Chrobry Głogów- Nysa Zgorzelec 6:1 druga połowa

• čas přidán 11. 05. 2024
  • rzut karny Kornel Góral 6:1
    rzut karny wywalczył Antoni Pilny
    Koniec meczu Chrobry Głogów wygrywa w Głogowie z Nysą Zgorzelec 6:1.
    Runda rewanżowa okazała się niemałym wyzwaniem dla naszych Trampkarzy .Po remisowym meczu w Zgorzelcu ,musieliśmy pogodzić się z przegraną . Chrobry Głogów kontrolował całe spotkanie .Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 .Na listę strzelców wpisali się Jakub Bis 20' , Dominik Tutko 32 '. W drugiej połowie Nysa Zgorzelec nie odmieniła swojej gry , efektem były kolejne stracone bramki . W 57 ' Igor Konieczny podwyższa wynik na 3:0 , Udany występ moze zaliczyć Jakub Bilski który popisał się hatrikiem 65 ' 67 ' 77' . Wysoki wynik 6:0 nie zniechęcał Nysę Zgorzelec do gry . W 80 ' spotkania gospodarze nieprzepisowo zatrzymują w polu karnym Antoniego Pilnego . Sędzia dyktuje rzut karny dla Nysy Zgorzelec .W ostatniej minucie zdobywamy honorowego gola .Na listę strzelców wpisuje się nasz kapitan Kornel Góral .Niesmak pozostaje bo Nysa Zgorzelec miała swoje szanse strzeleckie , ale nie potrafiła zamienić ich na gole .Dziekujemy naszym Trampkarzom za determinacje na boisku i za walkę do końca gwizdka . Już w środę 15.05.2024 w Zgorzelcu kolejne wyzwanie Zagłębie II Lubin