17.kolo Motorlet Praha

• čas přidán 30. 04. 2011
  • Utkání stejně jako na podzim bylo bohaté na góly. Prvních pět minut byl Motorlet lepší a díky zákroku Adámka při úniku útočníka domácích jsme přežili tlak bez úhony. Postupně se kluci rozehráli ke skvělému výkonu a přidávali branky. Jednu zcela regulérní branku po hlavičce Babky kdy míč se vrátil od zadní tyče nám rozhodčí neuznal a další šance (2x Oulický, Čvančara, Konopásek) byli jasné. Druhá půle přesto že výsledkově skončila 4:3 vůbec neodpovídá ději na hřišti. V poli jsme měli drtivou převahu, ale řada pěkných akcí bohužel často končila mimo branku. V závěrečných minutách menší koncentrovaností kluci povolili Motorletu vstřelit 3 branky. Domácí ze tří střel ve druhé půli vytěžili maximum - 3 branky. Pokud by takto měli využít potenci naši hráči, tak výsledek by musel být hodně vysoko dvojciferný.