Poďme Slovaan. Opäť úžasná atmosféra s vypredaným štadionom a viac ako 10 tisíc luďmi💙🦅

Ešte som nevidel zápas na Slovane ktorý bol vypredaný do posledného miesta

@greenislucky Před 2 lety

@@Dede-oc7dz uvidíme a čo hovoríš na výkon Nitry?

• @minko1236
      @minko1236 Před 2 lety +3

Gratulujem , dnes ste hrali lepšie prvé dve tretiny , my sme ich zaspali. Len taká zvláštnosti, už niekoľko zápasov hlásili vypredané a zakaždým iné číslo 😃😃

• @sparta178
      @sparta178 Před 2 lety

@@minko1236 No podľa mňa to je tým že lístky si vykúpia, ale reálne niektorí ľudia neprídu na zápas

• @steveharaslin3822
    @steveharaslin3822 Před 2 lety +12

Pekny cisty hokej. Vela golov, vdaka brankarom dnes za to. Slovan hral dve tretiny skvelo. Pekne chalani pomeeee.

• @Adam-fo9oo
    @Adam-fo9oo Před 2 lety +13

Super chlapci , no skoro sme si to opat pokazili.... ale pekne sme si to udrzali , najlepsi hrac dnes Valach💙🦅

• @kazzy_2222
      @kazzy_2222 Před 2 lety

🤏

@greenislucky Před 2 lety +1

Na začiatku 3. tretiny som si myslel že si dokašlete ešte že Samko Takáč dal na 6:4 do prázdnej bránky

@Adam-fo9oo Před 2 lety

@@greenislucky tak nejak

@@Adam-fo9oo je náhoda že dnes boli iba Slovanisti vylučovaní?

@@greenislucky tiež som si hovoril a nemyslím si

• @marcelhudecek
    @marcelhudecek Před 2 lety +1

Vdaka za video 👍

• @slovanplay672
    @slovanplay672 Před 2 lety +13

Paráda chalani dnes akurát by to chcelo ked vyhravate to aj udrzat a nie z 5:2 sa obavat o výsledok ale zvladli ste to. Zajtra po druhu výhru. Belasí majstri. Belasí do toho

@steveharaslin3822 Před 2 lety

To je ten trtko co to komentuje? Jasne pri goloch supera huci ako o zivot. Horsi uz bol iba Hajko co komentoval KHL. Tzv nestranní profesionali alebo profasionali v ich pripade.

• @michaelakubaskova6969
    @michaelakubaskova6969 Před 2 lety

Zápas výborný, hodný finále aj keď čakala som od Nitry trošku viac, no nemali to ľahké keďže sa do tímu dostavila viróza 😏 takže klobúk dole že to takto uhrali 👏 taký moment čo by som chcela vypichnúť je gól Sama Bučeka na 5:3, neviem či to urobil tak schválne alebo to len tak vyšlo, ale vyriešil to fakt geniálne musím povedať 😀 takže gratulujem Slovanu k výhre a teším sa na ďalšie zápasy, ktoré dúfam že budú zaujímavé a bez nejakých kontroverzií 🙂

• @Car_coments.
    @Car_coments. Před rokem

20:49 SLOVAN Bratislava 🦉 (6-4) HK Nitra 🦬

• @romanlacus2720
    @romanlacus2720 Před 2 lety +1

Pekný otvorený hokej, na finále až nepochopiteľne otvorený.....ale to je len dobre pre diváka....Slovan 2 tretiny jasne lepší a potom znova poľavil a mohlo ho to stáť aj zápas....brankári slabší deň, som zvedavý koho postavia do bránok dnes.....nech vyhrá hokej

@AnDDyTVSpol Před 2 lety +3

@@harvestersk7911 že Nitra to nedá zadarmo aj keď Slovan vyhral nedala mal pravdu ale to chce aj vyhrať nie prehrať v Power play.

Cena útechy

• @StanTee183
    @StanTee183 Před 2 lety +1

Peters chytal ako keby hral za ziakov,3goly idu na jeho vrub,nastastie to udrzali

• @Name-rk8nu
    @Name-rk8nu Před 2 lety

GG Slovan
    Škoda Nitra

• @mickey2148
    @mickey2148 Před 2 lety +2

Nitra 2 tretiny spala, brankari na oboch stranach tragicki, Nitrianska taktika hrat so Slovanom otvorenu partiu, no neviem, nevidim to ruzovo.

• @Farlig1
      @Farlig1 Před 2 lety +2

Kosice az po 2 zapase pochopili, ze so slovanom nemozu hrat ofenzivny hokej, tak zacali branit. Presov trochu skor, po prvom :D Som zvedavy, ci si Nitra tiez prizna, ze utok Slovanu je na inej urovni nez ich a zacnu hrat z obrany... Ak nie, aspon lahsie pre nas

@@Farlig1 Nitra to hrá na Bučeka, z ktorého je paf celá RTVSka

• @jakubgabris910
      @jakubgabris910 Před 2 lety

@@greenislucky jaj more logický je to najlepší strelec ligy tak ho podporujú a čo furt sa navazas do buceka more a pri tom je to najlepší strelec ligy čo čakáš že ho nebudú podporovať alebo čo už buď trošku objektívny nie furt proti Nitre dement prijebany

@@greenislucky aj iný keby mal najviac gólov z ligy by ho podporovali logicky ne

@mickey2148 Před 2 lety

@@Farlig1 Mezei hovoril, ze 12 hracov malo virozu.
      Ta Nitra bola dnes velmi pomala, takych som ich nevidel a to som videl vsetky zapasy play off, vobec im nesli nohy, tazko povedat, kolko to urobilo.
      Oni dnes sa nevedeli dostat z pasma, tam im to strasne trvalo, robili chybu za chybou.
      To skor ani nebolo, ze hore dole, ale chyba za chybou.
      No hadam Stavjana nieco na Vas vymysli na zajtra, lebo dneska bieda a ten Podkonicky nieje bohvieco teda.

@greenislucky Před 2 lety +6

Výborne Slovan
    Yogan prosím ťa nepozeraj už toho Marchanda lebo z tvojho úniku si z teba budú ľudia robiť srandu
    Košec a Hartmann pri góloch Nitry sa tešíte veľmi ale pri góloch Slovana dobre, že nie ste ticho lebo vidieť, že ste jednostranní
    Kde sú tí Nitrančania, ktorý písali že Slovanu pomáhajú rozhodcovia, lenže je náhoda že dneska boli vylučovaní iba hráči Slovana. A Marušiak s Rusnákom prosím vás riešte aj Slovan nielen Nitru :/

@jakubgabris910 Před 2 lety +4

Však ty si len jednostranný fanúšik :) ale čo sa dá od teba čakať no

@@jakubgabris910 zase ty mojko jooj zalez k AnDDymu a mlč

@jakubgabris910 Před 2 lety +1

@@greenislucky furt tu píšeš iba proti Nitre a hovoríš ako sú druhý neobjektívny ani nevieš čo vypravas sedlák až tak si zakomplexovaný

@@greenislucky ani jedno + k Nitre ani jedno a furt tu píšeš pod každy príspevok len proti Nitre jak zakomplexovaný debil

@@jakubgabris910 ak si si myslel že ma toto urazí tak máš smolu mojko :)

@slovanplay672 Před 2 lety

Pekne bodaj by to tak bolo. Belasí masjtri.

@BbbB-ej7in Před 2 lety +11

@@slovanplay672 alebo skôr 4-1, bol by som nerád keby sa titul oslavoval v tej nitrianskej maštali 🙂

@slovanplay672 Před 2 lety +2

@@BbbB-ej7in To máš teda pravdu to by bolo super oslavovat titul doma pri oslavach 100 rokov Slovana.

@AnDDyTVSpol Před 2 lety +2

Nemám Slov inšie som ani nečakal keď Nitra začala hrať aj obranu až v 3. Tretine Jasné keď takto budú hrať Slovan má titul aj s Navijakom zadarmo a pán Hockey Kubík radosť lebo ho nemá Nitra toho zapredanca dúfam že neuvidím zajtra idem na Ukrajinu keď že Tatry už Slovensku nepatria rovnako ako zakarpatska Rus. Podstate aj Košice podľa novej mapy sú Ukrajina takže extra liga Slovensko Ukrajinska a ku.a fix.