JAK SE DA ZNIČIT AUTO Řemeslníci (fušeři) postrach majitelu vozidel DÍL 2/3 Volkswagen Caravelle T4

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 17. 04. 2021
  • NOVINKA PRO MAJITELE KONTROLA VOZU PŘED PŘEVZETÍM ZE SERVISU VICE NA NAŠEM FACU
    Pokud mě chcete podpořit tak můžete zde:
    streamlabs.com/autolakovnaaut...
    AutoservisAu...
    www.mojedilna.cz
    www.autolaky-hruby.cz
    Klepnutím na tlačítko Zaplatit pomocí tlačítka Paypal a dokončením transakce potvrzujete, že jste právoplatným vlastníkem účtu, které jste v této transakci darovali, a nelze je stáhnout / účtovat zpět. Donáte není povinný, a proto se ujistěte, že vám peníze nebudou chybět!
  • Auta a dopravní prostředky

Komentáře • 98

  • @martindolezel9886
    @martindolezel9886 Před 3 lety +22

    Dnes málo který servis dokáže udělat kvalitní práci, z vlastní zkušenosti už auto nikam nedávám, koupil jsem si dílenskou knížku a všechno si dělám na autě sám

    • @petrbares7113
      @petrbares7113 Před 3 lety +5

      Mám úplně ty samé zkušenosti. A to si ještě ty servisy říkají totálně nekřesťanský peníze za totálně doku*venou práci, za kterou by se styděl i učeň.... Kdyby ta práce byla drahá a aspoň kvalitně udělaná, tak by jí asi člověk ještě se skřípajícími zuby zaplatil, ale v 99% jsou ty servisy drahý a mechanici jsou totální lemplové....

    • @filippavlas8333
      @filippavlas8333 Před 3 lety +3

      Mám naprosto stejné zkušenosti. Spousta servisaků se vymlouvá a absolutně jako zákazník nemáte přehled co s autem vlastně dělají. Majitel,aby si kontroloval zda měnili opravdu co tvrdí. Anebo to musí druhý servis dodělat..jako v tomto případě.

    • @petrbares7113
      @petrbares7113 Před 3 lety +2

      @@filippavlas8333 Přesně, naprosto s Vámi souhlasím. To jsou praktiky naprosté většiny servisů.....

  • @andrewbehindmountains2948

    Vážený pane dovolte mi před Vámi smeknout - sleduji, že zvládáte veškerá řemesla okolo autopravárenství od sestavení převodovky, motoru včetně diagnostiky, klempířiny atd. Nemluvě o vybavení Vaší dílny...Takto si představuji pořádný servis s kvalitní prací. Jen tak dál, přeji Vám co nejvíce normálních zákazníků. S pozdravem

  • @yuriboyka1466
    @yuriboyka1466 Před rokem +1

    Tak většího chytráka sem neviděl na co si hraješ si úplně stejnej jako všichni já si dělám na autě vše sám a vím co tam mám se přestaň predvadet

    • @arv-servis-pohorelice
      @arv-servis-pohorelice  Před rokem

      Ano máte osobní zkušenost že soudíte nejlépe neznám neviděl jsem ale budu soudit typický zakoplexovany člověk za monitorem

  • @motorsport225
    @motorsport225 Před 2 lety

    Zdravím, jsem vyučen automechanik a teď čerstvě autotronik. S karosarinou jsem neměl do teď žádné zkušenosti a jelikož jsem se pustil do vyvaření svojí Felicie doma, tak si troufám říci, že ve svých 20 letech jsem to udělal lépe než ti fušeři před vámi. Všechny zrezlé části karosérie jsem vyřezal a vybrousil až na čistý plech, odrezil pro jistotu odrezovačem, dutiny poctivě vystrikal barvou a pak rezistinem z venku jsem dal na zaplaty odrezovač, základní barvu, pak vrstvu zaklad a vrchní v hromadě a na to nástřik na podvozky a pak jsem to ještě stříkl rezistinem. Co se týče prahy a lemy pohledově použil jsem zaklad, (na práh proužek barvy na podvozky) a pak všude plnic, vrchni barva a bezbarvý lak.Kde bylo potřeba kit. Když to někde řeknu, tak mi Každý říká, že jsem blázen, tak uvidím jestli mi to za 2 roky zhnije jak všichni říkají. Tohle je prostě práce, kterou si člověk udělá nejlíp sám, protože jinak je to dost cenově vysoko.A já, když viděl jak to kdo dělá pustil jsem se do toho radši sám.Co se týče aut co máme doma tak když pod to každý 2 roky vlezeme rezavá mista obrousime dáme zaklad a ochrany nástřik vydrží to dlouho a auto je ve skvělé kondici. Jinak vám moc fandím ve vaší práci a boji proti fušerům a jsem rád, že jsem mohl některé pracovní triky obkoukat od vás. Díky za vaši tvorbu. 🙂👍

  •  Před 3 lety +1

    Asi dobrý, minimálně zajímavý nápad na video. Zastávat kvalitní práci, zhodnotit práci jiných a udělat to tak, jak nejlépe dovedu + porovnat rozdíly, proč ne. Jen jestli mohu poradit, tak bych sehnal buď někoho, kdo bude natáčet, Vy vysvětlovat, dělat a ukazovat, on natáčet detaily, Vás i práci a nebo koupit gopro nebo něco tomu podobného + popruh s nástavcem na čelo a divák by viděl to, co Vy. Takhle většina těch záběrů ztrácí smysl a kazí požitek z videa, Vás to navíc zdržuje a pochopitelně v danou chvíli ani nemůžete nic dělat...nebo okoukat průběh natáčení od úspěšnější konkurence, například WeAreCarFans...třeba to pak půjde lépe ;)

  • @chi.p.6498
    @chi.p.6498 Před 3 lety +7

    Škoda, že pán není třeba zubař. S takovou precizností. Tady se pozná, kdo má rád svou práci, miluje auta, a ten, kdo práci omr.á a snaží se jen rychle inkasovat.

  • @zan354
    @zan354 Před 3 lety +5

    dovolím si něco napsat. takhle si dovedu představit opravu na nějaké své vraždě, kterou si udělám sám, abych udelal stk a vydrželo to chvilku a potom to hodil do šrotu. né nějakému zakazníkovy který to auto potřebuje aby vydrželo déle.

  • @kirkhammett1638
    @kirkhammett1638 Před 3 lety +1

    dobrá práce!!!taky jsem měl auto ušmejda,ale jelikož mám dobrého právníka,dal vše do super stavu,ikdyž to byl omé 20 leté dcery.viděl pipinku tak ojebal co se dalo,včetně nové baterie,ale namontovaná stará!!!no masakr,co se týče motoru to samé,poslali jsme tam ČOI a od té doby o firmě nic nevím...

    • @Milan1Milan
      @Milan1Milan Před 2 lety

      Naj okaty podvod je učtovat nove, dat stare

  • @petrbares7113
    @petrbares7113 Před 3 lety +4

    Nedávno jsem měl své auto v jednom "autoservisu." V domnění, že mi tam mé auto dají do pořádku, tak místo toho jsem si domů přivezl akorát dokur*vený auto a kupu starostí navíc. Tím chci poukázat na to, že některé servisy se honosí zkušenostmi a co všechno umí a neumí a realita je úplně jiná.😉

    • @605066096
      @605066096 Před 3 lety +2

      mam podobnou zkušenosti a měl to tam pulroku nakonec si to po chvili volna davam do kupy a to mam diky tomu i uraz ruky ale mam tipy kam po znojmě rozhodně nedavat

    • @petrbares7113
      @petrbares7113 Před 3 lety +2

      @@605066096 To já už mám taky pár typů, kam auto rozhodně nedávat... Je to smutný, že každýmu jde jen o prachy a kvalita odvedené práce nulová.

    • @varok1982
      @varok1982 Před 2 lety +1

      @@petrbares7113 Je to tak. Buď jsou značkové servisy, kde si berou nehorázné pálky za opravy a kolikrát tomu výsledek ani neodpovídá, nebo ty neznačkové, které si vemou zlomek cen těch značkových a ty to dělají kolikrát poctivěji. Ale jsou samozřejmě i vyjímky, jako třeba ta Tatra 603 co tady ARV pohořelice kdysi dával.

  • @marekfila6814
    @marekfila6814 Před 3 lety +5

    info pre sledovacou tohoto kanala,je super ze niekto toci videa o opravach atd nakolko je to casovo narocne,a tym sa dostavam na koren veci ako je mozne ze pan majitel vytazeneho servisu ma cas na taketo nieco?odpoved je velmi jednoducha prace asi nebude tolko ako sa prezentuje a tak trosku potapa vsetko okolo seba,bol bi som velmi rad kebi tu t4 ukazal po roku po jeho oprave ako na tom bude,alebo ako bi sa tvaril kebi tu niekto zacal skumat jeho pracu coz bi nebolo odveci mat spetnu vezbu tak dotoho kto ma skusenost piste

    • @arv-servis-pohorelice
      @arv-servis-pohorelice  Před 3 lety +6

      Pané natačim to proto že jsem proti fušerum a po nas i po roce to bude vše ok a tym jsem se dostal ke kořenu vaší odpovědí

    • @majomajlo2564
      @majomajlo2564 Před 3 lety +1

      A čo tak sa najprv naučiť písať po slovensky? Pán Fila, kritizovať je jednoduché, ale prezentovať sa svojou kvalitnou prácou asi nedokážete.. A kritizovať niekoho, kto poukazuje na fušerinu aby ochránil zákazníka, tak to je už cez čiaru úplne..

  • @zolierock8387
    @zolierock8387 Před rokem

    Chlapy ahoj,mam cadillac srx,rv 2010,mam strach ho dať do svk servisu.Potrebujem vymeniť tlmiče,struny,nakodovať riadiacu jednotku otvarania kufra a ešte nejaké drobnosti.Pomôžete mi??

  • @karelhnizdo4651
    @karelhnizdo4651 Před 3 lety +1

    trochu me s prvotnim komentarem unika cela podstata veci oc tomu cloveku vubec jde
    to opravoval on nebo kdo asi ne ale to on to ma opravit nebo to ma jen zhodnotit praci jinych tedy samozrejme silenou
    treba se majitel na takove prasarne domluvil
    proc to lakyra lakoval kdyz to videl ? nebo nevidel
    vubec to cele nechapu a komentar toho pana mechanika nebo opravare nebo jak ho vubec nazvat je proste unikatni to deti jak on sam rika by udelal lepe

  • @zdeneksuchanek8052
    @zdeneksuchanek8052 Před 3 lety

    Díky za přiblížení opravy auta.Škoda, že videho je v některých čásí velmi špatné téměř nepoužitelné.Z velké části téměř nevidím nic.Je nutné vystříhat nekvalitní záběry a ukázat to podstatné.

  • @varok1982
    @varok1982 Před 3 lety +5

    Pěkné video, jako vždy. Nedělal to ten slavný karosář co dělal tu Tatru 603? :D A zdá se mi, že je poslední dobou plno karosářů, kteří opravdu opravují stylem jaký ukazujete ve videích a berou za to nemalé peníze. Držím palce při nápravě tohohle humusu.

  • @zdenekcerkl2641
    @zdenekcerkl2641 Před 3 lety +2

    Padlo někde jméno fušera?

  • @Wiliamnuz
    @Wiliamnuz Před 3 lety +1

    Pekne video aspon je vidiet ako si servisi robia svoju vizitku a myslia si ze ich nikto neodhali ale toto je presne ta ukazka ze uvedomte sa pokial to neviem spravit poriadne nebudem sa do toho ripat predsa a este tvrdit ze vsetko bolo spravene tip top preto preferujem fotodokumentaciu pri oprave a samozrejme aj videa aby majitel auta videl ako oprava prebiehala a veril ze to je spravene poriadne a preto aj cena je aka je a nemoze komentovat za kvalitu sa plati :) Vela energie zelam pri oprave drz sa

  • @paveljasek2165
    @paveljasek2165 Před 3 lety

    Makám 20let na T4 na sanitkach, znám je úplně do šroubku a vím jaká je to práce s karosarinou.Sehnat nové věci je jedna věc, dobře je ošetřit a dopasovat druhá věc.Držim palec chlapy, T4 byly a ještě snad budou chvíli neskuteční pracanti, motory AJT,ACV,AXL nesmrtelný klenot, vzpomínám na ně s velikou láskou.Hodne síly do další práce👍

  •  Před 3 lety +2

    Už jsem ti rezervoval Sanitku. Při tom rozčílení.

  • @AK-st4lx
    @AK-st4lx Před 3 lety +2

    Tohle řešíme taky. Sou to hovada!!!! Tohle ti nezávidím. Drž se

  • @nikolaslilynkovi6974
    @nikolaslilynkovi6974 Před 3 lety +2

    Prasarna!

  • @krytacek1
    @krytacek1 Před 3 lety +5

    Tyjo nechtěl bych být Váš zaměstnanec, a něco zkazit :-D

    • @arv-servis-pohorelice
      @arv-servis-pohorelice  Před 3 lety +27

      když to skazíš a napraviš neni problém ale když bereš plat tak ho bereš za 100% praci ne

  • @martincerny215
    @martincerny215 Před 3 lety +1

    No dnesni moda ve vsem - nak to sprasim,zatahnu silikonem a navrch nacancam... rekonstruuju dum a uz si to radsi delam vse sam,sice to jde pomalejc,ale zato poradne - nejsou to noviny napatlany tmelem a natreny barvou za 200k....

  • @mirohrubsi1037
    @mirohrubsi1037 Před 3 lety +1

    Si pan

  • @hampiecehampiece6548
    @hampiecehampiece6548 Před 3 lety

    davam odber abych vedel jak mi pak vyvarite moji jetinu, pozdrav z wanglu!

  • @dominikjelen3828
    @dominikjelen3828 Před 3 lety

    Má někdo zkušenosti, s nějakým karosářem kterého by mohl naopak doporučit, nejlépe v okolí Kladna?

  • @tomasdolezal168
    @tomasdolezal168 Před 3 lety +5

    Chlape víš proč to tak ojebali, protože tomu nedělal dozor pan fachmajster Krpálek🤔🤔😳🙂

    • @adamstolar3967
      @adamstolar3967 Před 3 lety +6

      Krpálek takovej Tatar ten to vojebává úplně stejně jenom na veteránech a dráž

  • @jackmeisterr
    @jackmeisterr Před 3 lety +1

    Video je super.Člověk nechce ani věřit že za taovou fušeřinu si někdo naúčtoval takovej baťoh. PS.Poud plánujete víc podobných videí asi by nebylo na škodu pořídit Gopro s držákem na hlavu.

  • @Pandapavel01
    @Pandapavel01 Před 3 lety +2

    Neříct, že je to údajně po opravě, tak si budu myslet, že je to klasická vypelichaná T4 před vyvařením

    • @Milan1Milan
      @Milan1Milan Před 2 lety

      Chalan to ofackal a hovoril si, aj tak to pôjde za chvilu do šrotu)))

  • @karelventil2647
    @karelventil2647 Před 3 lety +1

    "barva to podrží"... Hmm, barva nestačila, tak tam nakydali nějaký tmel. To snad vypadá na mamuta :D

  • @highlandman5796
    @highlandman5796 Před 3 lety +5

    Jak vlastně dopadla kauza Tatry 603?

  • @jirisperl6123
    @jirisperl6123 Před 3 lety +1

    Tak to je dobrá prasárna, omlátil bych mu to o hlavu.

    • @Milan1Milan
      @Milan1Milan Před 2 lety

      A da na teba trestne oznamenie, taky je tento svet, pravdy sa nedovola

  • @filipstanek3751
    @filipstanek3751 Před 3 lety +1

    Pod tou tunou silikonu by to bylo za rok na skrz, na oko to při předání může vypadat hezky bohužel ta životnost tomu odpovídat nebude, oni z toho auta udělili jen důl na prachy.

  • @romancupl579
    @romancupl579 Před rokem +1

    Jseš úplně mimo,to auto se snažili bývalý majitelé udržet na silnici,nikoho nenapadlo že takhle starou kraksnu bude někdo zachranovat

    • @arv-servis-pohorelice
      @arv-servis-pohorelice  Před rokem

      Tak asi jste pane mimo ví majitel chtěla to vyvařit a mít to krásné a zaplatil 80 a za 3 měsíce to zrezavelo proto že to dělali fušeri tady je realita nechtěl to udržet na silnici ale chtěl ji mít pěkného

    • @romancupl579
      @romancupl579 Před rokem

      Neříkej mi, že za 3 měsíce to shnije,toto někdo sprasil tak před 3-5lety, když to prodával,a dobře věděl proč,ale máte pravdu, párkrát jsem si nechal opravit i vlastní vůz,ale už jsem vylečen, vše si dělám sám, stupidních fušeru je u nás spousta,ale slušnych a šikovnych mechaniků tak 1 že 💯

    • @arv-servis-pohorelice
      @arv-servis-pohorelice  Před rokem

      @@romancupl579 ano tři měsíce po.oprave to.je

  • @jakubmarianek3837
    @jakubmarianek3837 Před 3 lety +1

    Akce na blatníky v tubě :-)

  • @vikykamik1092
    @vikykamik1092 Před 2 lety

    Nejhorší na tom je to že většina lidí to takhle chce kvuli prodeji a investicím... Všechno zamaskovat a rychle pryč. A když si to chce nechat tak vám ten čas nikdy nikdo nezaplatí.

  • @poslusnyzdenek1737
    @poslusnyzdenek1737 Před 3 lety +2

    Podle videa se to tedy odstrojí na plech, opískuje a poté vymění všechny korozí poškozené díly za nové protože všechno se dá koupit. Dále proběhne zinkování, lakovaní a dál se na to vrátí ty rezavé věci? nebo bude všechno nové?

    • @arv-servis-pohorelice
      @arv-servis-pohorelice  Před 3 lety

      Zinkovaní neproběhne taková velka vana nexistuje je teda jedna ale ty penize za zinek ne i proběhne epoxid a jak jste psal a lak. A proč vracet rezavé věci když bude vše nové nechápu to ??

    • @poslusnyzdenek1737
      @poslusnyzdenek1737 Před 3 lety +1

      @@arv-servis-pohorelice no pokud z toho auta odstraníte všechno rezavé tak vam zbydou okna a gumy kolem nich + plasty z interieru :-D
      těším se na video kde budou vyměněné ty prahy, vnitřky podběhů, zvedací body, zajímaly by mě taky nosníky přední, pěknej bejvá taky schůdek do kabiny.
      a co takovy brzdový trubky? to půjde všechno pryč aby se pod tím ošetřilo?

    • @323Fast
      @323Fast Před 3 lety +2

      @@poslusnyzdenek1737 Prosimtě tady ten ARV kašpar si myslí že když bude plivat po konkurenci tak všichni budou jezdit k němu ale kdyby si byl z okolí Pohořelic tak by ti přijelo auto po něm a hned bys věděl kde je pravda :) Vykládá a schyzuje hezky ale po něm to taky není všechno zas tak ideální...:-D

    • @arv-servis-pohorelice
      @arv-servis-pohorelice  Před 3 lety

      Jo mi jsme vám něco dělali ze tak soudíte bez zkušenosti. Nebo mate jeden jediný příklad

  • @martincerny215
    @martincerny215 Před 3 lety +2

    Proste nabouchat prachy vo nic jinyho stejnak nejde - to je porad kapitalismus,kapitalismus - dyt je to v tom slove - vladnou prachy vse ostatni neni podstatny,je potreba delat nekvalitni praci aby zakaznik prijel zas za pul roku a dal dalsi prachy - sem to videl na stavbach - ja: proc to takhle vojebavate? Odpoved:No prece bude dalsi kseft.... smutny

    • @amperak
      @amperak Před 3 lety +3

      To není pravda. Protože tohle je naopak vize z doby minulé. To měl každej svou práci jistoun a bylo jedno jak prasí.
      Když se rozkřikne, že práci děláš blbě, tak další práce nepřijde. dnes v době internetu a docela ještě dobré svobody projevu muže každej dát recenzi na internet. a ty nesmažeš.

    • @martincerny215
      @martincerny215 Před 3 lety

      @@amperak tak pokud se tim ty lidi ridej,tak jak je tohle mozny? Pak je to jen nahrany,protoze kdyby kazdej premejslel jak pises,tak se tohle nemuze stat,jenze se to deje.... tak kde je jadro pudla?

    • @tommalina1900
      @tommalina1900 Před 3 lety

      @@amperak V této době je těžko sehnat řemeslníka/opraváře a fachmani mají plno na rok dopředu. Takže i fušéři mají plno práce bez větší snahy. Pro ně se vyplatí udělat nekvalitní práci, protože chudák zákazník většinou po roce stejně příjde s opravu za nimi a tak se kruh uzavře. Taky si dělám skoro všechno sám od auta až po zedničinu - maximálně svěřím něco rutinního jako přezutí nebo rozvody ale jen u prověřených lidí.

    • @amperak
      @amperak Před 3 lety

      @@tommalina1900 u nás to je asi jiný. když zamnou někdo přijde, tak mu udělám třeba výčet toho, co je potřeba a kolik to bude materiálově stát a pak se neozve, protože jsme drahej už jen materiálem. No pač to dělám pořádně. Ale pak jsou lidi, kteří jako v tomto videu chtějí stoprocentní práci a zaplatí si to. bohužel je pak problém, když je napálí prase co udělalo levnou práci ošizenou pro ty šetřílky a naučtuje profi práci.

    • @tommalina1900
      @tommalina1900 Před 3 lety

      @@amperak V tom případě je to spíš stejný jako všude jinde.

  • @janhavranek7102
    @janhavranek7102 Před 3 lety +7

    Tenhle člověk furt jen bulí a ukazuje co kdo udělal blbě. Bylo by pěkný, kdyby udělal něco sám, natočil to a řekl: podívejte, jak je to pěkně udělané, to jsem dělal já.

    • @arv-servis-pohorelice
      @arv-servis-pohorelice  Před 3 lety

      pane tak takových videí máme asi 40 na yt co jsem dělal ja :D A dalších 60 strimu sice vice hodinovích ale všude je jak dělám

    • @karbanatek99
      @karbanatek99 Před 3 lety

      A uděláš mi něco na autě? Potřebuju vyměnit těsnění dříků ventilů...

    • @arv-servis-pohorelice
      @arv-servis-pohorelice  Před 3 lety

      @@karbanatek99 jo nenení problém

    • @karbanatek99
      @karbanatek99 Před 3 lety +1

      @@arv-servis-pohorelice To byla reakce na pana Havránka, který je takový... no takový jaký je.

  • @martinduzi1063
    @martinduzi1063 Před 3 lety +2

    To je hnus velebnosti.

  • @Elekron5556
    @Elekron5556 Před 3 lety

    Neskutečné, na to muselo padnout polyuretanu silikonu a tmelu. 🤪

  • @amperak
    @amperak Před 3 lety +2

    Takhle bych opravil feldu na STK a to jen pro sebe... a rozhodně ne někomu na kšeft

    • @karelventil2647
      @karelventil2647 Před 3 lety

      Mě tak napadlo, co takhle spravit díru studnařskou pěnou, aby nebrala vlhkost, jako ta běžná? Ale je mi jasné, že to stejně korozi nezastaví.

  • @marianpechousek5973
    @marianpechousek5973 Před 3 lety +3

    Video je stejná katastrofa jako ta práce karosare 🙃

    • @arv-servis-pohorelice
      @arv-servis-pohorelice  Před 3 lety

      Jo a ze vi maté nějaké video pane ze můžete hodnotit

    • @marianpechousek5973
      @marianpechousek5973 Před 3 lety

      @@arv-servis-pohorelice čekal jsem, ze zrovna VY unesete menší kritiku 😬🙂

    • @arv-servis-pohorelice
      @arv-servis-pohorelice  Před 3 lety

      @@marianpechousek5973 tak pokud souditě že moje video je katastrifa a spojujeti teo z fušerama co dělali tu T4 tak to ne i krytika ale pro mě to je že jsem stejny fušer jako oni že dělam vše šptně jako oni

    • @marianpechousek5973
      @marianpechousek5973 Před 3 lety

      @@arv-servis-pohorelice tak to se teda omlouvám, v žádném případě to nebylo takhle myšleno. Naopak Vaše práce je super 👌