Українська Далекобійниця. Огляд Мого Траку. Kenworth T680

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 4. 07. 2024
  • В цьому відео зробимо детальний огляд траку. Як все влаштовано всередині. За скільки купили. Корисні речі в траку. А також доставимо разом з вами пару вантажів та проїдемося по мегаполісам Америки.
    #automobile#truckerslife#сша#далекобійник#українською#українцівсша#українськийконтент#дальнобой#українцівканаді

Komentáře • 176

  • @user-jh1dn6ul4g
    @user-jh1dn6ul4g Před 9 hodinami +32

    Привіт із Риги,, гарна україночка знімає цікаве відео, молодці,хай вам щастить , слава Україні 🇺🇦🇱🇻

  • @user-de8bn9kw7x
    @user-de8bn9kw7x Před 9 hodinami +21

    Молодці. Випадково натрапив на ваш канал. Все супер. Зразу підписався. Вітання з героїчного Київа. Ви даєте змогу переключитись і трішки помріяти. Дякую. Слава Україні!

  • @user-pz9yp6hz8b
    @user-pz9yp6hz8b Před 9 hodinami +18

    Відео супер і дуже приємно чути рідну мову тільки хай чоловік несоромится і теж приймає активну дію в відео

  • @olegivashina1011
    @olegivashina1011 Před 4 hodinami +19

    Красива Україночка, красивий голос, прекрасно розмовляє нашою рідною мовою! Щасти Вам!

  • @ilyamakosh2450
    @ilyamakosh2450 Před 2 hodinami +3

    Випадково побачив і теж відразу ж підписався. Мої улюблені міста Балтімор, Міннеаполіс. Сам з Донецька, працюю в ДШВ. Україньські дівчата найкращі у світі, воюю тільки заради них

  • @I777-e5k
    @I777-e5k Před 7 hodinami +8

    Доброго ранку.Гарне відео і красива дівчина.Зразу видно що Україночка!Фарту вам і Божої Благодаті бажає вам Схід України.

  • @hlibborusov9542
    @hlibborusov9542 Před 9 hodinami +16

    Вітаю з Тернополя! Ви молодці і дуже позитивні. Чекаю з нетерпінням Ваші нові відео.

  • @user-dx2gy8hf5c
    @user-dx2gy8hf5c Před 9 hodinami +18

    Вас вітає Вінниччина! Відео супер… ❤🇺🇦💙💛

  • @user-li3kr3tq1j
    @user-li3kr3tq1j Před 9 hodinami +11

    трак бомба!!! чекаю нове відео!!!👍👍👍👍

  • @igoronstar
    @igoronstar Před 7 hodinami +2

    Заченняйте штори коли виходитиме із троку до дому сонце набуде випалювати салон і ніхто не буде заглядати в середину

  • @user-ot5jb7wv9y
    @user-ot5jb7wv9y Před hodinou +2

    То что вы красавица итак видно, что укоинською теж добре,но хочется видеть контент американский её глубинку и простых людей их жизни. И ДОРОГИ ДОРОГИ ДОРОГИ, ЗАПРАВКИ,ТРАКСТОПЫ .ВЫ ВОДИТЕЛЯ, НЕ ЗАБЫВАЙТЕ ПРО ЦЕ.УДАЧИ ВАМ.

  • @Avm-zt7px

    Найчарiвнiша далекобiйниця ,яку я бачив ❤

  • @Hamster36
    @Hamster36 Před 22 hodinami +2

    Вітання зі Львова, було цікаво вас дивитись і нагадати собі про цю атмосферу)

  • @YuriiKyrychuk
    @YuriiKyrychuk Před 7 hodinami +5

    Привіт! Молодці я теж тракіст цікаво було вас дивитися)

  • @vitusa9624
    @vitusa9624 Před 9 hodinami +8

    Лысый в носках и сланцах - огонь!😂😂😂

  • @Igor_Ivanovichh
    @Igor_Ivanovichh Před 7 hodinami +5

    Спасибо Вам за видео Ролик!

  • @victorkuts8985
    @victorkuts8985 Před 7 hodinami +4

    Тримайтеся

  • @wolodymyrdorozynski1170
    @wolodymyrdorozynski1170 Před 9 hodinami +12

    Аж хочеться вас слухати і ви красива дуже. Я навіть по іншому подивитися на далекобій. Дякую

  • @LeoPold698
    @LeoPold698 Před 9 hodinami +10

    Молодці!!!❤

  • @user-wh3pp7ue5w
    @user-wh3pp7ue5w Před 7 hodinami +3

    Удачі вам!