SK Slavie Praha vs AC Sparta Praha 298 derby 2:0 sestřih

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 11. 04. 2021
  • 11.4. 2021 se uskutečnilo už 298 derby v historii a bouhžel zase s prohrou, už 5 let v řadě jsme Slavii nedokázali porazit, naposledy 20.3. 2016 jsme dokazali porazili Slavii 3:1 doma na Letné.. fotbal do 30 - 44min byl v naší režii po obdržení gólu ve 45min kdy s prosadil Holeš tak jako i na Arsenalu tak jsme se posr**i a ve druhém poločase jsme nedokázali najet na stejnou kolej jako v prvním poločase kdy jsme dominovali,, a druhý poločas dirigovala Slavie a ještě v 81min dokázala skórovat na konečný výsledek 2:0 a skóroval Tecl Sparta ve druhé půli nedělala nic,, v prvním poločase Sparta mohla jít do vedení, ale několikrát zahodila šance a toho využila Slavie která je už 38zapas neporažená.