Sportovní den mládeže v Milovicích - 2024

• čas přidán 2. 05. 2024
  • Sportovní den mládeže v Milovicích
    Ve čtvrtek, dne 2. května 2024, se na venkovním multifunkčním sportovišti ZŠ Juventa uskutečnil první ročník národní soutěže Sportovní den mládeže v Milovicích pro vybrané žáky základní školy. Účastníci sportovního turnaje se v Milovicích utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu. Celkem se na začátku sportovní akce sešlo 8 týmů, které soutěžily o nejúspěšnější družstvo turnaje.
    Celkové vítězství si na turnaji v Milovicích odnesl tým „Feláci“, kde získal pozici nejlepšího hráče finalista Vít Pavlík. Stříbrné umístění vybojoval tým „Jalovci“ a bronzovou příčku obsadil tým „Dreamteam“. Úspěšní finalisté postupového turnaje byli odměněni medailemi, upomínkovými diplomy a řadou dalších sponzorských cen. Hráči z Milovic, kteří se umístili na předních pozicích, obdrželi také nominaci k účasti na Národním finále v Kladně, které se bude konat dne 1. prosince 2024 v tamní sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu a Milovice.
    Sportovní den mládeže v Milovicích se konal za finanční podpory města Milovice a partnerů soutěže.