· To nejlepší: sestřihy zápasů, drafty, góly českých hráčů v NHL a mnohem více.
    · Zajímá tě svět českého hokeje? V tom případě nezapomeň odebírat tento kanál!

Komentáře • 46

• @theclansman6663
    @theclansman6663 Před 22 dny +5

Dvojtýždňoví tréneri sa zasa ukazujú v plnej paráde. Po víťazstve nad USA sa bili do hrude akí sú hrdí a akí sme úžasní a po prehre na nájazdy s Lotyšmi vedia len nadávať, haniť a vyrukovať ako si štvrťfinále nezaslúžime. Reálne ak by sa hrá na zásluhy tak Lotyši nie sú ani na tom piatom mieste, pretože od začiatku turnaja zahrali jeden dobrý zápas a ten bol včera. Kto ale čakal iný prístup Lotyšov? Každý zápas je iný a Lotyši jednoducho museli ísť naplno ak chceli uživiť nádej na play-off. Objektívne sme boli o niečo lepším tímom, aj keď nás párkrát zachránil brankár. Súper využil šance a nájazdy sú lotéria, bohužiaľ. Taktiež treba dať kredit aj lotyšskému brankárovi, pretože odchytal výborný duel, a byť tam niekto iný tak mohlo byť rozhodnuté už po prvej tretine. Zajtra má USA stále o čo hrať, takže si nemyslím, že ten zápas vypustia ako to urobili minulý rok Švajčiari, ktorí mali istý postup z prvého miesta, a stále je šanca (i keď malá), že urveme bod Švédom, ktorí už reálne majú istý postup z prvého miesta, čiže práve im už o nič nepôjde.
    #Nohate a užívajte turnaj.

• @dannydunhill7078
      @dannydunhill7078 Před 22 dny +2

Problem je, ze od zapasu s Polskom sme polavili. Uz Francuzi nas mohli potrestat, ale dali sme im so stastim gol a zapas potom ustrazili, ale celkovo sme boli pomali. Teraz to uz bolo v prvej tretine lepsie, ale tie presilovky a nevyuzite sance pokazili cely zapas. Milion prihravok namiesto striel na branu, prva formacia uplne mimo, aj ked Cehlarik dal gol. Cehlarik prehrava osobne suboje, dvaja hraci nevedia odobrat puk superovi. Skoro sme inkasovali gol na konci, ale brankar nas predviedol famozny zakrok. Prehrali sme to v prvej tretine, aj ked sme ich prestrielali. A najazdy len ukazali slabinu nasich individualnych hracov.

• @TheSayt
      @TheSayt Před 22 dny

Řekl bych, že i Švédům jde o hodně. Neztratit v základní skupině ani bod, je dost vzácná záležitost

• @corgon-uf7zq
    @corgon-uf7zq Před 23 dny +3

Nevadí, ale pjesničky máme pjekné.

• @patriciagavurova6599
    @patriciagavurova6599 Před 23 dny +3

Tie presilovky si niekto s (ne)kompetetnych na zvaze aj pozrel statistiky presilovky pred pardavym a pri nom? Vsak to je markantny rozdiel pred nim sme mali lepsie presilovky pri nom katastrofa a teraz som citala rozhovor s ramseym a on povedal ze treneri rie presilovky nakreslili a riesili a on to ani nevidel!!! Kokos neurveritelne take tipicke slovenske

@romanemul1 Před 22 dny

klasika. Vyhravaju 5:0 . Koniec zapasu 5:6 pri 19 najazde a po x predlzeniach..... ..... .. .. Nech boz......

• @ricardo-ch9uo
    @ricardo-ch9uo Před 23 dny +8

Ach jaj , opäť Slovenský hokej 🏒🏒 viac netreba dodať, tí ktorí sledujú hokej roky vedia o čom píšem..chlapci aspoň že to domov nemáte tak ďaleko...

• @TheM31ShadoW
      @TheM31ShadoW Před 23 dny +5

To je taka naša klasika , keď vyhrávame prestaneme úplne hrat, keď hráme so slabším súperom hrajú tak na 50 percent lebo šak vyhráme hráme so slabším a keď sa preberú už je neskoro a toto stále dokola už roky rokuce. Ten slovenský hokej bude asi navždy taka tragédia s par peknými momentami

• @karolvarga9340
    @karolvarga9340 Před 23 dny +10

Sami si to posrali. Klasika. Slavkovský tieto MS totálne strelecky nulový.

• @kubiQ1000
      @kubiQ1000 Před 23 dny +1

Pokial formu sudis podla golov tak je to skoda. Do branky mu to zatial nepada ale, ked si vsimnes ake situacie vytvara ci uz svojim pohybom alebo prihravkami pre spoluhracov tak klobuk dole. Ja verim, ze v spravny cas udrie 🙂

• @martinstokar6873
      @martinstokar6873 Před 23 dny +1

je marný, no...

@karolvarga9340 Před 22 dny +1

@@kubiQ1000 áno to je pravda. Situácie a nahrávky má skvelé. Preto som aj napísal že strelecky je nulový. Zatiaľ..dúfam že so Švedmi mu to tam padne.

Tak zatial 6 asistencii, gol v samostatnom najazde. Je aktivny, vie vybojovat puky a prihravat na goly ci vytvarat strelecke prilezitosti. Problem je praveze v Cehlarikovi a Hrivikovi, ktori nemaju ziadnu formu, prehravaju osobne suboje a nedokazu presne prihravat. Potom sa ani Slafkovi nedari, chybaju mu poriadni spoluhraci ako Kelemen, Hudacek ci Pospisil.