Procházka před finále hokejové extraligy: Týmy se hodně znají. Bude to velký souboj trenérů

• čas přidán 15. 04. 2024
  • Ještě před úterním startem finálové série mezi Pardubicemi a Třincem se v talkshow Čistá hra Martina Procházky hokejoví experti vrací k napínavému semifinále, které nakonec po sedmi zápasech ovládli Oceláři. Může DNA týmu trenéra Zdeńka Motáka překonat i favorizované a odpočaté Pardubice? Vyzrají svěřenci kouče Marka Zadiny na fantoma třinecké brány Ondřeje Kacetla? Poslouchejte finálovou bitvu na Radiožurnálu Sport a na internetu.
    Poslouchejte jako podcast v mobilní aplikaci mujRozhlas rozhl.as/mujRozhlasAplikace
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Webové stránky: sport.rozhlas.cz/
    Facebook: / radiozurnal.sport
    Twitter: / radiozurnals

Komentáře • 3

• @davidnavratil1232
    @davidnavratil1232 Před 28 dny +1

V posledních dnech dávali na ČT sport v "BBV po 25 letech" finále Vsetín - Zlín a galapředstavení pana Procházky. 6 góĺů ve 3 zápasech. Po čtvrtstoletí znovu smekám! :)

• @tomascieslar3288
    @tomascieslar3288 Před 29 dny +3

chlapi, ten Daňo se ho skoro nedotknul.

• @vojtechhabr5542
    @vojtechhabr5542 Před 28 dny

27:54 Obzvlášť sobotní zápas juniorů v Rondu byl po divácké stránce svým způsobem unikátní. Přestože se začínalo o 3 hodiny později než v O2 aréně, tak až těsně před začátkem 3. třetiny dostali brněnští příznivci sledující na tribunách paralelně tento velký šlágr (ať už pomocí textového onlajnu, nebo rovnou TV přenosu) možnost užít si tu škodolibou radost z vyřazení Sparty, na kterou v Brně prostě už jenom z principu muselo dojít 😁 Pokřiky typu "Sparta jede na dovolenou" se poté ozývaly i při odchodu z haly na zastávkách a ve vozech MHD 😁 Je otázka, jak tohle celé vlastně zapůsobilo na třinecké juniory ve 3. třetině, když se dozvěděli o výsledku jejich áčka, protože přišli o dvougólový náskok a zejména vyrovnávací gól na 3:3 byl z pohledu třineckého gólmana velmi laciný. V tu chvíli to vypadalo, že ztratili veškeré šance v rámci celé série a že to při dosavadním jednoznačném vývoji Kometa v neděli zavře na 4:0, ale o pár hodin později je vše úplně jinak. Možná je to paradoxně i dobře, protože to teď bude mít mnohem větší náboj a třeba by na 6. zápas mohlo těch lidí dorazit ještě víc...