SKRÓT MECZU: KS DECOR BEŁK - ODRA WODZISŁAW 3:3 (1:1)

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 2. 06. 2024
  • Doliczony czas gry w ostatnich meczach dla Odry Wodzisław to prawdziwe fatum. W minioną sobotę wodzisławianie do 92 minuty prowadzili 3:1, a mimo tego mecz zakończył się podziałem punktów.
    Jak do tego doszło? My wiemy, a wy macie okazję to zobaczyć na przygotowanym przez nas skrócie!
  • Sport

Komentáře • 2

• @LozaSzydercow-rl1ds
    @LozaSzydercow-rl1ds Před měsícem

Kilka słów o meczu. Dobra gra Oślizloka z Białasem. Ten duet może dużo namieszać jak będą częściej grać ze sobą w ataku!! Na drugim biegunie Kłosek, który kilka razy dał się ograć w polu karnym w kontakcie 1 na 1. Zając po raz kolejny ma fenomenalne interwencje by jedną akcją zburzyć cały mecz..... Jak można w 90 min grać na faul??? Przy każdej bramce w plecy i nie tylko szwankowało wyprowadzenie piłki. Słodowy, Kłosek, Polak podania prosto pod nogi przeciwników. Jest nad czym pracować w przerwie letniej a czasu nie będzie dużo!! Panowie pokażcie się z dobrej strony w Ustroniu, na luzie pokażcie co potraficie!!
    Kilka słów o kibicach. Czy w Ustroniu wreszcie zobaczymy oprawę na którą zbierali pieniądze cały sezon???

• @krzysztof6667
    @krzysztof6667 Před měsícem

Nie zobaczysz ani oprawy ani kibiców. Spójrz prawdzie w oczy zamiast na meczu siedzą w barze a pieniądze dawno przepili