Slovensko na ms U18 2023

• čas přidán 30. 04. 2023
  • Slovenskí mladíci uhrali neuveriteľné zápasy v ktorých dokázali potrápiť a takmer zdolať Silných súperov
    Slovensko si poradilo na úvod Ms z českom 3:2po samostatných nájazdoch Proti Švédsku sme prehrali prakticky o gól keď nám dali Švédi 5 gól do prázdnej prehrali sme 3:5 s Kanadou sme dlho držali tesný stav napokon kanada vyhrala tesne 3:4
    s Nemeckom to bol boj o štvrťfinále
    ten sme napokon dotiahli do úspešného konca s výhrou 6:4
    čakalo nás štvrťfinále kde sme narazili na Silné Fínsko
    Vo štvrťfinále sme však prekvapili favorizované Fínsko a Zdolali sme ho 3:2 a to sme až do 3 tretiny vyhrávali 3:0
    v semifinále nás čakal aspirant na zlato tím USA
    Ktorý nás napokon zdolal vysoko 1:7
    a čakal nás boj o 3 miesto v ktorom sme ešte necelú minútu a pol viedly nad Kanadou 3:2 ale kanada nám dala v hre bez brankára gól na 3:3 a 2 minúty pred koncom predĺženia rozhodla ze Bronzové medaile sa povezú do Kanady nie na Slovensko