Šta je Piksi rekao Samardžiću pred utakmicu sa Danskom ☆ Birmančević igra ili ne ☆ EURO 2024

Golmani: Vanja Milinković-Savić, Predrag Rajković, Đorđe Petrović;
    Odbrana: Strahinja Pavlović, Nikola Milenković, Miloš Veljković, Srđan Babić, Uroš Spajić, Nemanja Stojić;
    Sredina: Saša Lukić, Nemanja Gudelj, Nemanja Maksimović, Ivan Ilić, Srđan Mijailović, Sergej Milinković-Savić, Dušan Tadić (C), Lazar Samardžić, Veljko Birmančević, Filip Kostić, Filip Mladenović, Andrija Živković, Mijat Gaćinović;

@Anonymous-tt9tk Před měsícem +13

Dogovorili se kako ce sutra posle Danske da cirkaju na Splavu River uz viski,konjak, Pelinkovac,itd 💪💪💪😊😁

• @doudeau1988
    @doudeau1988 Před měsícem +5

Jel moze makar samo jedna osiba u javnosti da ne reklamira kladionice i kladjenje?? Bukvalno unistavate drustvo

• @user-vq2bo6ib2b
    @user-vq2bo6ib2b Před měsícem +13

Tako ce i biti.Tadic i Samardzic iza Mitrovica.

• @igortumbas319
      @igortumbas319 Před měsícem

Mitrovic nema snage da igra 90 minuta. Po meni je bolje da Tadic i Mitrovic udju sa klupe zadnjih 30 minuta. Samardjic moze da udje umesto Lukica da igra iza SMS. Vlahovic i Jovic u napadu.

• @mildew1
      @mildew1 Před měsícem +2

Srbija prolazi dalje

• @crnibrzi3797
      @crnibrzi3797 Před měsícem

@@igortumbas319 tadic da igra 30 m aj napisi mi sve sve sto znas o tadicu .

• @predragmandusic
    @predragmandusic Před měsícem +6

Ja sam ipak da i Birmančević igra od početka i da ih napadnemo pa šta bude.

@igortumbas319 Před měsícem +1

Ja mislim da je bolje da podelimo utakmicu na 60 i 30 minuta a ne jedna utakmica od 90 minuta. Po meni je bolje da Birmancevic udje u drugo poluvreme sa Mitrovicem i Tadicem. Mitrovica nema snagu za svih 90 minuta.

• @pericanet
      @pericanet Před měsícem

Moze umesto Mladenovica, jer Mladenovic uvek bolje odgira kada udje sa klupe nego kada igra od pocetka.

@igortumbas319 Před měsícem +4

Mitovic i Tadic super subs!!! Idemo!!!! Vlahovic, SMS, Samardjic kao starteri su dobra trojka dovoljno su pokretni i imaju dobru tehniku!!!!

• @bilic8094
      @bilic8094 Před měsícem +2

Sms je odigrao svoje tesko da ce da igra sutra.

Odigrao je kao sestica iza Tadica. Nemogu on i Tadic da igraju zajedno. Moramo da mu damo sansu da igra kao desetka bez Tadica.

@bilic8094 Před měsícem +1

@@igortumbas319 Covek nije u formi veoma slab u zadnje vreme.

Neverujem u to. Onda nebi uopste bio na takmicenju.

@igortumbas319 Před měsícem +3

Bravo piksi jedan napadac bolje nego dva sigurno. Vlahovic ili Jovic. Na klupi da ostanu nasa najbolja artiljerija Mitrovic i Tadic. Znaci Samardjic da udje umesto Tadica. SMS da pocne utakmicu i da pokaze sta moze da uradi kao desetka kad ima sve brze igrace oko njega.

i bice dva :LD

Moze i SMS da igra kao devetka sa Vlahovicem. Samardjic kao desetka. Moze i ta trojka napred. Mitrovic i Tadic nikako u prvom poluvremenu.

Ljudi trebace nam golovi! I to vise od jednog!!! Moramo da igramo ofenzivno pa sta bude!! I moramo da ostavimo dobre igrace na klupi da udju u drugo poluvreme posto i tada da nam trebaju golovi!! Verovatno cemo morati da uvalimo najmanje 3 gola.

• @aliserbija
      @aliserbija Před měsícem

Zašto najm. 3? Pobedom prolazimo

Pa i Danci mogu da daju golove. Ako oni daju dva gola onda mi moramo da damo tri gola.

• @gryphonax9256
    @gryphonax9256 Před měsícem

Srbiji protiv većih timova treba jedan zadnji vezni koji bi ,kao što je radio Casemiro u Realu, prebio njihovu desetku, ono što je igrao bellingham i sad protiv Danaca što će igrati Eriksen, prosto flaster

• @gumimanija5106
    @gumimanija5106 Před měsícem

Bude li Ceca i Anastasija jos jednom dosla za dzabe u Nemacku leti Piksi.. Tako da ocekujte Gudelja u igri makar na stoperu

• @dragandrmonjic6684
    @dragandrmonjic6684 Před měsícem +1

1 0 za nas dovoljno za prolaz

• @grobaribanjaluka
    @grobaribanjaluka Před měsícem +3

Rajkovic Pavlović veljkovic milenkovic zivkovic ilic lukic birmančević Samardžić tadic i mitrovic !

Pobeda srbija pozz is🇹🇷🇷🇸

ako je sastav onaj sto je maks bet izbacio trebao je samo umesto mitra ili jjovica, tadica to jest ja bi voleo, ovako je sastav dosta bolji, ali ja ne mogu da razumem i necu da razumem da kad se tadic cuva da se cuva do 60 og minuta , onda igra 45 m . ne ko prosli put 30, to je malo .

@bilic8094 Před měsícem

Ilic samardzic tadic birmancevic zivkovic mitrovic vlahovic i jovic u drugo poluvreme.

• @stephanievanoursouw2155
    @stephanievanoursouw2155 Před měsícem

Znate sta je reako nemoj te igrati a pogotovo ne dati gol dobio sam opet neke pare da sjebem srpski fudbal

@Forbidden1312 Před měsícem +2

Ако не буде играо Ериксен, петардираће нас, буде ли Ериксен у стартних 11 уз неку луду срећу, можда имамо минималне шансе.

• @radeizazgrade7627
      @radeizazgrade7627 Před měsícem

hrvat, navijaj ti za svoje,ostavi ti Srbiju..plakaces veceras od muke..

• @DraganJanicijevic-tq2vi
      @DraganJanicijevic-tq2vi Před měsícem

Sta ste se bre uplasili lopta je okrugla a iznenadjenja koliko hoces bice kako bude

Hmmm mozda da udje Samardjic umesto Lukica. A umesto Tadica da igra Jovic. Znaci igrali bi sa dva napadaca Vlahovic i Jovic ali oba dvojca su pokretni! SMS iza njih kao desetka a Samardjic blizu njemu sa brzinom! Birmancevic, Mitrovic i Tadic da udju u drugo poluvreme, svezi i da napadaju!

@FudbalStar  Před měsícem +2

Deluje mi previše napadački. Moramo 2 zadnja vezna da nem ne bi duvala promaja

Ako lupa promaja zato ulaze Mitrovic i Tadic u drugo poluvreme. Po meni Dance mozemo samo da pobedimo 3-2 Ili 4-3. Necemu Dansku da pobedimo 1-0 i ako igramo defanzivno celu utakmicu. Moramo da napadamo 90 minuta. I tih 90 minuta da podelimo u 60 minuta i 30 minuta. I prva i druga postava je napadacka.

Mislim kako je najbolje da nagradimo Jovica posto igra dobro i treba nam njegova brzina na terenu. Ako Mitrovic ostane na klupi onda tesko da ce Jovic da udje zajedno sa njim. Sta mislis?

Au brate veze nemas. Toliko ofanzivno ni Brazil ne bi igrao.

Trebace nam golovi. Minimum tri gola. Nemozemo da igramo da ne izgubimo. Moramo da igramo da igramo da pobedimo. Prve dve utakmice smo jedva dali jedan gol. Mora nesto da se promeni.