• #slaviapraha #fortuna #slavia #fans #subscribe #soccer #europaleague #subscribetomychannel #acmilan #jablonec

Komentáře • 2

• @KaelSvalcembelk
    @KaelSvalcembelk Před 2 měsíci +2

Vůbec se mi nelíbila ŽK pro Mičeviče z druhé minuty. Tolik toho zase neprovedl a v této minutě měl rozhodčí zvolit důraznější, ale pořád jen domluvu.
    Roh z desáté minuty, to jsem ještě neviděl. Tohle skončit gólem, šlo by to do různých kompilací zajímavých situací.
    První Juráskova branka? Naprostá fantazie. Tohle moc rád vidím. Už to uvolnění, vrcholně funkční, elegantní, účelné, technická rána přesně kam patřila. Tohle je branka měsíce března!
    Wallemovo uvolnění ukázalo, jak umí být fotbal jednoduchý. Ta klička byla vlastně triviální, ale pro obránce tak nečekaná, že se nezmohl na nic. Super.
    Ocenil bych ještě Teclíka, kterej v devadesáté minutě přiznal teč a opravil chybné rozhodnutí HR o tom, kdo má vhazovat. Jo, za stavu 3:0 se to přiznává snadněji než za 1:1, ale přesto jsem to viděl a tleskám férovosti.
    Kdo mě na hřišti nebavil, byl rozhodčí. Pískal každou prkotinu a kouskoval hru. V tomto je super Rouček, že něco pískne, něco ne a tak se hráči snaží ustát souboj, protože nikdy neví, co bude následovat. Tady cítil hráč soupeřův chlup na svém a hned padal a vše se pískalo. Na obě strany. Takové "florbalové fotbaly" mi nevoní, mám radši trochu chlapáctví v tom sportu.
    První poločas oboustranná reklama na fotbal, druhý poločas už byl dietnější a nudnější. Nevím, jaké pokyny byly o pauze, ale asi špatné, když jsme prvních deset minut druhé půle odehráli to nejhorší, co bylo na jaře k vidění. Paradoxně ta pasáž byla ukončena Wallemovým gólem z ničeho.
    Za pár hodin nás potěšila Plzeň a rázem je zase o co hrát. No, na slavení je ještě brzy, koneckonců sami do Plzně ještě pojedeme.. 🙂