Nysa Zgorzelec : Karkonosze Jelenia Góra 2 :2 pierwsza połowa

• bramki rzut karny Przemysław Łuszczyk 1:1
    Antoni Pilny 2:2
    Koniec meczu. W 11 kolejce , II ligi wojewódzkiej C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
    Nysa Zgorzelec przegrywa z Karkonosze Jelenia Góra 2:3 .
    Przebieg spotkania w pierwszej połowie był bardzo wyrównany . Po mimo przegranego meczu 7:0 w Jeleniej Górze , Nysa Zgorzelec zagrała mecz bez kompleksów . Juz w początkowych minutach Nysa mogła objąć prowadzenie . Niestety , piłka zmierzająca do bramki po celnym strzale Maksymiliana Woś , odbija się rykoszetem od głowy Mateusza Waszaka i wychodzi na aut , Nasza 100% szansa oddaliła Nysę od objęcia prowadzenia . Karkonosze w 10' nie marnują swojej szansy Antoni Olba po celnym strzale ustala wynik 0:1 . Po nieprzepisowym zagraniu Karkonoszy w polu karnym w 24 ' Przemysław Łuszczyk Nysa Zgorzelec doprowadza do wyrównania po celnym rzucie karnym . Wynik spotkania 1:1. Radość Nysy nie trwała długo , bo już cztery minuty później , po stałym fragmencie gry Sebastian Stasiak w 28' podwyższa wynik 1:2 dla Karkonoszy . Odpowiedź Nysy była tak szybka , jak nasz napastnik Antoni Pilny , który w 30' doprowadził do wyrównania 2:2 . Takim wynikiem kończy się pierwsza płowa meczu . Druga polowa spotkania dla Nysy Zgorzelec okazała się mniej przyjazna . W 55' ponownie ze stałego fragmentu gry , tracimy trzeciego gola . Na listę strzelców wpisał się Ignacy Osmolak . W końcowych minutach sytuację strzelecką wywalczył Edwin Jasiński , niestety piłka przeleciała obok słupka .Karkonosze przytomnie wytrwały do końca spotkania , broniąc dostępu do bramki .
    Kolejne spotkanie juz w sobotę 01.06.2024 Nysa Zgorzelec zmierzy się w Strzegomiu z liderem tabeli Miedź Legnica. Podziękowania dla naszych Trampkarzy za sportową postawę w meczu . Jak powiedział trener Adam po spotkaniu ,,Dalej jesteśmy w grze i od Nas zależy nasz los! ''. 💪💪💪 .