Ростер Giesen W15A - Чистка улитки Airflow

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 28. 08. 2024
  • ✅ Кофе свежей обжарки
    www.radiokava....
    Instagram:
    📷 Radiokava
    / radio_kava
    📷 Евгений Бручко
    / evgeniy_bruchko
    #кофе #будниобжарщика

Komentáře • 9

  • @touristukraine2767
    @touristukraine2767 Před 2 lety +1

    Крутяк , класний відосік запиляли.!

  • @SupplyManager
    @SupplyManager Před 7 měsíci

    Добрий день !
    Не підкажете що може означати така помилка на цьому ростері ?
    "coolling fan inverter 104ui" ? Чи підкажете спеціаліста який може допомогти розібратись в ній ?

  • @coffeeshopuman874
    @coffeeshopuman874 Před 2 lety +4

    Класний відос.
    Але поняття "давление", що Ви використовуєте не зовсім вірно. Тиск в ростері створюється лише в трубопроводі після електричних нагнітачів (так звані улитки). В свою чергу в трубопроводах, колекторі та надпальниковим простором в ємкості де знаходиться барабан відбувається процес розрідження. (РАЗРЕЖЕНИЕ ВОЗДУХА). Нижче атмосферного рівня тиску. І вакумний датчик, що розміщений на трубопроводі у верхній частині ростера, та прямує від Вашої Г-подібного патрубка до передньої плити, реагує як раз на розрідження.
    Повітря до колектору ростера потрапляє лише двома шляхами: а) через сито охолоджувальної ємкості для обсмажених зарен. Прямуючи в колектор.
    б) через отвір навколо пальника, забезпечуючи конвекційний потік який нагріває стінки силосу навколо барабану.
    Далі потік повітря рухається в трубопровід що проходить під верхньою декорат кришкою, забираючи із собою пульпу, пил, волосини мішковини і т.п. та по демонтованому Вами Г подібному патрубку напраляється у колектор.
    Розрідження у колекторі за рахунок його більшої площі нижче ніж в патрубках, що дозволяє відносно важким частинкам осідати на його дні.
    Змішане повітря із двох напрямків потрапляє до силосів нагнітачів і виштовхується у Ваш димар. Саме в димарі і утворюється тиск (вищий від рівня атмосферного)
    Так як ваші нагнітачі забирають повітря із однієї і тієїж ємності раджу Вам їх чистити одночасно.
    Не ражжу відскрібати нагар та наліт. Ви пошкоджуєте фарбу і метал. Це призводить до шершавості стінок, і прискорює налипання в подальшому.
    Це звичайна органіка її достатньо змочити водою із росинки чи прикласти мокру ганчірку. Дати час і вона відслоїться.
    Скотч рішення не супер. Ущільніть нагнітачі клейкою прокладкою для дверних проємів.
    Після фіксації верхньою пластиною вона розплющиться і заповнить щілини. Все буде чисто а демонтаж легким.
    Верхній патрубок теж потрібно чистити, він досить легко демонтується.
    Усі термо щупи теж потрібно діставати, окунати в гарячу воду на 5 хв і наліт легко відслоїться. Нагар на термощупах перешкоджає їх коректній теплопровідності.
    Утеплювач (мінвату) над барабаном раджу замінити на більш щільний, пластинчастий (спресований) попередньо розрізавши його на полоски.
    Загалом Ви молодці, круто що вчитесь та ділитесь. Вам Респект. Дивлюсь Вас із задоволенням.

    • @touristukraine2767
      @touristukraine2767 Před 2 lety

      Дякую , крутяк як написано.

    • @MyMisterMix
      @MyMisterMix Před 2 lety

      Кстати, это же только у гисена так что он воздух забирает еще и с охладительного стола? и когда включаешь охладительный то воздух на графике резко скачет? На Probat вроде отдельный патрубок для вывода воздуха с охладителя

    • @MyMisterMix
      @MyMisterMix Před 2 lety

      И вы точно уверенны в том что в улитке можно просто всезамочить и оно размокнет? я именно про нижний твертый слой нагара. На моей памяти его не то что водой размочить и отмыть трудно, его даже щелочью невероятно трудно размочить

    • @coffeeshopuman874
      @coffeeshopuman874 Před 2 lety

      @@MyMisterMix Саме так, змочуєте і накриваєте мокрим рушником на пару годин. Робота не швидка але ефективна. Навіть якщо Вам не вдасться відмити той зашквар, він абсорбує в себе воду а при наступному нагріві відстане від стінки. Але краще відмити усе одразу і в подальшому не допускати таких нашарувань. Тобто робити чистку частіше.
      А усі інші елементи включаючи крильчатку можна покласти в посудомийну машину. Вода, миючі засоби та пар зроблять свою справу. Все буде чистим і не пошкрябаним.
      Я коли побачив ту тертку і шпатель, "афігел". Як ножем по серцю пошкребли. :)))

    • @MyMisterMix
      @MyMisterMix Před 2 lety

      @@coffeeshopuman874 Хорошо что вы нашего ростера не видели :) Мы парни решительные изначально начали чистку ростера с металлической щетки. Но на пробате краски внутри улитки нет, и крыльчатка тоже без покрытия. Разве что, как вы уже упоминали, образуются каналы для накопления органики в другие разы, но пробат намного проще в обслуживании, делаем т.о. вытяжки каждую неделю, а улитку я разбираю каждый две. Пока нормально, надеюсь все будет и дальше хорошо)