Byl jsem v pořadu Máte slovo na ČT1!

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 5. 04. 2024
  • Po dlouhém přemlouvání naší komunitou se CzechCloud rozhodl, že se do Máte slovo podívá
    VERZE BEZ REKLAM A CENZURY PRO ČLENY: • Byl jsem v pořadu Máte...
    Máte slovo: www.ceskatelevize.cz/porady/1...
    Epizoda ve videu: www.ceskatelevize.cz/porady/1...
    Originální stream 5. 4. 2024 / 2111479864
    Twitch: / czechcloud
    Merch: merch.czechcloud.tv
    Druhý kanál: / @czechcloudplus
    Všechny důležité odkazy: czechcloud.tv
    Edited by: / dzejkob_real
    Pokud máte nějaké otázky, nebo návrhy spolupráce, pište na tento email: czechcloud@squad.buzz
    #CzechCloud #debata #reakce
  • Hry

Komentáře • 203

  • @CzechCloud
    @CzechCloud  Před měsícem +63

    Hodně štěstí Slováci, nezapomeňte jít k volbám!

    • @prde66
      @prde66 Před měsícem +8

      Ďakujeme. Prajem všetkým samé jednotky /1- Korčok / 2 Pele/

    • @user-zt7vc5mn4p
      @user-zt7vc5mn4p Před měsícem +15

      Pellegrini vyhrá🎉

    • @prde66
      @prde66 Před měsícem +3

      @@user-zt7vc5mn4p - snívaj s ním ďalej. Tebe vyhovujú tiež Ficove zmeny v zákonoch, ako iba našim zločincom?

    • @jonasbrob
      @jonasbrob Před měsícem +2

      Korčoka voliť v sobotu, Pellegriniho v nedelu 👌

    • @bufo4209
      @bufo4209 Před měsícem

      neboj sa nekopneme sa do prdele ako ste to spravili vy s vašim pápežom

  • @janenglatr3489
    @janenglatr3489 Před měsícem +20

    Nepacil sa mi nazor, ze v pripade nejakeho konfliktu, by Slovaci neprisli Cechom na pomoc, ale by hovorili "to mate zato". Neviem ci v Cechach ludia vedia, ale v SNP zomrelo 20 tis odbojarov a medzi nimi cca 2 tis Cechov. My si tu pomoc dodnes vazime a nezabudame.

    • @pupipupi1934
      @pupipupi1934 Před měsícem +2

      Slováci by nám nepomohly nikdy viz Mnichov 38 kdy nás zradily

    • @jaromirbucik7726
      @jaromirbucik7726 Před 26 dny +1

      @@pupipupi1934 Myslím, že je dobré připomenout vám, že časy se mění. Od Mnichova uběhlo více než 80 let, za tu dobu máme se Slováky i Slováci s námi spoustu nových zkušeností, je tu dnes už úplně jiná generace, která je těmito zkušenostmi bezprostředně ovlivněná. Tehdy jsme byli 20 let se Slováky, dnes jsme 30 let bez Slováků. Nemyslíte, že by to mohlo být jinak než před těmi 80-ti léty?

    • @pupipupi1934
      @pupipupi1934 Před 26 dny

      @@jaromirbucik7726 Čoboláci jsou furt stejní farizejští pokrytečtí pánbíčkáři!

  • @pavolkoval9490
    @pavolkoval9490 Před měsícem +5

    Ono je celkom smutné to, že všetky úspechy, ktoré sme získali spolu, sú prisudzované iba Čechom ... ono to vyplýva z názvu Československo. V cudzích rečiach každý vravel "Czech", Český a to Slovákov zamrzí. Proti Čechom nemám nič, však minimálne polovica mojich bratrancov a sesterníc sú Česi. Krásne to vidno napríklad na filme "Anthropoid", explicitne to je aj vo filme povedané, že Jozef Gabčík je Slovák, Ján Kubiš je Moravák, ale v koncovom epilógu je napísané Českí muži ... to niektorých ľudí zamrzí. Ja viem, sú to podľa Vás drobnosti, ale Slovákov tie drobnosti mrzia. Niektorým Slovákom sa otváral nôž vo vrecku keď v minulosti sa povedalo České Tatry a nie Českoslovenké. To v Slovenských ľuďoch iba posilňovalo pocit frustrácie. Ja napríklad, ak by sa malo obnoviť Československo, som za ... ale jedine ako Česko-Slovenská konfederácia ... Každý štát, nech si rieši svoje vnútorné veci a spolu by sme mali povedzme iba obranu a zahraničie alebo niečo obdobné ... a k tomu historickému faktu od Chmelára, že Slováci by chceli byť s Maďarmi v roku 1918, tak to je klasická polopravda, ako Chmelár oblbuje ľudí. Áno, Slováci chceli byť s Maďarmi, ale nie preto, že by všetci chceli, ale všetky mocenské zložky mali pod palcom Maďari a zastrašovali bežných ľudí, vešali, zabíjali (viď besnenie jednotiek Béla Kuna v Prešove). Maďari na Slovensku robili riadne zverstvá, čo posilnilo aj podnietilo väčšie odhodlanie pridať sa ku Československu. To, že Slováci sa chceli pridať ku Čechom hovorí fakt, že keď prišli Československé légie a dobývali Slovensko v rámci vznikajúceho Československa, tak to šlo v podstate jedného roka 1919. Aj preto to šlo tak rýchlo, lebo bežný ľud pomáhal légiam (nie všetci a nie všade). Keď Béla Kun vtrhol na Slovensko a Československé légie ho nakoniec aj za pomoci Francúzska a Talianska vytlačili späť do Maďarska, tak Československé légie vstúpili dokonca až na územie dnešného Maďarska. Ďalší postup zastavil až Edvard Beneš, vtedajší minister zahraničia, aby Československo nebolo vnímané ako agresor. Nevravieť o tom, že politická elita Slovenska 30.10.1918, nezávislé na vyhlásení v Prahe 28.10.1918, sa prihlásila ku Československu - tzv. Martinská deklarácia. Áno, vtedajšie légie boli v pomere 10:18:1 (v prospech Čechov a Moravákov), ale boli to spoločné vojská. Za čo ako slovák som Čechom vďační. Ono, my sme sa v tej dobe navzájom potrebovali, len Slovensko bolo na to výrazne horšie ako Česko. Takže, Chmelár je luhár a klamár .... ako všetci komunisti .... áno Chmelár je skrytý komunista. Hovoriť o tom, že Gustáv Husák bol tvár SNP, že je tvár slovenského odboja, no, neviem čo môže byť viac pokryvené ako tento výrok. Klasický Chmelár, zas len polopravda. Skutočnými vodcami povstania SNP boli Generál Golian a Viest a nie nejaký Husák. To len Komunistická histografia dokrútila tento obraz, lebo Golian a Viest neboli komunisti. O tom, kto bol skutočný partizán a odbojár hovorí tento fakt. Golian a Viest, keď ich nemecké jednotky obkľúčili v Pohronskom Bukovci a zajali, tak títo ľudia skončili v koncentračnom tábore, kde aj za nevyjasnených okolnosti umreli. Husák? Partizán? Ten najhoršie obdobia ostal skrytý u svojho svokra v Žemberovciach, kde vypisoval pamfelty a hanopisy na Hlinkové gardy a až keď bolo jasné, že Červená armáda sa približuje k Slovenskému štátu až vtedy začal .... politicky ... hovorím .... POLITICKY agitovať ..... však z tohto obdobia je zachytený aj historický fakt, v ktorom Husák navrhuje, aby Československo (resp. Slovensko) bolo súčasťou Sovietskeho zväzu .... toto je vlastnenec? .... Nie, Husák nie je hrdina, Husák je komunisticky kolaborant, ako drvivá väčšina oportunistov v komunistickej ére. A to nevravím o fakte, že Husák po 1968 bol normalizátor, poslušný pes Brežneva. Hanba. Chmelár, Fico, Blaha a spol sú skrytí a niektorí už aj neskrytí komunisti .... Blaha ma na krku obžalobu s podpory hnutí potláčajúcich ľudské práva a slobody (viď Che Guevara prípad). Takže, Chmelárom sa netreba nechať zmiasť, on je vzdelaný, on rozpráva pekne, ale je to skrytý komunista, ktorý si fakty prispôsobuje podľa vlastných potrieb. Keby som nebol slušný človek, tak by som ho opľul keď som ho stretol naživo. Ale ok, aj to je môj spoluobčan a musím ho ako demokrat strpieť .... smrť komunizmu ...

  • @peterparobek9591
    @peterparobek9591 Před měsícem +9

    išiel si nepripravený...pôsobil si ako nezrelý občan 😃

  • @sinsin7690
    @sinsin7690 Před měsícem +36

    1:24:30 Pan Žalud, prosím😂

  • @whoexpectedhonza7241
    @whoexpectedhonza7241 Před měsícem +34

    Ale škoda, že tam za Slováky byl jen pan Chmelar, resp. jenom on se dostal ke slovu pokud tam byli ve studiu i jiní. Je to zástupce jen jednoho názoru na Slovensku. Takhle to pro Slovensko nevyznívá moc hezky.

    • @prde66
      @prde66 Před měsícem +1

      👍👍👍

  •  Před měsícem +68

    Jsem proud kam až to dotáhl můj oblíbený streamer ❤

  • @reganCZ
    @reganCZ Před měsícem +14

    Vyborna prace Petre .. naprosto seriozne jsem na tebe byl pysny! Des dobrou cestou, ocenuju level up ve vyjadrovani a vzhledu! Hlavne porad stat nohama na zemi a neztracet sebereflexi, ale mne osobne ted dost bavi Tvoje cesta ..

  • @patan2141
    @patan2141 Před měsícem +7

    Docent Chmelar tě setřel jak kemra😅

  • @michalmajer5290
    @michalmajer5290 Před měsícem +2

    Žaluď my máme vojakov ale nemáme už štátne zbrane čo na tom nechápeš všetko sme už poslali preč 🙈🙈🙈

  • @TheCapulete
    @TheCapulete Před měsícem +17

    Koukal jsem na reakci od tebe i od Tima.... co je na tom Slovákovi sakra tak super rétorský? To jste si prostě akorát tak vsugerovali, že je super rétor nebo to v tom prostě nevidim a neslyšim?
    Furt nějaký tárání.... Ten náš diplomat je dle mýho skvělej rétor a má pointy, slušný reakce, zbytečně nezdlouhavý. To je dle mýho skvělej rétor.
    Jinak super co děláš Čeky. V životě by mě nenapadlo, že budu mít zájem sledovat SVK volby 😀

  • @alexandragallikova3832
    @alexandragallikova3832 Před měsícem +4

    Edo Chmelár, nie je náš najlepší rétor, to trošku preháňate. Myslím, že skôr Češi sú veľmi slabí rétori oproti Slovákom. Keby sme Vám poslali do diskusií našich najlepších rétorov, tak Vás zotrieme ako rosu z okna. Zvládol to Edo sam nakoniec proti trom čechom, ale uznajme, chabej mentálnej výbavy. Škoda. Chcelo by to trošku vyššiu úroveň hostí. Ak vám ten pán fakt robí ministra, tak amen tma s Vami.

  • @ezrix189
    @ezrix189 Před měsícem

    Každý konflikt co se na světě děje, způsobuje El Niňo... To je snad jasný :D Tanky mění mořské proudy xD

  • @kvothe6949
    @kvothe6949 Před měsícem +4

    riešiť minulosť a obhajovať minulostou atď je ako keď chceš sa vrátiť k bývalej silou mocou a ona nechce, strácaš čas a energiu a len sa uzatváraš. je to isté ako keď Putin obhajuje že ukrajina patrí pod rusko a pod namiesto toho aby investoval tie zdroje a čas do svojej krajiny, je dobré si pamätať minulosť, chyby a úspechy ale treba žiť v prítomnosti a riešiť budúcnosť, minulosť už neovplivníme

    • @Dr.Gloomy
      @Dr.Gloomy Před měsícem

      ahoj, písal som ti pod iný koment, kde si písal o kravate, že prosím kontaktuj ipcko, internetovú psychologickú poradňu pre mladých, neostávaj sám na také myšlienky ♥️

    • @kvothe6949
      @kvothe6949 Před měsícem

      ​@@Dr.Gloomy ja som bol i na psychiatrii, aj psichiatra mám, bral som lieky po ktorých mi miestami bolo ešte horšie, snažil som sa asi 2 týžnde jej dovolať a buď nedvíhala alebo mala volno tak som sa na to kompletne vykašlal aj tak to je doktorka ktorá má 50+, inam ma nechceli vziať lebo majú plné stavy a som iný okres ale i tak dik za radu

    • @Dr.Gloomy
      @Dr.Gloomy Před měsícem

      @@kvothe6949 zavolaj do Nemocnice Philipa Pinela, poznám viac ľudí, ktorí tam boli a veľmi im to pomohlo. Tam môžeš ísť bez ohľadu na okres, možno budeš pár týždňov čakať, ale naozaj sa to oplatí. A kým budeš čakať, a bude ti blbo, ipčko ti cez čet alebo aj v krajských mestách vedia poskytnúť bezplatnú terapiu. A keď ti nefungujú lieky, je veľa iných typov, nevzdávaj to ♥️

    • @pupipupi1934
      @pupipupi1934 Před měsícem

      Slovensko patří nám a patřit bude!

  • @dagmarkremserova3336
    @dagmarkremserova3336 Před měsícem +1

    Mne je úplne jedno čo si o nás vo svete ci Bruseli myslia.Nech si robia poriadok s korupciou obrovských rozmerov u von der Leyen a u ostatných europoslancov. Mám to na háku

  • @adelabrodacka1044
    @adelabrodacka1044 Před měsícem +3

    Celou dobu jsem tu debatu brala vážně,až do doby kdy se v tv objevil Žalud 😂 😂😂😂😂.

  • @markcze5011
    @markcze5011 Před měsícem +14

    Reálně od Čekyho dobrá otázka.

  • @sevcaczech5961
    @sevcaczech5961 Před měsícem +5

    Samozřejmě, že každý kluk v 80. letech, který si chtěl přečíst např. Mayovky, různé dobrodružné i sci-fi knížky je musel číst ve slovenštině, protože prostě v ČR (některé) vůbec nevyšly.. Odhaduju, že polovinu mé četby byla ve slovenštině a vůbec jsem tehdy nevnímal, že to není česky, to 'začtení' bylo stejné

    • @jirikerner6296
      @jirikerner6296 Před měsícem

      Zajdi si do antikvariátu, a najdeš tam hromady Mayovek a sci-fi knih které vycházely v češtině v 70 a 80 letech.

    • @sevcaczech5961
      @sevcaczech5961 Před měsícem +2

      @@jirikerner6296 jde o kvalitu a rychlost. Pokud bylo nové sk vydání dřív a lepší, tak se bralo slovenské. Pokud jsi tehdy koncem 70. nebo začátkem 80ek kupoval knížky, tak moc dobře víš jak to tehdy bylo. Nezajímá mě co je v antikvariátech teď, ale jaká byla realita v té době. Prostě některé tituly vůbec v češtině nebyly a nebo až za několik let..

    • @jirikerner6296
      @jirikerner6296 Před měsícem

      @@sevcaczech5961 Ve čtvrtek se stály před knihkupectvími fronty. Můj táta měl známou knihkupkyni, takže bez problémů.

    • @sevcaczech5961
      @sevcaczech5961 Před měsícem +1

      @@jirikerner6296 no tak ti táta jistě potvrdí, že některé věci, které vyšly třeba v češtině ve 40.letech a pak až třeba 1991 a vyšly mezitím jen ve slovenštině v 60., 70.letech, tak si je Češi kupovali. Byli jsme společný stát, vůbec se neřešil jazyk a např. Česká tv vysílala celé pondělí jen ve slovenštině. Číst slovensky nebyl problém a pokud pro někoho ano, tak si prostě v té době nepřečetl např. nějaký titul od Margaret Mitchellové. A hlavně knížka stála třeba 70 Kčs, při platech 800-1200 Kčs to bylo fakt hodně. Takže pokud ji rodina měla koupenou ve slovenštině, tak už ji neměla důvod kupovat znovu v češtině. Slovensky častěji neuměli číst jen Pražáci, ve zbytku republiky to bylo pro většinu v pohodě. Ale hlavní pointa je, že co říkal ministr u Jílkové o čtení ve slovenštině a na co se Czechcloud ptal, je pravda..

  • @SWIFTicek99
    @SWIFTicek99 Před 20 dny

    Komentář Czechclouda mě nezajímá, protože je takovej jako je vždycky, ale pouští debaty a věci, který bych si jinak nepostil, jenom by u nich mohl mlčet.

  • @RChee00
    @RChee00 Před měsícem +10

    Čeky rozkoktal Chmelára, hezký 😂

  • @davidpelosjan6153
    @davidpelosjan6153 Před měsícem +27

    V momente ked som videl chmelara mi prislo nevolno 😂😂 kolaborant na vyplatnej paske putlera

    • @prde66
      @prde66 Před měsícem +2

      👍👍👍

    • @murko1630
      @murko1630 Před měsícem

      Jilkova chce sledovanost, preto si tam pozyva najvacsich chujov.

    • @jozefdilik5978
      @jozefdilik5978 Před 28 dny +2

      A ty si na koho vyplatnej paske?Ci si to len tak hodil na sklo?Spamataj sa..

    • @prde66
      @prde66 Před 28 dny +1

      @@jozefdilik5978 možno má deti a chce pre nich krajinu, ktorú neriadia najväčší zločinci. Pre koho iného ako zločincov sú navrhované zákony a kroky, ktoré táto SSmeromafia činí?

    • @jozefdilik5978
      @jozefdilik5978 Před 28 dny +3

      @prde66 neprisiel som sem aby som obhajoval Fica,to vobec nie.No ked si ho dam do kontrastu s Matovicom a spol tak Fico je pan politik.A myslim ze vsetci chceme zit v lepsej krajine.Ale tarat ze niekto je na vyplatnej paske Putina je dost ubohe

  • @Bozzmint
    @Bozzmint Před měsícem +10

    Mega jsem si video užil czechclude

  • @Fishus23
    @Fishus23 Před měsícem +4

    Slušně jsi se tam ztrapnil. Už máš tu klasickou rétoriku svazáků a bolševiků. Gratulki !

  • @alenaburianova5149
    @alenaburianova5149 Před měsícem

    Řekla bych že za socíku měli Češi vůči Slovákům dobrý vztah, myslela jsem si že to tak je i naopak, ale při návštěvě Slovenska jsem byla překvapená že to tak není.

  • @brusletto2
    @brusletto2 Před měsícem +3

    Mám najlepších kamarátov maďarov, lebo žijem medzi nimi ale česi sú bratia. Mám 50+ rokov

  • @Yontalcar
    @Yontalcar Před měsícem +7

    Asi takhle - pan Chmelár se rozohnil úplně zbytečně, protože si sám naběhl již ve chvíli, kdy podal otázku, jestli jsme se někdy vzepřeli Bruselu/Americe. Petr mu ten dotaz akorát vrátil, aby poukázal na onu obsahovou nesmyslnost, přičemž měl (na rozdíl od pana Chmelára) odvahu se zeptat zcela jasně, explicitně, aniž by to musel něčím zaobalovat. A ne, nejedná se v tomhle případě o whataboutismus, protože jde o dvě různé strany tentýž mince. Což se rozhodně nedá říct o tom, když porovnáváme válku na Ukrajině a válku v (doplňte si sem jakoukoliv jinou zemi), protože v tomhle případě je příliš mnoho odlišností, ať už z hlediska vzniku konfliktu, jeho průběhu, interních či externích faktorů, nejrůznějších vlivů etc. + ještě další poznatek!
    Kdyby pan Chmelár chtěl Čekyho setřít, mohl to udělat daleko efektivněji. Jeho chyba, že argumentoval takhle amatérsky. Jediné, co tím dokázal bylo, že odhalil svoji vlastní neznalost a omezenost. Protože ČR je suverénní stát! Např. jsme odmítli americký radar v Brdech (což teď zpětně možná byla chyba) a to, že se ve většině (nejen!) hodnotových věcech s našimi spojenci shodneme, z nás nedělá žádné podržtašky, ale důvěryhodné a především konzistentní politické partnery. Až takhle jednoduché to je.

  • @jirikerner6296
    @jirikerner6296 Před měsícem +1

    Těch tisíc spisů, o kterých mluvíš, ze speciální prokuratury příjdou na normální prokuraturu spolu s bývalými speciálními prokuratory a ne na NAKA. Protože NAKA je policejní orgán a doteď se řídil pokyny speciální prokuratury a odteď se bude řídit pokyny normální prokuratury.

  • @nenuferzkemetu4013
    @nenuferzkemetu4013 Před měsícem

    Automatická reakcia na My sme z Československa bola Čeko, to poznáme 😞 A začali menovať kľudne športovcov i slovenského povodu ale stále to skracovali.

  • @stepanvalis8403
    @stepanvalis8403 Před měsícem +3

    Od Čekiho dobrej dotaz, pochopil jsem, co tím mínil. Akorát možná tréma zapracovala, ale stejně doufám, že bude v bedně častěji, chce to průnik stream scény do TV

  • @vojta9798
    @vojta9798 Před měsícem +10

    Ten ti nalozil ten slovak ,ale tak kdo nic nezkusi nic nepokazi 😃

    • @CzechCloud
      @CzechCloud  Před měsícem +10

      Naložil tím, že neodpověděl na první otázku? :D Editor Džejkob

    • @fpetru
      @fpetru Před měsícem +5

      Jako vybral si docela náročného diskuzního soupeře :D Pan docent opravdu umí mluvit. Ale Petr měl celkem dobrý point. Proč Fico dokola zmiňuje, že dělá suverénní zahraniční politiku, když je to pouze převlečená fráze za to, že dělá politiku sloužící zemi, která má Slovensko na seznamu nepřátelských zemí. Doslova kopíruje to, jak si příčiny války na Ukrajině definuje Putin. To není moc nezávislé ani suverénní. Jakoby mohl být suverénní jenom ten, kdo výrazně upřednostňuje jinou geopolitikou stranu, než je v EU na vládních úrovních běžné.

    • @skatetubecz
      @skatetubecz Před měsícem +2

      Však ten Slovák je hroznej kkt :) prostě další Ficova podrztaska

    • @lukaspeterka2408
      @lukaspeterka2408 Před měsícem +2

      Prý naložil.😂Naložil by mu, kdyby mu odpověděl, dobře odpověděl, což se nestalo. Místo toho na otázky, které se mu nelíbí, neodpoví, okecává to, a začne utočit na toho, kdo mu otázku položil! A ještě útočí na ostatní, že oni melou blbosti! Debatu jsem sledoval, a neútočil jen na Clouda. Ten slovenskej Chmelár je akorát arogantní dobytek! Česká vláda vyslala signál té slovenské, protože se přiklání k Rusku, přes to, že je Slovensko člen EU a NATO, neuvěřitelné ... . A ten dobytek Chmelár, to označní z české strany za hlouposti! Je jasně proruský, to je z něj cítit na dálku, prostě Ficova podržtaška, stejně jaké Pellé. V něm je nestrannosti asi tolik, kolik je v prdeli cukroví! Jestli si dnes Slováci zvolí Pellého, tak už budou v té ruské prdeli zalezlí až po paty!

    • @KuffCZ
      @KuffCZ Před měsícem

      Nenaložil. Jen se vysmíval, arogantní ubožák.

  • @DarknesQuietDeath
    @DarknesQuietDeath Před měsícem

    čeki.....oni se přišli podívat na bizár LUL

  • @vh5663
    @vh5663 Před měsícem +11

    Jestli je něco drzost, tak je to to, když se Slováci ohání Protektorátem.

    • @prde66
      @prde66 Před měsícem +2

      Presne tak. Čo chceme od populistu a kolaboranta.

  • @inganevicka9611
    @inganevicka9611 Před měsícem +6

    Sudruh Chmelar je piiip

  • @gatancz9633
    @gatancz9633 Před měsícem

    1:25:36 a zde bych mu odvětil a pokud chcete soudit Čechy podle toho jak vypadají v Bruselu podíval jste se na to jak vypadá Slovensko v Bruselu? Jestli vám to přijde jako prozápadní a demokratické?

  • @evastrungova7904
    @evastrungova7904 Před měsícem +3

    Pan moderator taras a aby si rozumel kecas o tom comu nerozumies

  • @tituspulo6804
    @tituspulo6804 Před měsícem +2

    Simkovicova Robi dobrú prácu !!!!!!

    • @GRYFX02
      @GRYFX02 Před měsícem

      Simkovkovicova?😂 Konspiratorska uchylna furia? Ste sa zblaznili?? Bez urazky

  • @lukaskohout822
    @lukaskohout822 Před měsícem +2

    Ahoj, velmi dobře položená otázka, a i druhá část byla velmi trefná (i když se to dalo položit lépe, ale to prostředí, chápu ). A můžeš si blahopřát to, že se s tebou Chmelár na to téma nechce bavit ber jako svoji výhru. Dobrá práce

  • @alenaburianova5149
    @alenaburianova5149 Před měsícem

    Oni nemají zbraně? A to chtějí být samostatní a nezávislí?

  • @janahornofova4259
    @janahornofova4259 Před měsícem

    ne není to blbost, článek 5 můžeš splnit jakkoliv, humanitárně..nebo klidně i téměř imaginárně ..

  • @whoexpectedhonza7241
    @whoexpectedhonza7241 Před měsícem +2

    Už je to tady! Už je to tady! 🙌
    btw. budou nějaké updaty k UA či Izraeli?

    • @Zimojovic
      @Zimojovic Před měsícem +1

      K Ukrajine budou ale ešte si zrejme počkáme.

  • @tatianasimekova6361
    @tatianasimekova6361 Před měsícem +2

    Ja som Slovenka a vôbec nevnímam rozhodnutie českej vlády o pozastavení rokovaní ako krivdu. Plne chápem rozhodnutie ceskych ministrov, ze nemali zaujem o stretnutie.
    A ak by z rozhodnutia vlady ČR nerobili slovenskí politici takéto "haló", už davno by na to vsetci zabudli.
    Slovenskí koaliční politici požadujú od českých protejškov aby rešpektovali rozhodnutie SR vlády a ich zahraničnú politiku na vsetky štyri strany (zatial zacali iba jednou - vychodnou 😏) a sami nie sú schopní akceptovať rozhodnutie českej vlády 🤦🏼‍♀️

  • @nevimmeno4444
    @nevimmeno4444 Před měsícem +1

    HEJ CO TO MAMza schpnost ze poznam kokta ikdyz ho vubec neznam a ani nemusi nic rict

  • @prde66
    @prde66 Před měsícem +12

    Chmelár je možno dobrý rétorik ale v prvom rade je to obrovský populista až kolaborant. A v tomto mám ja jasno. Boli ste vždy náš veľký starší brat. A len dobrý brat ti povie že konáš obrovskú blbosť. Moc vám za to srdečne ďakujem. Ani neviete ako moc si to vážime. Aspoň tá neFicovcká časť určite.

  • @berlicaboldiova9869
    @berlicaboldiova9869 Před měsícem +23

    Na Slovensku je Chmelár bezvýznamná figúra. Už založil niekoľko strán, kandidoval za prezidenta. Nikdy neprekročil 3%.Zo Slovenska bol veľmi zlý hosť.

    • @janrychtarcik7005
      @janrychtarcik7005 Před měsícem

      Bezvýznamný až hlupy je tvoj koment... aj keď tiež s chmelarom nie vždy súhlasím,ale je to historik,politológ a človek s obrovskými znalosťami...co ma s tým spoločne jeho politicke angažovanie...ved ľudia sú aj tak ovplyvnitelni ako malé deti...30 rokov sa dookola točité v tom istom s tými istými tvárami tak tie 3 % chmelarovi sú nulová výpovedná hodnota... pre boha ved ty nevzdelanci z PS mali 20% ...to je úžasná vizitka...

  • @pavlinapeclova7032
    @pavlinapeclova7032 Před měsícem +3

    1:24:30 není zač

  • @tatianasimekova6361
    @tatianasimekova6361 Před měsícem +1

    Chmelar ma celkom pobavil .... vzhladom na jeho intenzivnu kritiku proeurópskeho Fica este pred par rokmi by si takuto titulku Reflexu vzal za svoju a pochválil ich 🤦🏼‍♀️

    • @Dr.Gloomy
      @Dr.Gloomy Před měsícem

      Chmelár si začal zarábať šírením ruskej propagandy

  • @pestl11
    @pestl11 Před měsícem +3

    Já se omlouvám, ale to se nedá sledovat ani poslouchat. To co se v celém tomto dílu řeší je prostě a jednoduše zbytečnost(použil bych explicitnější výraz, ale mohou to číst i děti), jak jsi to sám Cloude řekl někdy na začátku. Celý tento díl je propletený nesouvisejícími věcmi, hodně tendenčními, úplně si při tom poslechu připadám jak v hospodě, kde celé osazenstvo čte Blesk... Jsem přesvědčen, že uvědomělí lidé se svědomím by nikdy takhle neargumentovali. Jsem z toho zklamaný, ale po půl hodině jsem donucen to vypnout.
    Díky za video, je super tě vidět v televizi Cloude. Peace

    • @Dr.Gloomy
      @Dr.Gloomy Před měsícem

      myslím, že to bolo o emóciách kvôli tomu, aby to malo čo najvyššiu sledovanosť

  • @vitpavlovsky6629
    @vitpavlovsky6629 Před měsícem

    Čeky je prostě G

  • @michalfujjl5693
    @michalfujjl5693 Před měsícem +2

    No ja ako Slovak a moja drahá polovička Česka je komédia to sledovať. Deti majú show. Pozdrav z Brna. 😎

  • @tituspulo6804
    @tituspulo6804 Před měsícem +1

    To s RTVS je pravda preboha !!!!!!

  • @cpt_fury892
    @cpt_fury892 Před měsícem

    Ako si sa dostal do publika ... ?🤔

  • @evkamirgo4880
    @evkamirgo4880 Před měsícem +3

    Každý ví že to nejsou její šaty..

    • @petrkiwak5662
      @petrkiwak5662 Před měsícem +1

      Přesně divil jsem se že netušil že to jsou rekvizity

  • @petrpasik5037
    @petrpasik5037 Před měsícem +5

    Upřímě fakt jsem se bál, aby tam Cloud neřekl nějakou blbost, ale jak jeho argument, tak jeho odpověď Chmelárovi byli na jedničku. Bylo fakt super vidět, jak se marně snažil obhájit. Nechápu jak mu mohla opačná strana tleskat za tak blatant argumentační faul.
    Nemáte zač: 1:24:31

  • @janahornofova4259
    @janahornofova4259 Před měsícem +1

    žalude ty jsi ve všem tak mimo..všichni doteď znají jen československo nebo prague..

  • @janpelech2985
    @janpelech2985 Před měsícem +1

    nice video

  • @sinsin7690
    @sinsin7690 Před měsícem +4

    Měl sis na to křeslo vpředu prostě sednout a seát na ně

  • @TheJerryBee
    @TheJerryBee Před měsícem +4

    Rozdělení CZ/SK bylo jedno z nejhorších rozdělení států na celém světě, Slováci nám tu nechali atomovku B.A.B.I.Š.

    • @RuskoHistorii
      @RuskoHistorii Před měsícem

      A co ruská armáda je lepší 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • @jozefsoucik3115
    @jozefsoucik3115 Před měsícem +1

    a Reznik pred tym bol co??????????

  • @JosefCsaplar93
    @JosefCsaplar93 Před měsícem

    Jsem na tebe pyšný Petře. Tvoje komunikace a vyjadřování se vážně o dost zlepšilo. Snad se někdy dočkáme toho, že se dostaneš do politiky. Takové lidi jako ty tam přesně potřebujeme. Lidi co přemýšlí logicky a racionálně. Lidi, kteří dokážou vysvětlit co, proč a jak. Jen tak dál 👌

  • @petermalinak256
    @petermalinak256 Před měsícem +3

    JJ bol a pán Chmelár s Vami vytrel podlahu 🙂

    • @frantiseksvorc5745
      @frantiseksvorc5745 Před měsícem

      petermalinak256-Ty si fakt glupe dilino,Chmelár je obyčajny degeš

  • @lukasmangel2298
    @lukasmangel2298 Před měsícem +5

    Prosim vas neberte Chmelára ako vzorku národa pretože aj u nás ho berieme ako "špeciálneho".

    • @prde66
      @prde66 Před měsícem

      pridávam sa

  • @tituspulo6804
    @tituspulo6804 Před měsícem +2

    Si sa pital na marihuanu,u nas v spoločnosti je marihuana vedena ako droga a zdroj problemov pre deti a v ich rodinach.zmensenie trestov by ibaa podporilo keho uzivanie v spoločnosti.tie tresty maju svoj zmysel.to ze v cechach je to volne to nezmamena ze aj u nas je na to rovnaky pohlad???

  • @du5t497
    @du5t497 Před měsícem +1

    počet češkov v chate je až zarážajúci XDD

  • @jeskoxx
    @jeskoxx Před měsícem +1

    ono nestaci twitch, YT ze se cpe i do televize? xd

  • @lubosrejmont6683
    @lubosrejmont6683 Před měsícem +1

    Proc ten typek od Fica vypadá jak komiksovej zaporák 🤔😅

  • @lubomirlinek
    @lubomirlinek Před měsícem +1

    Keď bude mať sused problém a vy mu nemôžte pomôcť lebo nemáte z čoho tak mu nepomozete ale keď nato budete mat tak mu pomôžete jednoducho prvni sa treba starať o svoj národ až potom o druhých

    • @Dr.Gloomy
      @Dr.Gloomy Před měsícem

      ale o nás sa stará NATO

  •  Před měsícem

    Musim rict, ze Zalud bez bryli vypada fakt dobre.

  • @pekiskol
    @pekiskol Před měsícem +1

    Naša Slovenska armáda nemá zbrane tak preto predávame zbrane na Ukrajinu. Keď je nejaké cvičenie NATO tak naša armáda im tam ide pomôcť humanitárne...

  • @miroslavcemericka8061
    @miroslavcemericka8061 Před měsícem +7

    Nestačí byť iba dobrý rétor akým určite E.Chmelár je.Treba byť ešte aj pravdivý, morálny a čestný človek čo pán ťažký demagóg a manipulátor faktov pán Chmelár už žiaĺ nie je...

  • @setin34xd
    @setin34xd Před měsícem

    Čus mraku dobrý videjko

  • @Yaaalala
    @Yaaalala Před měsícem +2

    dobrá práca :D :D chmelár L

  • @alenaburianova5149
    @alenaburianova5149 Před měsícem

    Tim👍🏼😀

  • @tenfrenkie6038
    @tenfrenkie6038 Před měsícem

    Sa mi páči ta Petrova otázka Chmelárovi :) Edo povie ze vy Češi beriete noty z Bruselu. Ale keď Peter povie že slováci berú noty z Ruska tak Edo začne peniť že ako klame, vymýšľa si a začne požadovať dôkazy :D Aký krásny demagóg ten Edo.

  • @petrkiwak5662
    @petrkiwak5662 Před měsícem +1

    Jako Čech by si taky nepřál ani nahodou být Československem
    Ano jsou nam blíž
    Ale beru je už jako cizí stát stejně jako Polsko například

  • @buddhasro
    @buddhasro Před měsícem +1

    Sorry, ale jakej je ten Chmelar rétor? To tak spíš sofista a žvanil. Sorry, ale nedokážu pochopit z čeho pramení ten obdiv k němu.

    • @Dr.Gloomy
      @Dr.Gloomy Před měsícem

      on nie je žiaden odborník, a nemá v serióznych slovenských médiách žiadny priestor.

    • @GRYFX02
      @GRYFX02 Před měsícem

      Slovenskou malostou, nevzdelanostou, dedinskou mentalitou, historickym vyvojom (tendecia slovakov podlahnut silnym charizmatickym osobam) 🤷🏻‍♂️

  • @alenadankova
    @alenadankova Před měsícem +5

    Petr tvoj CezechCloud sledujem cca. 2 roky a musím skonštatovať, že sa neustále zlepšuješ. Tvoje názory a argumenty na slovenské reálie sú pre nás Slovákov zaujímavé, lebo máš odstup.
    Táto diskusia bola na slovenskej strane nevyvazena, lebo Chmelar je dezolát, ktorý nezastupuje názory väčšiny Slovákov. Zasa sme pred Čechmi vyzerali ako tupci.

    • @Dr.Gloomy
      @Dr.Gloomy Před měsícem

      presne tak, je to desolé a vieme kto ho platí

  • @AutoRitYLNX
    @AutoRitYLNX Před měsícem +1

    to ze je niekto retor nic neznamena .. preco je mu zase dany priestor ?

    • @Dr.Gloomy
      @Dr.Gloomy Před měsícem

      myslím, že kvôli tomu, aby vyvolával negatívne emócie, a tým sa zvýšila sledovanosť

  • @AutoRitYLNX
    @AutoRitYLNX Před měsícem +1

    sorry ale ked vidim chmelara tak to nedavam .. tak nabuduce

  • @Marvin91.
    @Marvin91. Před měsícem

    Ten Ficův poradce je neuvěřitelně arogantní na nic pořádně neodpověděl a jen si jel to svoje a ještě se u toho dost nedával emoce.....

  • @stefanhalvon5301
    @stefanhalvon5301 Před měsícem +3

    Chmelár nie je Slovensko, ale reprezentuje zvrátenú slovenskú prítomnosť.

    • @Dr.Gloomy
      @Dr.Gloomy Před měsícem

      presne tak, on reprezentuje konšpirátorov, a v žiadnych serióznych médiách na Slovensku ho našťastie nevidno

  • @MedioGypsy
    @MedioGypsy Před měsícem +3

    Ja tak nesnáším,když něčí argument přijmout euro je ten, že lepší práce s převedením na euro, lepší obchod a lepší všechno...a mezi tím Slovensko tolik let mají Euro a nejen oni a jsou chudší než Česko..a ne,nemůže Putin,Kotleba nebo Fico!!! To je jako si naivně myslet, že Ukrajina když chce tak může být v EU protože je to samostatný stát a může si rozhodovat o sobě jak chce...ale takhle svět, politika nefunguje a nikdy nefungovala . I my jsme sice v EU a možná bereme víc než dáváme...ale to "víc" jme vyměnili za to, že budem poslouchat co nám EU nařídí a budeme se jí podřizovat viz . EU zakázala amalgan tak i když to mu nic není a Česko bojovalo proti tomu,tak i tak se musíme podřídit a těch příkladů je mnoho!! Zkrátka anglisasove. Není náhoda,že slovanské země jsou nejchudší oproti anglosaským zemím