Egyéni bajnokság: karting365.hu/gokart-kupa/info...
    Csapatbajnokság: karting365.hu/karting365-gokar...
    KARTING365 Gokart Akadémia: karting365.hu/gokart-akademia/
    Instagram:

Komentáře • 14

• @BinderVR
    @BinderVR Před 2 lety +7

Ma én is eljutottam a pályára…1:08.9xx volt az első ismerkedős kör, aztán kaptam egy olyan kartot ami annyira csúszkált, hogy bár mókás volt vele driftelgetni, még így is javítottam fél mp-et, de kellett mennem még egy “kört”. A srácok nagyon aranyosak voltak, már mindent elpakoltak, de látták rajtam hogy nagyon ki akarom autózni azt ami bennem van, ezért engedtek még egy etapot. :)
    Végül sikerült 1:07 közepét / alját kiautózni. (95 kiló vagyok és marha meleg idö volt)
    A papíron azt írják, jelenleg 1:04 a pályarekord!
    A pálya nagyon bejött, gyors és jó ritmusú. Az Eredménykijelzést hiányoltam egyedül.

• @BinderVR
    @BinderVR Před 2 lety +6

Szuper. Néztem a pályabemutatós gokatrkicsomagolós videót Pistával, és már ott is látszott hogy profi lett a pálya…örülök hogy végre Magyarországon is lesz lehetőség ilyen szintű bérgokartozásra… külföldön már volt szerencsém párszor ezekkel a kartokkal ilyen pályán menni…és azóta valahogy a lassú szűk zárt pályák nem vonzanak úgy…itt hatalmas élmény a sebesség, és a nyitott valodi versenypálya feeling…:)

• @BenexMotorsportAcademy
      @BenexMotorsportAcademy Před 2 lety +3

Kecskemét eddig is ilyen volt és Magyarországhoz tartozik :)

• @hebbister
      @hebbister Před 2 lety

@@BenexMotorsportAcademy Kecskeméten 270 cm3 gokartot vannak, itt 390 és 200 méterrel hosszabb a pálya. De ha Kecskeméten járok tuti kipróbálom :)

@BenexMotorsportAcademy Před 2 lety +1

@@hebbister van Kecskeméten is 390-es... :)

• @adamszekely2694
    @adamszekely2694 Před 2 lety +3

Én 1.08.800-at mentem, akkor az nem is olyan rossz. Bárcsak ne lettek volna annyian a pályán, meg estek keltek. :( alig lehetett egy tiszta kört menni.... Érdekes hogy nagyon különbözőek már most a gokartok van ami sokkal jobban tapad van ami kevesbe, egyik jobbrahúz másikon kb alig van fék... Brutál ez a pálya meg amit kapnak szegény gokartok. Ez nem amatőröknek való az biztos. De nagyon nagy élmény volt! :)

• @krisztianmihaly2127
      @krisztianmihaly2127 Před 2 lety +3

a tiéd egyáltalán nem rossz idő. 1.06-ot egy jó hónapja lehetett menni 30+ fokokban, tiszta pályán. ezek a tökigfújt kemény keverékű durok nem tolerálják a hűvösebb időt. már most van 1-1.5 másodperc a gépek között, ami elég szomorú. kár érte, mert a pálya jó lenne.

• @pongi5702
      @pongi5702 Před 2 lety +2

@@krisztianmihaly2127 Én úgy tudom az ügyetlenebb vendégek miatt mostmár fixen vissza is lettek fojtva a motorok. Jelen állapotban a 08as idő simán jó igen.

• @brembohd9265
    @brembohd9265 Před 2 lety

Lehet menni motorral is? Mikortól lehet igénybe venni a pályát? Van lóerő korlátozás?

@pongi5702 Před 2 lety

A pálya már nyitva áll mindenki számára. Lehet elvileg majd tőlük is bérelni motort, de lehetőséget adnak saját gép használatára is nyíltnapokon.

• @krisztiancseh7922
    @krisztiancseh7922 Před rokem +1

Ezek a bérelhető gokartok ?

• @krisztinadudasnebalazs2425

Szia gyerekeknek lehet meni

@hebbister Před 2 lety +1

14 éves kor alatt csak szülői aláírással mehetnek, láttam már 8-10 éveseket a pályán. Egyébként van 2 személyes gokart is, ha nagyon kicsi a gyerkőc...