Top moment týdne (8.4. -14.4.) v hokejové Tipsport extralize

• čas přidán 14. 04. 2024
  • Rozbor situace v Čisté hře Martina Procházky • Procházka před finále ...
    V sobotním 7. semifinále hokejové extraligy dělila Spartu jedna minuta od postupu. Jenže v čase 59:05 nechala Třinec vyrovnat na 2:2. Oceláři hráli přesilovku, k tomu odvolali brankáře a navíc obránce Sparty Aaron Irving zůstal po jednom ze soubojů ležet na ledě. Byl zákrok na něj za hranicí pravidel nebo si zkoušel zbytečně vymodlit faul?
    Poslouchejte jako podcast v mobilní aplikaci mujRozhlas rozhl.as/mujRozhlasAplikace
    Webové stránky: sport.rozhlas.cz/
    Facebook: / radiozurnal.sport
    Twitter: / radiozurnals