SLOVENSKO VS LOTYŠSKO MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI 2024

• čas přidán 18. 05. 2024
  • Slovenský národný tím & Slovenskí hráči
    · To najlepšie: zostrihy zápasov, drafty, góly slovenských hráčov v NHL a oveľa viac.
    · Všetko na jednom mieste. @slovensky_hokej
    · Informácie, videá a záznamy o slovenskom hokeji pravidelne každý týždeň.
    · Zaujíma ťa svet slovenského hokeja? V tom prípade nezabudni odoberať tento kanál!

Komentáře • 34

• @jrrczsk
    @jrrczsk Před 24 dny +9

Mali prázdnu bránku a nedokázali sme dať gól. Keby to bola Kanada, tak by už dávno dali gól z diaľky.
    Iba Samuel Hlavaj nás chránil. On je výborný brankár.

• @ondrahosek9549
    @ondrahosek9549 Před 24 dny +9

Byl to pěknej zápas a pěkný drama. Jen škoda, že to neklaplo, ale věřím, že postoupíte bez ohledu na výsledek zápasu USA s Lotyšskem a budete první, kdo Švédům sebere nějaké body. A ještě bych teda chtěl vyjádřit respekt Gudlevskisovi, ten tam nechal opravdu všechno.

@mocok8507 Před 24 dny

Aký rešpekt Gudlevskisovi? Nič také extrémne nepredviedol. Naši doňho strieľali ako by to bol terč. To je všetko. Našim odskakovali puky z hokejok, nevedeli si riadne prihrať, nevedeli vyhodiť puk do bezpečia. Preto prehrali. 😔

@ondrahosek9549 Před 24 dny +1

​@@mocok8507myslel jsem to za ten závěr, bylo na něm vidět, že už šel hodně přes bolest, myslím, že asi šel z ledu rovnou k týmovýmu doktorovi

• @user-uv3lw1uy7l
    @user-uv3lw1uy7l Před 24 dny +1

❤❤❤ Keď vylúčiť,tak za dôraznosť pred vlastnou bránou.❤❤❤ Viliam.Chlapci do toho!❤❤❤

@rihards6332 Před 24 dny +5

me too, second slovak goal, they didnt call tripping for slovak player. refs gifted you 1 point

• @ProstePepo
      @ProstePepo Před 24 dny

J J J

• @yasagi5097
      @yasagi5097 Před 24 dny +2

@@rihards6332 Nah, In overtime your goalkeeper should had got 2 minutes for holding (:

@rihards6332 Před 24 dny

@@yasagi5097 but he did got 2 minutes for holding. Didnt you watch the game?

• @janlosonsky712
    @janlosonsky712 Před 23 dny +2

Zápas prehrali treneri po stave 2 : 1 mala nastat prestávka a mužstvo zamerat na obranu branky nie 2 na modrej čiare čakali na prihrávku