Odolné chytré hodinky za 2500 Kč - KOSPET TANK T2

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 8. 03. 2024
  • Přes měsíc jsem každý den testoval tyto odolné chytré hodinky KOSPET Tank T2, které zaujmou nejen zpracováním, čitelností displeje, ale i kvalitou volání přes Bluetooth.
    Kompletní recenzi z používání po měsíci naleznete na mém druhém kanále / bradmantomplus
    Video je zde: • Upřímně o hodinkách KO...
    Doručování ze skladu v Německu!
    KOSPET TANK T2: bit.ly/3V12FN6
    Sleva 18% při zadání kódu KOLNYT218
    👉 LÍBÍ SE TI VIDEO?
    Jsem rád, že se ti líbí, díky za zhlédnutí a budu rád, pokud mi dáš odběr, like a nasdílíš video svým známým.
    👉 ODEBÍREJ MĚ I NA INSTAGRAMU
    / bradman_tom
    👉 Členství a podpora mého kanálu:
    czcams.com/users/bradmantomjoin
    #kospet #T2 #ruggedsmartwatch
  • Věda a technologie

Komentáře • 8

  • @pipinekkokincin3187
    @pipinekkokincin3187 Před 2 měsíci +4

    Vypadají zajímavě. Mám první generaci T-Rex od Amazfit a jsou to nezničitelné hodinky s velmi pěknou vydrží na baterii. Nosím je na kácení do lesa, zednické práce, kolikrát už byly celé od cementu a vody. Spadnul mi na hodinky kámen... A stále drží. Říkal jsem si že až odejdou koupím si buď Amzafit Falcon nebo T-rex2, ale ty mrchy stále jedou bomby :)

    • @saimon1409
      @saimon1409 Před 2 měsíci +3

      Ahoj, tak přesně jsem chtěl napsat to samé k těm T-Rex1.
      Mám je už dlouho a výdrž na baterii a celkově mooooc super a dlouhá!
      Akorát asi po roce mi praskl ten gumový originál řemínek při spánku ale dal jsem nový a jedou dále 🙂

  • @ladisst.4483
    @ladisst.4483 Před 2 měsíci

    Ahoj Tome,mám pár let Amazfit bip a uvažuju o výměně.Díky za tip.

  • @pavedec
    @pavedec Před 2 měsíci

    Ahoj Tome. Ja mam omezenou serii hodinky s vesmiru a to neni zert. Tedy tlakove odolne i vodotesne a co mam rad nemaji a nepotrebuji baterii od hodinek ocekavam jen cas . Nic vic na to ostatni mam michu zavesenou na hacku v hlave 😀

  • @Jajamilan
    @Jajamilan Před 2 měsíci

    OK. 👍

  • @GhostSlawa
    @GhostSlawa Před 2 měsíci

    Ja mam Garminy Fenix 7X Safir Solar. Nabijim průměrně po 28 dnech cca. Líbí se mi styl a i maji mrak funkcí. Ty tanky nevypadaji vůbec špatně.

  • @marfibooy1318
    @marfibooy1318 Před 2 měsíci +1

    Mám Samsung Galaxy watch.... Nabijjm každý 2hy den