STO TISÍC MIL #16 | Patrik Vebr: Letos poběžím pražský maraton, Česko běžecky hodně zaspalo

• čas přidán 20. 01. 2024
  • V roce 2022 nečekaně vyhrál na mistrovství republiky v běhu na 5000 metrů, když porazil favorita Martina Zajíce. O rok později poprvé vyhrál pražský půlmaraton, kde o vteřinu předběhl Jirku Homoláče. O kom je řeč? Svěží vítr českého vytrvalostního běhu Patrik Vebr se rozpovídal o Keni, běhání s přítelkyní Kájou Sasynovou a prozradil nečekaný zvrat - už letos v květnu se poprvé chystá závodit na pražském maratonu.
    Natáčeno: 19. 1. 2024
    Podcast Sto tisíc mil se snaží nasypat běžcům do uší dávku motivace, seznamit je s neuvěřitelnými příběhy úspěšných běžců a přinést jim řadu tipů a triků, jak běhat lépe, rychleji a hlavně s radostí.
    IG: @patrik.vebr
    CZcams: @stotisicmil
    Instagram: @stotisicmil
    Spotify: Sto tisíc mil - běžecký podcast
    Apple Podcasts: Sto tisíc mil - běžecký podcast
    Studio: Film Podcast Studio by ProfesionalniVideo.cz