Температура в зимовому клубі бджіл та їх харчування

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 7. 09. 2024
  • Температура в зимовому клубі бджіл має хвилеподібний характер і протягом доби має два піки з інтервалом в 10-19 годин, який залежить від зовнішньої температури. В піки температури проходить харчування бджіл.

Komentáře • 47

  • @user-tr7wi6sq8m
    @user-tr7wi6sq8m Před 2 lety +8

    Дякуємо,і прошу пане Гайдар більше виходьте в ефір і давайте інформації?

  • @user-kv3fc2lc1s
    @user-kv3fc2lc1s Před 2 lety +5

    С празником , здорвя и долгих лет.

  • @user-yt2nz2yd4q
    @user-yt2nz2yd4q Před 2 lety +1

    Дякуємо за інформацію!

  • @eddyivanov6698
    @eddyivanov6698 Před 2 lety

    Опираясь на эту основу, технологически возможно гораздо больше, включая сбор данных из оборудованных ульев (датчики веса, температуры, влажности и звука), подключение пчеловодов через социальные сети, форумы и обмен информацией, анализ объединенных данных пчеловодов (большие данные). для пчеловодов) и бесконечный список интересных функций, включая любое количество отчетов, таких как производство меда на улей или на двор, продольная производительность матки, успех улья при запуске с nuc по сравнению с разделенным по сравнению с пакетом и т. д.
    Область инструментированных ульев всегда представляла для нас большой интерес, поскольку объединение данных наблюдений с Hive Tracks с инструментированными данными об ульях дает невероятно ценную информацию для пчеловода.

  • @user-lf1xz7ry7d
    @user-lf1xz7ry7d Před 2 lety

    Привіт дякую коротко і. Все. Зрозумило

  • @kusefs
    @kusefs Před 2 lety +3

    Також помітив що бджоли часто збираються під верхом під утепленням, третина так точно, і нічого поганого в такому випадку не відбувається, зимують як і ті що глібоко сидять

    • @user-ry6qs6wi4i
      @user-ry6qs6wi4i Před 2 lety +2

      ЯК З ОСЕНІ БАЧИТЕ БДЖІЛ ЗВЕРХУ ТО ВЖЕ ВАША ПОМИЛКА!!!!! Приберіт утеплення і не заважайте бджілкам!!!! Зверху між медом може поміститись тільки по одній бджолі в вуличці! КЛУБ МАЄ СИДІТИ ПІД МЕДОМ!!!!! АКСІОМА!!!!

    • @kusefs
      @kusefs Před 2 lety

      @@user-ry6qs6wi4i можливо ви праві, але ж то не весь клуб зверху. Ну сидят вони там де хочуть, рахую що все що їм потрібно в них є і корм і затишок і зимвали допоки завжди добре, я різниці не помічав.

    • @user-ml2ey9bu1m
      @user-ml2ey9bu1m Před 2 lety

      @@user-ry6qs6wi4i
      С Вами полностью согласен. Надо полагать, что под клубом закамелый мёд пчёлы не возьмут. Особенно это касается небольших семей. Каждую зиму повторяю себе держать гнездо открытым, но потом срабатывает старая установка. Накрываю и клуб подымается вверх.

    • @user-ry6qs6wi4i
      @user-ry6qs6wi4i Před 2 lety

      @@kusefs :) з осені кормові запаси бджоли розміщуют над головою а самі збираются в клуб на пустих сотах під медом. Поїдаючи мізер корму потихеньку клуб піднімається вверх весь час обігріваючи лише нижню частину меду. Така зимівля економна для них. А можна їх виманити під теплу подушку але їм прийдеться залазити у вузенькі вулички між медовими стільниками (6мм) а там холодний мед!!!
      Через деякий час частину того меду вони з'їдят...
      А для чого???
      Тому і зимуют на українській рамці в 1000000000000000 разів краще від любих інших!!!!
      Успіхів.

  • @apismnua8388
    @apismnua8388 Před 2 lety

    Зі святами Вас !!!!!

  • @user-ws4ue2hy1i
    @user-ws4ue2hy1i Před 2 lety

    Дякую Вам.

  • @eddyivanov6698
    @eddyivanov6698 Před 2 lety

    Примером, в котором мы наиболее продвинулись в разработке этого плана, является Танзания. Чтобы мы попали в Танзанию, я должен рассказать вам еще одну часть рассказа «Какое совпадение!» сказка. Я ездил в Киев, Украина, в октябре 2013 года на конференцию Apimondia 2013, представляющую Hive Tracks, с простой целью - лучше понять международный рынок пчеловодства. Перед тем, как я отправился в поездку, мой друг по бизнесу предположил, что возможности, как правило, приходят из неожиданных мест, и нужно быть начеку.

  • @eddyivanov6698
    @eddyivanov6698 Před 2 lety

    подойдя к улью, портативное мобильное устройство (смартфоны тогда были не такими умными) распознает осматриваемый улей и делится с пчеловодом информацией, которая помочь с этой инспекцией, например, здоровье или сила улья, статус матки, включая ее возраст, любые необычные наблюдения при последней инспекции, лекарства или корма, которые следует проверить, потоки меда в регионе, советы о том, на что обращать внимание. это время года и т. д. Я видел будущее, но не видел, как воплотить его в реальность.

  • @user-px9wx9wq5v
    @user-px9wx9wq5v Před 2 lety

    👍👍👍

  • @user-ry6qs6wi4i
    @user-ry6qs6wi4i Před 2 lety +1

    В 1985 РОЦІ НАЙСИЛЬНІША СІМ'Я З ПАСІКИ ЗИМУЮЧА ПРИ 40КГ (10 РАМОК ПО 4 КГ) КОРМІВ ЗГИНУЛА ТОМУ ЩО З НИЖНЬОГО КОРПУСА НЕ ПЕРЕЙШЛА В ВЕРХНІЙ.
    СИСТЕМА ДВОКОРПУСНА, РАМКИ СТАНДАРТНІ. ВІДСТАНЬ 40ММ ВИЯВИЛИСЬ ПЕРЕПОНОЮ ДО ІСНУВАННЯ.
    МЕД ЗАВЖДИ РОЗПЕЧАТАНИЙ І ПІДІГРІТИЙ, ГОТОВИЙ ДО СПОЖИВАННЯ. НЕМАЄ АНАЛОГІЇ З ЛЮДИНОЮ ЗАХОТІВ ПОЇСТИ ПІШОВ ДО ХОЛОДИЛЬНИКА. НІХТО БДЖІЛКАМ НЕ ПОДАЄ КОМАНДИ ДО СТОЛУ.
    ЗДОРОВ'Я. БЕЗ ОБРАЗ.

    • @user-ij7sh1pz7i
      @user-ij7sh1pz7i  Před 2 lety

      Доброго вечора!
      1 Відстань між двома корпусами 40 мм це - забагато, а тому бджоли і не перейшли. 2. Василь Юрійович Паращинець у своїх вуликах застосував прозорі заставні і наряду з дослідженням температурних данних зимуючого клубу з"ясував, що бджоли на медові не сидять. Це була наша сумісна робота, а тому все бачив і я і інші співробітники відділу. .....,а істина дорожче. Здоровя Вам і благополуччя.

    • @user-ry6qs6wi4i
      @user-ry6qs6wi4i Před 2 lety

      @@user-ij7sh1pz7i 40 мм стандарт (верхня планка 22мм, міжкорпусний проміжок 10мм та нижня планка рамки 10мм в сумі дают відстань від меду нижнього корпуса до меду верхнього. Це не моя прихоть, це вимоги стандарту. Надобраніч.

    • @kostiakhorishko
      @kostiakhorishko Před 2 lety

      @@user-ry6qs6wi4i Тримаю бджіл в багатокорпусних вуликах на рамку 435×230мм. Запорізька область Гуляйполе. Покищо успішно бджоли зимують і переходять в другий корпус.

    • @user-ry6qs6wi4i
      @user-ry6qs6wi4i Před 2 lety

      @@kostiakhorishko коли зимовка успішна можна вже зватись бджолярем.
      Мої вітання!!! Удачі.

  • @balansua1971
    @balansua1971 Před 2 lety

    Дякую, з святами Вас, будьте здорові!
    Не по темі відео: колись зустрічав відео де Ви розповідали про досвід утримання у 8 рамочних вуликах (здається десь це було в Ленінграді чи москві???) , А зараз не можу його знайти. Буду дуже Вам вдячний якщо зможете дати посилання на це відео, або можливо опис технології в літературі

    • @user-ij7sh1pz7i
      @user-ij7sh1pz7i  Před 2 lety +1

      Технология получения маток и пакетов пчел в многокорпусном улье есть описана в книге "Пасека" авторы В.Полищук, В.Гайдар, О.Корбут, Киев 2012 год, страницы 143-146. Много раз были презентации в Киеве, Донецке, Макеевке, Хусте, Краматорске, в Венгрии, Словакии и других местах, поищите найдете. На взгляд автора - очень многоранная технология.

    • @balansua1971
      @balansua1971 Před 2 lety

      @@user-ij7sh1pz7i Дуже Вам вдячний.

    • @balansua1971
      @balansua1971 Před 2 lety

      @@user-ij7sh1pz7i Знайшов поки відео лекцію: czcams.com/video/PDTPckC07Ts/video.html . Дякую за посилання на книгу - обовязково почитаю.

  • @user-zx4nw1pr6q
    @user-zx4nw1pr6q Před 2 lety

    👋👍😉

  • @eddyivanov6698
    @eddyivanov6698 Před 2 lety

    Чудові результати дає термостабілізатор в кожному вулику, 4 градуси на дні

    • @user-ry6qs6wi4i
      @user-ry6qs6wi4i Před 2 lety

      ПІДІГРІВ БДЖІЛ ТО ОКРЕМА ТЕМА. МАЄ ЯК ПЛЮСИ ТАК І МІНУСИ. МІНУС ДЛЯ МЕДОВОЇ ПАСІКИ В РОЙОВІЙ ПОРІ НА ДВІ НЕДІЛІ РАНІШЕ ЧИМ ЗАВЖДИ. а для пакетів то одні +++++ :)

    • @user-ij7sh1pz7i
      @user-ij7sh1pz7i  Před 2 lety

      Це хорошо, але бджілки віками жили без стабілізаторів, а тому знання набуті пасічником дають можливість організувати оптимальну зимівлю бджіл. В останні роки 90% наших бджолородин зимують з сітчастими деннами і в деревяних, і в ППУ вуликах. І в тих і в інших вуликах зимівля проходить гарно.

    • @user-ry6qs6wi4i
      @user-ry6qs6wi4i Před 2 lety

      @@user-ij7sh1pz7i ПІДІГРІВ ТА ТЕРМООБРОБКА ВІД КЛІЩА ТО ЦІКАВА ТЕМА ДЛЯ ПАКЕТНОГО БДЖІЛЬНИЦТВА. СІМ'Ї ВИЗРІВАЮТ НА ДВІ НЕДІЛІ РАНІШЕ. ЦЕ МАЄ ЗАЦІКАВИТИ І МАТКОВОДІВ. ПОЛУЧИТИ РАННЬОЮ ВЕСНОЮ БІЛЬШИЙ ЕФЕКТ ПРИ МЕНШИХ ЗАТРАТАХ. ДУМАЮ ЦІКАВО.

    • @eddyivanov6698
      @eddyivanov6698 Před 2 lety

      @@user-ry6qs6wi4i ви не зрозуміли! Не підігрів а термостабілізація! Звісно коли вулик переповнений то він іде на роя, але коли раптове похолодання то розплід гине від гнильця. Я все це проходив, у мене було 28. Сімей.

    • @user-ry6qs6wi4i
      @user-ry6qs6wi4i Před 2 lety

      @@eddyivanov6698 ЗРОЗУМІВ.
      ТЕРМОСТАБІЛІЗАЦІЯ
      ОКРІМ ПІДІГРІВУ МАЄ БУТИ ОСНАЩЕНА І ОХОЛОДЖЕННЯМ.
      КОНДИЦИОНЕР Т.С.

  • @user-lk3lp2lv9f
    @user-lk3lp2lv9f Před 2 lety +7

    Интересно но половина не понял из за не знания украинского языка.

  • @dmytropona1096
    @dmytropona1096 Před 2 lety

    На майбутнє знімайте свої відео українською мовою! 🇺🇦Дякую! Завжди з нетерпінням чекаю на ваші нові відео 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

  • @user-kn6ko3ym2w
    @user-kn6ko3ym2w Před 2 lety +1

    Здравствуйте .Может перейдёте на руский,и нам былобы понятно