Před kolika lety, že to bylo? Sry, ale už si nepamatuji, kdy jste nás naposledy porazili. :)
    Skore: CZ 214 : SK 129
    Uspesnost: 73 % vyhraných vzájemných zápasů
    Tak asi tak. .)

@arthas304 Před 8 lety +1

SportBoyTV NEYMAR/GÁBORÍK Ale pan zakomplexovaný, snad ti to moc neublížilo. :( Nebud hned agresivní. .) Tady jde jen o to, že vy se s každou výhrou proti nám chlubíte. Máte tu na youtube snad každé video, kdy jste nás v historii porazili, kdežto my to nemáme proti soupeři jako je Slovensko zapotřebí, i když už dávno mezi špičky nepatříme. Neboj jsem realista. .)

• @martinmajirsky2860
      @martinmajirsky2860 Před 5 lety +14

@@arthas304 vážne si realista? Tak tu nedávaj štatistiky spred 20 rokov, daj sem štatistiku našich vzájomných zápasov za posledných 6 rokov :)

@arthas304 Před 5 lety

@@martinmajirsky2860 Tak to klidně můžeš. To je ještě větší masakr. Nejsou to statistiky před 20 lety ale souhrn vzájemných zápasů do roku 2015. Každopádně ti můžu dát i aktuální pokud chceš. :D Pokud vím od roku 2012 jste nás neporazili na MS ani jednou! Ale klidně se ztrapni když chceš. Český hokej je průměr, ale ten slovenský, to je katastrofa a kdyby si měl dost soudnosti tak tohle ani nenapíšeš.

@martinmajirsky2860 Před 5 lety +3

@@arthas304 pokiaľ viem tak od roku 2012 máme s vami bilanciu 1 výhra, 1 prehra a 1 prehra po predĺžení :) takže áno ste o triedu lepší a v každom zápase sme dostali od vás debakel😂😂😂

@@martinmajirsky2860 Ty to tu podáváš jako by se snad Vaše situace v hokeji zlepšila nebo co, ale ono je tomu naopak. Ano jsme o třídu lepší s tím souhlasím, i když to píšeš ironicky. Je to pravda ať se ti líbí nebo ne. Stejně jako jsou třeba zase o třídu lepší Švédi, Rusové či Kanada než my. My jsem hokejově někde na úrovni Švýcarska možná o trošku víš. ( cca 5 - 6 místo ve světě) Vy jste někde na úrovni Německa ( 8 - 9 místo). Opravdu máte přednosti, ale hokej mezi ně nepatří v tom jste prostě špatní. A to že se tu vyjádříš ke komentáři starému 3 roky jako bych ho snad psal dnes na tom nic nezmění. Přijdete mi trochu jako šimpanzi. Vysvětlím. Šimpanz funguje tak, že pár minut je schopen podávat obrovský výkon. Těch pár minut má obrovskou sílu až čtyřnásobek té lidské, ale pokud bys ho vydržel honit po ringu 5 minut utaháš ho. A stejně tak to máte Vy. 1 třetinu hrajete opravdu dobře, i se na Vás pěkně dívá, ale nemáte výdrž. Soupeř Vás vždy užene na kondičním hokeji. To je zase český způsob. Většinou dostat první gól a pak vše dohánět. :D Ani jedno není dobré.