Nysa Zgorzelec- Zagłębie 2 Lubin pierwsza połowa 1:1

• čas přidán 14. 05. 2024
  • gol dla Nysy Antoni Pilny
    ·
    koniec spotkania MKS Nysa Zgorzelec - Zagłębie II Lubin
    Podopieczni trenera Adama Łuszczyka w dwumeczu osiągnęli świetny rezultat wygrywając w Zgorzelcu 3:1 . (5:0 ), Zawodnicy Nysy Zgorzelec byli mono skoncentrowani od pierwszych minut spotkania ,Nie ustępowali boiska dla Zagłębia.
    W 23 ' szybkim rajdem popisał się Antoni Pilny i zdobywa gola. Wynik 1:0 .. Zagłębie odpowiada nam w ostatniej minucie pierwszej połowy i doprowadza do wyrównania .1:1
    Druga połowa to już popisy naszych skrzydłowych. Świetnie obsłużony przez Mateusza Waszaka , Antoni Pilny strzela dublet bramkowy i ustala wynik na 2:1. . W kolejnych minutach to Antoni Pilny obsłużył Mateusza Waszaka , który podwyższył wynik na 3:1. Nysa Zgorzelec mogła pokusić się o wyższy wynik spotkania . Podziękowania za grę dla Maksymiliana Woś , który po absencji z powodów zdrowotnych zagrał dobre minuty meczowe . Zmieniający go Przemysław Łuszczyk świetnymi podaniami obsługiwał Antoniego Pilnego ,który w dniu dzisiejszym dominował szybkością na skrzydle . Obrońcy Zagłębia mieli wiele kłopotów z upilnowaniem naszego napastnika,, który miał jeszcze kilka szans na podwyższenie wyniku .Owocnie pracowali Jakub Marczyński , Jakub Grzechnik , Kamil Kellner , nasi obrońcy Szymon Milczarek, Piotr Czerwiński , Szymon Boreczek , Michal Słabicki ..Brawa dla bramkarza Wojciecha Kietla ,który wybronił nas z opresji utraty kolejnych bramek .Dobre zmiany dali też nasi rezerwowi Adam Leszczuk , Oliwier Gall ,Sebastian Klinger,, którzy dowieźli zwycięski wynik do końca spotkania . Zwycięskie punkty pozostały w Zgorzelcu ,Brawo Nysa 💪💪💪👏👏👏