Velmi dobry zapas, skoda tej druhej tretiny

• @marekrafaj8816
      @marekrafaj8816 Před 2 lety

Že len tak ďalej nič v zlom keď pôjdu len tsk ďalej tak vždy to dopadne takto treba povedať nie že len tak ďalej ale že len tsk ďalej + zlepšenie o 100000percent

@peterockovic4976 Před 2 lety

@@marekrafaj8816 Nič v zlom,nechytaj ma za slovíčka. To oni vedia aj sami, že to musí byť lepšie a ja nie som tréner. Ako polovica slovenska. Bol to prvý zápas. Keď tak poctivo budú hrať stále tak prídu aj góly a víťazstva.

• @majko141
    @majko141 Před 2 lety +15

My sa vždy musíme poraziť sami vylúčeniami, to je neskutočné. USA bol pre nás súper s, ktorým sme mali najväčšiu šancu zabodovať z tej TOPky nakoľko ich štýl hokeja nám v mládeži vyhovuje viac ako švédsky alebo ruský. Vždy je to s USA na výsledok tesné. Teraz sme prehrali 3:2,minulý rok 5:2 vo štvrťfinále ( ešte v 56 minúte bolo 3:2, nakoniec rozhodol blbý gól a gól do prázdnej), predtým 2:1,kde sme viedli po 40 minútach ešte 0:1,predtym sme USA dokonca porazili u nich 2:3. Každopádne je to škoda, dal sa zobrať aspoň bod ak by to Chromiak zavesil pred koncom do prázdnej, ale na keby sa nehrá . Paradoxne proti tým Švédom a Rusom nám verím menej ako proti Američanom aj, keď motyka môže vystreliť a budem určite fandiť. Tento tým má furt na postup do semifinále a stojím si za tým. Len sa vyvarovať zbytočným vylúčeniam hlavne 5 na 3 ako dnes, kde ten gól rozhodol, že USA vyhrali o ten jeden. Verím že nakoniec skončíme aspoň 3 v skupine a vyhneme sa Kanade. Aj keď aj Česi dnes ukázali, že sa dá hrať s nimi. Len sa nenechať vylučovať

• @natalyyy5407
      @natalyyy5407 Před 2 lety +3

Cesi nič neukazali , vyšli im 3 strely ktoré by mal brankár na MS vykryť. Okrem toho boli úplne marny, niečo ako naši v druhej tretine

• @qanadaheadlongs2618
      @qanadaheadlongs2618 Před 2 lety +3

Ono sa to lahsie povie ako urobi.
      Ako inak zastavis technickejsieho hraca ak nie faulom?
      Ked sa inak neda reflexivne faulujes.
      Keby si niekedy sportoval, vies ze neni mozne zastavit technickejsieho hraca inak ako faulom.

• @matusrohal1369
      @matusrohal1369 Před 2 lety +1

USA druhý rok za sebou 1. miesto. Ich systém je momentálne najlepší na svete. Investovali najviac peňazí do mládeže, top podmienky. To bol pre mňa jednoznačne najťažší zápas v skupine. Ťažšie už nebude, iba ak by nám proti Švédsku nešli nohy. 3. tretinu sme hrali aj na 3 formácie, a máme cca. o 4-5 hodín menej na regeneráciu ako Švédsko. Teraz bude dôležitý spánok. Ak bude kvalitný spánok, dnes by mohli byť prvé body.

• @dominikladecky5327
      @dominikladecky5327 Před 2 lety

@@matusrohal1369 nwm, ale za mňa sú Švédy silnejší ako Američania.

• @vedeckeokienkoskveda2257
      @vedeckeokienkoskveda2257 Před 2 lety

My vyhrajme len kontumačne 😁😋😃😍😘😁😋😃😍😘😁😋😃😍😘

@matusrohal1369 Před 2 lety +6

Prvé vylúčenie nášho hráča bolo, podľa mňa veľmi prísne (škoda, že nemáme viac záberov- tiež by do toho trochu viac mohlo investovať aj Slovensko a cez prestávku by sme mohli rozoberať herné situácie). Puk za bránkou, náš druhý obranca bol bližšie k puku. A hráč USA narazil do nášho hráča a spadol. To by pravdepodobne nezapískali, ak by sme nemali dve presilovky. Ale je potrebné uznať kvalitu USA, ale aj našu (lebo dve tretiny, sme boli vyrovnaným súperom- nebol to ľahký zápas pre súpera). USA majú najlepší systém výchovy hráčov, top podmienky a investujú pravdepodobne do tohto systému aj najväčší balík peňazí, zo všetkých mužstiev. Druha tretina jednoznačne pre USA, tam vidieť neskutočnú kvalitu (to isté aj Kanada proti Česku). Dnes o 4-5 hodín menej regenerácie ako Švédsko (poslednú tretinu sme hrali na 3 formácie). Druhá tretina bude veľmi dôležitá, či sa budeme vedieť udržať na puku. Ak využijeme šance a budeme efektívnejší, už dnes môžeme mať prvé body.

@konskehovno3996 Před 2 lety +4

Ale nie dobrych 60minut mozme len dakovat ze v brane bol latkoczy len vdaka nemu to nebol vyprask

@matusrohal1369 Před 2 lety +24

Kouč USA
    „Majú dobrý tím. Sledoval som ich tréningy aj prípravný zápas, sú rýchli a šikovní. Dokážu potrestať vaše chyby. Ich tím na mňa spravil dojem, majú v ňom viacero typov hráčov. Prekvapilo by ma, ak by nemali dobrý turnaj,“
    Vyzdvihol aj konkrétnych hráčov. „Číslo osem (Martin Chromiak) ma zaujalo. Číslo dvadsať (Juraj Slafkovský) je kôň, obrovský hráč. A samozrejme brankár (Šimon Latkóczy) bol vynikajúci. Vychytal niekoľko skvelých šancí, nevedeli sme ho prekonať,“ vyjadril sa kouč USA.

• @marshal17
    @marshal17 Před 2 lety +15

GG škoda tých dvoch gólov zo strany USA lebo prišli hneď po sebe ale držím palce chlapci.
    Pozeral som naživo

@konskehovno3996 Před 2 lety

Ja som sklamany z mesara a slafkovskeho chalanov caka draft a zatial sa neukazuju mozme byt radi za latkoczyho lebo bez neho by tento zapas bol debakel

@jakubdudas6220 Před 2 lety +1

Všetky zápasy našej reprezentácie dávajú na RTVS ŠPORT.

• @vladimirkocian9865
    @vladimirkocian9865 Před 2 lety +4

Pomalsi rozbeh, ale v tretej tretine to roztocili paradne. A ta prva lajna je super.

@konskehovno3996 Před 2 lety +1

Len skoda ze ta 1 lajna bola jedina ktora produkovala goly

@vladimirkocian9865 Před 2 lety +1

@@konskehovno3996 Tak treba si aj uvedomit, proti komu sme hrali. Proti muzstvu s najlepsou obranou na turnaji.

@@vladimirkocian9865 hej ale zas hovoria aky su talenti mesar slafkovsky velke reci a vysledky nikde

@@konskehovno3996 Mas pocit, ze patrili k najslabsim na lade? Treba si uvedomit, ze aj napriek tomu patria k tym najmladsim, co ich draft stale este caka. Pre nich toto este nie su posledne ms20. Par rokov dozadu bol zazrak, ak sme tam niekoho takeho mali aspon do poctu.

@@vladimirkocian9865 ved pre nich je toto dolezite sa tu ukazat kes ich caka draft navyse nemozme sa spoliechat len na kaslika chromiaka a mykluchu treba aby aj 2 lajna bola produktivna ale ako chapem jak to myslis

• @foxo4898
    @foxo4898 Před 2 lety +2

Pozeral som zapas nazivo: mali sme aj nestastie ale urobili sme niekolko hlupych/trivialnych chyb ktorych sa musime vyvarovat a nesmieme sa tolko vylucovat a bude to dobre (a samozrejme premienat sance)

@MyBublifuk Před 2 lety +3

1:19 by tie 2 presilovkové góly vôbec nemuseli pandúť, keby to Samo vyhodil z pásma 🤷

@matusrohal1369 Před 2 lety +2

Ani súper by nemusel dostať dva góly, ak by nespravil chyby :).
      Tam bol neskutočný tlak, tá rýchlosť v prvej tretine (nohy a ruky super) bola šialená, ale aj z našej strany- pustili sme sa otvorene proti USA a prídu aj chyby, len kto ich využije. Mne osobne nevadilo, že nevyhodil puk (to je normálne 3proti5- mal to ešte na zlej strane hokejky, hráča na ,,sebe,,), ale že prestal hrať a následne padol gól z jeho priestoru. Ak by hneď reagoval a nohy by pokračovali na stred klziska (nezostal by ,,zamrznutý,, na mantineli- zlepšiť tento automatizmus a bude ešte lepším hráčom - je to výborný hráč), bola by z toho situácia 2:3 a nie 1:3 (menšia šanca na strelenie gólu).

• @DudeBeatz
    @DudeBeatz Před 2 lety +8

Čo tam robí ten Štrbákov synačik 2 góly zapríčinil on

• @634K2
      @634K2 Před 2 lety +2

Prezidentkina syno-dcera je modelka , strbakov syn je hokejista... v com je problem ? 😉

@DudeBeatz Před 2 lety +2

@@634K2 presne tak, že sa vôbec pýtam😀

• @slovenskyfanusik6622
      @slovenskyfanusik6622 Před 2 lety +3

lebo je to slusny obranca, velky talent?

Štrbak bol márny hokejista vždy som sa divil ako on môže reprezentovať Slovensko jeho syn ide asi v jeho šľapajách no je ešte mladý stále má čas sa zlepšiť snáď nebude taký traged ako jeho otec

• @milanlajbl4616
    @milanlajbl4616 Před 2 lety +2

Neviem či bolo rozumné veľkých obrancov ako Fatul a Groch poslať domov ale uvidíme

@natalyyy5407 Před 2 lety +1

A koho by si poslal domov miesto nich? Rozhodla aktuálna forma

• @miloszeman2031
    @miloszeman2031 Před 2 lety +7

Škoda že jste nevyrovnali věřím že kdyby jste vyrovnali tak by jste vyhráli

@matusrohal1369 Před 2 lety

Inač USA tak stratilo priateľský zápas pred šampionátom proti Fínsku. USA vyhrávalo 3:1 a v 59´ dostali na 3:2, v 60´ 3:3 a v predlžení v 61´ 3:4 pre Fínsko.

• @ucirak
    @ucirak Před 2 lety +1

0:36 keby nahral tomu obrancovi k modrej tak to by bol gól, ale čo už, aj tak pekné premenili a proti obhajcom židoameričanom hrali.

@dominikladecky5327 Před 2 lety +1

Ako vieš že by bol gól?

• @ucirak

@@dominikladecky5327 každý jeden gól ktorý sme tam dali bol práve z takej nahrávky a aj oni nám, už konečne sa treba naučiť že najviac góly padajú z kombinácií. Aj naši starí degeši keby si len nenahrávali ale viac strieľali počas tých nahrávok viac gólov by dávali. Takže tak to viem a skôr keď sa pýtaš ako dement, spýtaj sa sám seba, a ako vieš, že by nebol gól.

@@ucirak iba som sa opýtal a ty si hneď toxic. A prečo by nemusel byť gól? 1. Trafiť hráča ( súpera)
      2. Netrafiť bránku
      3. Možno by sa stihol presunuť a chytiť.
      Tak asi tak (;

• @ucirak

@@dominikladecky5327 lebo sa pýtaš jak somár, tak ak by netrafil bránku tak jasne že by nedal, ale to je snáď vždy aj o šťastí. Keď si pozrieš video tak brankár bol pri ľavej žrďke, ak by trafil dobre puk k pravej tak by gól bol. Preto som napísal, že mohol byť z toho gól, ale to je jedno furt niekto rieši blbosti. Človek aby radšej nič nepísal.

@@ucirak to som chcel vidieť ešte pred tým ako si začal byť toxic. To už uznávam.

@jakubdudas6220 Před 2 lety

V druhej tretine sme boli úplne niekde v koncoch a keby nebola ta vysoká hokejka tak bolo by 3:3.

Nebolo by 3:3 lebo by to nešlo do brány

@@natalyyy5407 ja hovorím že keby nebola vysoká hokejka tak by bolo 3:3 lebo dali sme ešte skôr gól ale neplatil lebo bola vysoká hokejka a potom neskôr sme dali na 3:2.

Ved hej, ale ten gol sme dali kvôli vysokej hokejke

@@natalyyy5407 no ale neplatil.

Nuž 1 tretinu nás Američania točili, druhá jo troška sme boli lepší ako v prvej ale tretej musíme hrať ako vždy najlepšie zo všetkých tretín. Ľudia písali aký sme silný tím, že nás nikto neporazí 😄.

@@Name-rk8nu aj túto noc budem pozerať.

@@Name-rk8nu O 3:30 ešte nič nešlo, lebo hokej začal cca. 3:40 na RTVS Šport.

Famozny latkoczy vdaka nemu sme prehraly len o gol

• @jozefmasny8349
    @jozefmasny8349 Před 2 lety +2

To bolo rečí pred turnajom. A Nemec so Slafkovským úplne nuloví. Chromiak, Latkóczy super. Ale ak sa chce Nemec potkýňať a zrážať vlastných hráčov.

@slovenskyfanusik6622 Před 2 lety +1

čakal som že takýto blbý komentár padne

@jozefmasny8349 Před 2 lety +4

@@slovenskyfanusik6622 Ak by nemali toľko rečí pred turnajom, aj by som ich pochválil, ale to majú za tie reči. Nech radšej ticho makajú. A naše médiá tiež nech píšu až po turnaji.