SKRÓT MECZU: POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - ODRA WODZISŁAW 3:3 (1:1)

• čas přidán 12. 05. 2024
  • W 90. minucie meczu Polonii Łaziska Górne z Odrą Wodzisław to goście prowadzili w tym spotkaniu 2:1, a ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 3:3. Jak do tego doszło nie wiemy do dzisiaj, bo takiej końcówki nie wymyśliłby nawet najlepszy scenarzysta. Zobaczcie skrót!

Komentáře • 5

• @krzysztof6667
    @krzysztof6667 Před 2 měsíci

Za pół roku okaże się że niektórzy piłkarze zamiast grać na boisku grali na STSach. Szkoda trenera, szkoda kibiców!

• @LozaSzydercow-rl1ds
    @LozaSzydercow-rl1ds Před 2 měsíci +1

Kilka słów o meczu. Nie wygraliśmy przez dwóch zawodników Karwota i Zająca. Karwot dwa rzuty karne i dwa gole sprokurował. To samo było w meczu z TSP. Może warto go dać na inną pozycję bo ewidentnie jest spóźniony w obronie. Z kolei patrząc co grał Zając to kryminał. Bez sensu wychodzi z bramki, jest lobowany, w 60 minucie to co zrobił to szkoda słów. Jest potencjał w tym zespole, ale muszą przyjść wzmocnienia. Kolejny raz super mecz Oślizloka, dobry Gajdy. Wygrać ostatni mecz u siebie!! Kilka słów o dopingu dla Odry. Znowu zabrakło fanatyków co się dzieje? Tak jak u siebie z TSP zero dopingu?? Od początku rundy zbierali pieniądze na oprawę a żadnej oprawy nie było, dziwne to!! TYLKO ODRA!!