Maxxo STB T2 - set top box DVB-T2

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 4. 12. 2018
  • Ukázka set top boxu Maxxo T2 podporující nový standard DVB-T2. Prohlídka přístroje plus ukázka uživatelského prostředí.
    ► jeezyj.cz
    ► / jeezyj.cz
    ► / jeezyj.cz
    DONATE PayPal účet pro podporu:
    paypal.me/jeezyjcz
    Kontakt pro spolupráci: info@jeezyj.cz
    Music: Zvuková knihovna CZcams
  • Věda a technologie

Komentáře • 40

  • @RadimKopp
    @RadimKopp Před 5 lety +9

    Díky. Vyřizuji Sep-Top box pro babičku a tenhle se zdá jednoduchý, levný a dobrý. Moc jsi mi pomohl :)

    • @JeezyJcz
      @JeezyJcz  Před 5 lety +1

      Babča bude určitě spokojená 😉

  • @timurmarvel9857
    @timurmarvel9857 Před 5 lety +6

    Dobrý den děkuji za recenzi.Zajímá mě IPTV můžete otestovat?Vložit nebo tam napsat link ve formátu m3u

  • @DanielBlackTV
    @DanielBlackTV Před 2 lety +1

    Dobrý den, jak je možné, že se na anténu chytl polské stanice TVP a slovenskou jednotku a dvojku? Předem děkuji za odpověď. Jinak STB je super.

  • @vojtechfidra4114
    @vojtechfidra4114 Před 4 lety

    Dobrý den. Chci se zeptat. Opravdu to jde přehrát přes počítač nějakej nahranej pořad nebo seriál když jsi ho nahráju do usb ze set top boxu? Prosím o odpověď.

  • @vladililija
    @vladililija Před rokem

    CZcams nezobrazuje a nic nestahuje .... jak aktualizovat verzi firmwaru? Píše, že verze je aktuální....kde najdu soubory firmware? Děkuji

  • @Eva9176
    @Eva9176 Před 4 lety

    Bacha na to ty přidavný funkce jsou zavyslé na kvalitě vnitřního softwaru, to znamená že když jutube změní přístupové klíče ke službám tak musíte přehrát asi sw v tom přístroji

  • @HardKonOlomouc
    @HardKonOlomouc Před 5 lety

    co me docela vytaci je, ze pri infu (nebo 2x info) na zvolenem kanale se zobrazi informace o maximalne jednom poradu dopredu. Normalne na TV to de tyden dopredu. Nejde to nejak nastavit/opravit, treba novym firmwarem? jasne, pres EPG to de. Diky za info.

  • @Topinapb
    @Topinapb Před 4 lety

    Ahoj, koupil jsem ho babicce, nicmene automaticky ji to naladilo pouze 12programu+radia, ale na antene v televizi jich ma 2-3nasobne vice. Pokud by nekdo vedel budu rad za radu diky.

  • @MsKeli26
    @MsKeli26 Před 4 lety

    Zdravím, mám takový obecnější dotaz. Mám doma TV s wifi ale bez podpory DVB T2, je potřeba kupovat set top box s wifi adapterem?

  • @radim547
    @radim547 Před rokem

    Hezký

  • @Bookblue39
    @Bookblue39 Před 4 lety

    Dobry den, prima vidoe! Rada bych nasi babi nastavila CT3 na dalku neb nejsem s ni. Je to slozite?

  • @batmaneverywhere
    @batmaneverywhere Před 4 lety

    dude please tell me what wifi adapter is used for the receiver ?
    RT3070 ?
    RT5370 ?
    MT7601 ?
    can you connect it to your computer ?
    in the device manager will be written something similar to USB\VID_148F&PID_7601\1.0
    thank you in advance
    big greetings from Russia

  • @najtn8cz
    @najtn8cz Před 4 lety

    Ahoj koupil jsem si přijímač Tesla te- 300 a nic tam nejede myslim si zeto je anténou pls pomoc.

  • @jakubczernek6921
    @jakubczernek6921 Před 4 lety

    Setopbox funguje i bez antény?

  • @toniktonda2811
    @toniktonda2811 Před 5 lety

    Včera jsem převzal zásilku na poště a doma bez problémů připojil a dal do pro vozu.V pohodě!Zatím co jsem hned zjistil,tak to je USB wifi adaptér.Docela je dost rozpálen,pomalu jak autozapalovač.A po vypnutí přístroje docela dost svítí červené pohotovostní infoled.U sítových informací hlásí chybu Počasí a Google map-vadný klíč API.Jestli má někdo info nebo zkušenosti s problémy,rád je s vámi pořeším díky tomuto supr videu

  • @andreaplskova4953
    @andreaplskova4953 Před 4 lety

    Mám úplně stejný set top box jen you tube mi nejde soubor nenalezen chyba píše u každěho filmu , takže je mi k něčemu nevíte čím by to mohlo být

  • @sddssd23
    @sddssd23 Před 5 lety

    já mám evolveo omega T2 ale přemyšlím o TESLA Vista T2

  • @milanhoura6690
    @milanhoura6690 Před 4 lety

    Jde posunout nahrávání konec přes EPG

  • @michaelzhradce1741
    @michaelzhradce1741 Před 4 lety

    Ahoj někde jsem viděl že se k tomotu settoboxu dáva i druhý jednoduchý ovladač taky scháním něco pro babču pod strimeček :D

    • @davidotahal4365
      @davidotahal4365 Před 4 lety +1

      je v prodeji i verze senior, hledejte tu, stačí jen na konec názvu připsat senior ;)

  • @stanislavstolpa1068
    @stanislavstolpa1068 Před 4 lety +4

    Prosím Aš mám problém stim CZcams nechce se ti vudec nic tam ukázat a počasí mi ukazuje co mám udělat

  • @matejhajek8497
    @matejhajek8497 Před 5 lety

    Mě to zajímá myslím IPTV

  • @karlosend
    @karlosend Před 5 lety

    je mozno pouzit k venkovni antene?

  • @mareknavratil1951
    @mareknavratil1951 Před 4 lety

    Byl v balení propojovací kabel s televizí?

  • @spekancz2822
    @spekancz2822 Před 4 lety

    Dobrý den na jednu otázku zeptám budu potřebovat anténu ten set to box

    • @divacka1000
      @divacka1000 Před 4 lety

      Když si chci ohřát jídlo, musím mít puštěný vařič?

  • @josefzamecnik8415
    @josefzamecnik8415 Před 5 lety

    Jkou techniku pouzivas na tv tu lepsi

    • @JeezyJcz
      @JeezyJcz  Před 5 lety

      Mam připojený xbox one x tak poustim youtube pres to nebo vyberu video v mobilu a dam prehrat na xboxu. Je to rychle a pohodlne.

  • @marossebest9541
    @marossebest9541 Před 5 lety +2

    Super video poslal bi si mi odkaz

    • @JeezyJcz
      @JeezyJcz  Před 5 lety +1

      Čau Zadej název toho set-top boxu na tsohemia.cz

    • @marossebest9541
      @marossebest9541 Před 5 lety +2

      @@JeezyJcz dík moc kupil som ho je celkom fajn za tu cenu je velmy dobry

  • @vasekstrnad8349
    @vasekstrnad8349 Před 4 lety +3

    Před ukázkou je třeba si set top box vyzkoušet a pak ukázat. Není třeba uvádět hloupé komentáře. To nikoho nezajímá.