Kalibracja czujników ciśnienia TPMS | OPEL ASTRA K | wymiana opon i kół, aktywator EL-50448 OEC-T5

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 17. 01. 2022
  • #AstraK #TPMS #opel
    Zapraszam na mini poradę, związaną z aktywacją czujników ciśnienia TPMS w modelu Opel Astra K po wymianie opon lub kół.
    Aktywator czujników ciśnienia dostępny jest do kupienia w sieci pod numerem części: EL-50448 OEC-T5
    Miłego oglądania!
    Jeśli podobał Ci się film to kliknij w poniższy link:
    bit.ly/2PAe6tq
    Każda nowa subskrypcja oraz udostępnienie pomaga mi dotrzeć do nowych widzów i rozkręcić kanał - za co Wam bardzo dziękuję !
    - - - - -
    Moje social media:
    Facebook: / marcinselected
    Instagram: / marcin_selected
    - - - - -
    SELECTED Tuning Shop
    sklep z częściami tuningowymi i gadżetami
    www.sklep.selected.pl
  • Auta a dopravní prostředky

Komentáře • 19

  • @Konradopel
    @Konradopel Před 2 lety

    Tego mi brakowało

  • @andrzejmizerski2093
    @andrzejmizerski2093 Před 2 lety +5

    Tylko trzeba dodać że musi być zciągnięty hamulec ręczny

  • @kramistan
    @kramistan Před 2 lety +1

    Marcin, oglądam właśnie Twoje ostatnie nagrania na słuchawkach i w ostatnich czterech nie słychać tego co mówisz na lewej słuchawce. Przebitki słychać dobrze, jak i inne filmy z YT. Lewy kanał musisz mieć przyciszony w postprodukcji.

  • @wojciechzubrycki7455
    @wojciechzubrycki7455 Před 2 měsíci

    Witam , jak przeprowadzić kalibrację w Oplu combo XL . Pozdrawiam

  • @arturw626
    @arturw626 Před 2 měsíci

    Jak to zrobić w zafira b wejść w nauke opon

  • @przemekbugaj6390
    @przemekbugaj6390 Před 8 měsíci +1

    zafira c 2014 r, aktywator identyczny a jednak po wprowadzeniu z poziomu zegarów programowania tpms i wskazaniu kierunkowskazem na koło nic się nie dzieje, nie da się zaprogramować tpms a pokazują złe ciśnienie

    • @MarcinSelected
      @MarcinSelected  Před 8 měsíci

      Może czujniki są uszkodzone ?

    • @przemekbugaj6390
      @przemekbugaj6390 Před 8 měsíci

      @@MarcinSelected nie wydaje mi się bo zaprowadzając wczoraj zafirę na wymianę uszczelki smoka na tuleje, ciśnienie w oponach na wyświetlaczu zmieniało się na wyższe wraz z rozgrzaniem opon. Może powinen spuścić powietrze do minimum możliwości jazdy przejechać a później dopompować ponad 2,4 bara bo na jednym z kół nie wskazuje „sprawdź ciśnienie w oponach” i akurat ma 2,4bara ale pozostałe też mają po pomiarze na kompresorze 2,6 :/ więc musiał bym dopompować do 3 barów a to chyba na takie opony za dużo

  • @mevlidlublin3321
    @mevlidlublin3321 Před 9 měsíci +1

    A jak któryś nie zatrąbi ? to co dalej ? tzn. np .pierwsza opona da sygnał a druga nie chce dać i co ?

    • @MarcinSelected
      @MarcinSelected  Před 8 měsíci

      Trzeba inaczej przyłożyć do opony czujnik. Czasem może coś po prostu nie wykryć. Jeśli czujnik jest sprawny to wszystko powinno pójść zgodnie instrukcją.

  • @27matek
    @27matek Před 7 měsíci +1

    Jeszcze trzeba mieć taki aktywator za takie głupoty co wymyślają powinni dawać razem z autem to urządzenie

  • @mariuszkowalski7758
    @mariuszkowalski7758 Před rokem +2

    Witam gdzie mogę kupić takie urządzenie do kalibracji

  • @user-eb2ph6wp5l
    @user-eb2ph6wp5l Před 8 měsíci +1

    A jak to zrobić ja mam system star/stop?

    • @fluos8765
      @fluos8765 Před 3 měsíci

      Przytrzymaj przez 10 sekund przycisk start-stop bez użycia sprzęgła, hamulca

  • @adaswach4302
    @adaswach4302 Před rokem

    U mnie j i e na takiej kierownicy

    • @adaswach4302
      @adaswach4302 Před rokem

      Mam Astrę k z 2016 listopad

    • @ciastekwuzet1
      @ciastekwuzet1 Před 9 měsíci +2

      @@adaswach4302 dziś temat przerabiałem w dokładnie Astrze K z grudnia 2016 (też mam kierownice ze starszej astry)- szukasz wskazania ciśnienia w menu poprzez kliknięcie przycisku na czubku manetki kierunkowskazów - aż dojedziesz do tej opcji, następnie trzymasz ten przycisk a auto zapyta "czy chcesz zmienić ustawienia", klikasz "tak" i wtedy usłyszysz klakson i już można kalibrować tym urządzeniem te czujniki, jak pokazano na filmie.