SLOVENSKO VS USA MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI 2024

• čas přidán 12. 05. 2024
  • Slovenský národný tím & Slovenskí hráči
    · To najlepšie: zostrihy zápasov, drafty, góly slovenských hráčov v NHL a oveľa viac.
    · Všetko na jednom mieste. @slovensky_hokej
    · Informácie, videá a záznamy o slovenskom hokeji pravidelne každý týždeň.
    · Zaujíma ťa svet slovenského hokeja? V tom prípade nezabudni odoberať tento kanál!

Komentáře • 114

• @Matristep
    @Matristep Před 26 dny +130

Jak nám fandil ten komentátor, zlatý...

• @Emet-wd5mz
      @Emet-wd5mz Před 26 dny +24

Tak vo väčšine Čech fandí Slovákom tak ako Slovák fandí Čechom :D Rozdiel je iba keď hráme proti sebe :D

@revenus77 Před 25 dny +10

Brawo bracia Słowacy, świetny mecz! Pozdrowienia z Polski!

• @xxlnarutowicz3705
    @xxlnarutowicz3705 Před 26 dny +26

wspaniały mecz, wspaniałe emocje i co najważniejsze Wasza wygrania i to w pełni zasłużona, z co by nie powiedzieć gwiazdami światowego hokeja (!) życzę Wam nie tylko awansu do ćwierćfinału ale i żebyście w nim trafili na Kanadę, bo hokej północnoamerykański najwyraźniej Wam leży, Wasz trener ma doskonały spsób na gwiazdy hokejowe zza oceanu, pamiętam Wasze występy w 2019 r., kiedy nie tylko pokonaliście USA ale i byliście obiektywnie lepsi od Kanady, choć wtedy wynik został wypaczony przez sędziów, i na koniec - finału z Czechami (!), z najlepszym pozdrowieniem z Polski

• @mariokiller345
    @mariokiller345 Před 26 dny +86

Fakt toto bol dobrý zápas len škoda že sme nedokázali ubranit tie 3 dalšie góly američanov🔥🔥🔥🔥🔥berieme si 2 body

@lukastrnka7607 Před 26 dny +1

Práveže čo ja viem, krajšie bolo sledovať jak sa snažia vyrovnať, dali tri góly po sebe a v predĺžení ich priklincoval Nemec s Kelemenom, pekný pohľad 😎😎

• @vladimirjanec1493
    @vladimirjanec1493 Před 26 dny +33

škoda, zaslúžili sme si aj 3 body, ale 2 body proti jednému z najsilnejších súperov našej skupiny je skvelé. Skvelé chlapci. Teraz sú na rade Švédi.

@roumen278 Před 26 dny +13

Ja neviem ale Slováci fakt nedokážu pokojne dohrať zápas. Pritom by stačilo keby neboli takí pasívni. Treba proste makať ďalej. Fakt ma mrzí, že to robíme tak často. Plus tento rok sú tí rozhdocovia hrozní, to je fakt neskutočné.

• @PROVOCATEURSK
      @PROVOCATEURSK Před 26 dny +2

Rozhodcovia sú vždy nútení nadržiavať väčšej krajine, viac divákov...

• @dominikladecky5327
      @dominikladecky5327 Před 26 dny

​@@PROVOCATEURSK Tak väščiu sračku som ozaj nečítal, ty troll.

• @user-ri8ef7mb2i
      @user-ri8ef7mb2i Před 26 dny +1

Slavkovský veru súhlasí

• @jozefmasny8349
    @jozefmasny8349 Před 26 dny +5

Prvé dve tretiny perfektne. Ale tá tretia. Naši v tretej tretine prestali hrať svoju hru. Stiahli sa do obrany, vypúšťali forcheck a keď zaútočili, nechali ich ísť ako nôž maslom. Našťastie v predĺžení zase zapli.

• @Stenkoz
    @Stenkoz Před 26 dny +5

Som rád, že máme aspoň dva body, a škoda tej tretej tretiny. Veril som, že to dotiahneme, ale tak čo už, hlavné je víťazstvo, a to sa podarilo. Potvrdilo sa, že proti USA vieme zahrať; pomohlo nám aj to, že Hlavaj mal deň a chytal naozaj dobre. Teraz nás čakajú slabšie tímy, a tam už by sme mali získať tri body, a nakoniec Švédi. Tak uvidíme, ale stále je na čom pracovať, a treba hlavne bojovať; to je dôležité. Chlapci majú veľkú podporu ľudí, a veríme v medailu, tak do toho!

• @robertmarcin
    @robertmarcin Před 26 dny +6

Boli sme lepším tímom,chlapci klobúk dole,len tak ďalej 🎂🎂🎂

• @Padauschii_Meteorit
    @Padauschii_Meteorit Před 26 dny +7

Je tu víťazstvo nad Spojenými štátmi!
    V osobných stretnutiach je skóre 7-6 v prospech Američanov a raz došlo k remíze.
    Pomstili porážku z roku 2015, potom sa zápas konal aj v Ostrave
    🇸🇰🇸🇰🇸🇰

• @Hockeyfan-ty5ls
    @Hockeyfan-ty5ls Před 26 dny +2

Tak a senzácia je na svete. Chlapci predviedli jednotný bojovný výkon. Veľká škoda že sme si to zdramatizovali ale aj 2 body sa počítajú. Ostrava bola opäť fantastická, Američanom sme dnes ukázali ako fandia Slováci. Ďakujeme chlapci naši 🇸🇰

• @stanislavpetrik7954
    @stanislavpetrik7954 Před 26 dny +15

Prvý toto bol bomba zápas

• @iAdam43
    @iAdam43 Před 26 dny +2

Super zápas škoda ,že sme neubránili tie 3 góly čo tak rýchlo padli v poslednej tretine ale naši hokejisti to krásne odohrali po predĺžení

@dominikladecky5327 Před 26 dny +8

Spokojný som nebol najmä v 3 tretine ako sme zahodili 3 gólove skóre. ): Inak 1 a 2 nádherné.

@nikorko9943 Před 26 dny

4:1 vyhrávať a takáto dráma, to dokážeme iba my. No chvalabohu na konci šťastičko na našej strane🇸🇰🙏

• @user-wy7oq5fm5n
    @user-wy7oq5fm5n Před 25 dny

Ďakujeme chlapci,super..útok Regenda,Pospíšil,Kelemen je neuveriteľný ale vsetci ste boli super💪💪💪👍👍👍Hlavaj waaau,ďakujemeeeeeeee

• @mcgamersk8509
    @mcgamersk8509 Před 26 dny +2

Doslova som kričal z plných pľúc, keď Kelemen dal výsledný gól.
    Konečne sme po dlhej dobe porazili hokejového favorita.

@yttapk0o0 Před 26 dny +3

Vyborne dve tretiny ale tretiu sme uplne vypustili .... Juro mohol ten treti gol zachranit asi sa mu nechcelo korculovat .... ale nakoniec aspon dva body :))

• @infernaltorment748
    @infernaltorment748 Před 26 dny +1

nasa tohtorocna zostava sa mi velmi paci,zvlast Pospisil,na ktorom bolo vidiet uz v predoslych zapasoch,ako sa snazil vyhybat trestnym minutam,snazil sa o disciplinu,hrou mi pripomina Zednika,ktory odvadzal osobne suboje a tvoril hru,bol pevny na korculiach...takisto aj hraci ako Kelemen,co sa hry tyka-detto,Slaf na gol caka,ale taha takisto,co sa da,vlastne komplet cela zostava sa mi tento rok paci,zo zaciatku sa mi zdal Fehervary nejaky pomaly,nedosledny,no dnes to bolo o inom a aj ako celok hrali FASA!...bodaj by to dotiahli co najdalej

@user-mz7pm4kn8t Před 26 dny +2

Keby hrali aktivne i teriu tretinu ameriku rozneseme v zuboch ale ako vzdy strach ale gratulace a nebat sa hrat svoj hokej az do koca

• @user-nv3dh1eg6j
    @user-nv3dh1eg6j Před 26 dny +2

Trochu mi je ľúto Jura Slafko vského, lebo Hrivik a Cehlarik sú z formy, ale Cehlarik že mega... Juro potrebuje niekoho do kombinácie, hoci im to aj pripraví tak sú bezzubý... Inak jeho prejav je dobrý, dúfam že sa zobudia tí dvaja...Ale dobrý výkon Slovensko.

• @user-yf4nq6qr6c
      @user-yf4nq6qr6c Před 26 dny

Podľa mna sa prekopu utoky presne kvoli tomu co píšeš

• @jozinojozinko2385
    @jozinojozinko2385 Před 26 dny +5

2 tretiny super výkon hodný na medailu, 3 tretina katastrofa jak sme prestali hrať, ale nevadí, 2 cenné body, no mohli byť 3,som sklamaný po 3 zápasoch z 3 hráčov, slafkovsky, Tatar, a cehlarik, nejako im to bodovo neide

• @marek7483
      @marek7483 Před 26 dny

Hlavne Slafkovský sa v tej 1. formácii trápi. Nemá tam s kým hrať. Aj keď vymyslí peknú prihrávku, tak Cehlárik stratí puk alebo šancu zahodí. Možno by im pomohlo premiešať 1. a 2. formáciu.

@jozinojozinko2385 Před 26 dny +3

@@marek7483 súhlasím, ja by som možno chcel útok, slafkovsky, Tatar, hudaček to by mohlo byť zaujímavé, ďalší útok by bol cehlarik, hrivik, cingel, aj keď ten cingel mi tam nejako nepasuje, skôr by som tam dal miesto cingela regendu, ktorý je trocha v tieni Martina pospišila a kelemena, ale neviem či je dobre im zobrať regendu z toho 3 útoku, ale prečo nie, na jeden zápas proti Poľsku čo hráme v stredu, by sme to mohli skúsiť pomeniť, ak to nepôjde tak útoky sa môžu vraťiť späť tak ako boli

@marek7483 Před 26 dny +1

@@jozinojozinko2385 nad týmto zložením som rozmýšľal aj ja. Možno by som vyskúšal namiesto cingeľa čacha. V Třínci hral veľmi dobre. Je to podobný typ hráča ako pospíšil, kelemen alebo regenda, čo sa týka štýlu hry. Mohol by tie prvé dve formácie oživiť. 3 a 4 formáciu by som určite nerozdeľoval. Tie hrajú zatiaľ výborne.

@jozinojozinko2385 Před 26 dny

​@@marek7483cingel není zlý hráč, ale viem si predstaviť iných hráčov v tej lajne, on je podľa mňa dobrý na presilove hry, ma dobru tvrdú strelu z prvej, počas repre akcií to viac krát ukázal, ANO čacho by bol dobrý, páči sa my ta jeho dravosť, rýchlosť na bránu,mohol by pekne oživiť, tou jeho energiou, len otazka či to budú chcieť trénery meniť, keď sa vyhralo

• @janhnilica553
    @janhnilica553 Před 26 dny +4

Chalani výborne nemali ste dopustiť predĺženie ale cenný skalp pred zápasom by to nepovedal nikto👏👏👏🇸🇰🇸🇰🇸🇰🥅🏒⛸️

• @yasagi5097
    @yasagi5097 Před 26 dny +12

Aby nam ten 1 bod nechýbal😬

@mariokiller345 Před 26 dny +9

Nemal by. Teda ak zdoláme Poľsko Francúzsko a Lotyšsko len ešte Švédsko bude ťažký súper

• @silzo
      @silzo Před 26 dny +7

@@mariokiller345 Dokonca ani lotyšsko nebude treba zdolať ak zvládneme zápasy s Poľskom a Francúzskom

• @marianmacko4598
      @marianmacko4598 Před 26 dny +3

Tu sa neda hovorit o tom, co by nam nechybalo...kazdy bod s USA je navyse :)

• @gneuhausel
      @gneuhausel Před 26 dny +3

No a čo, je to len na zabitie času. Rusko ani neštartuje..neposeriem sa za nejaký bod. Hlavné že je sranda.😂

• @1972Tamas
    @1972Tamas Před 25 dny

pekné ale tak pekne rozbehnuty zápas donicic bolo katastrofálné ale aspon v predlzeni to vedeli dokoncit