Serwis NH T7.290 * !nowy nabytek! * przebita opona * nowe opony do NH T8

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 5. 10. 2023

Komentáře • 48

  • @slawekpawlak9657
    @slawekpawlak9657 Před 10 měsíci

    Wleciałem od niedawna na kanał podoba mi się mam nadzieję że więcej filmików będzie częściej widzę że szanujecie alle się nie pierdzielicie fajnie

  • @Mlody_Rolnik0312
    @Mlody_Rolnik0312 Před 10 měsíci +2

    No i jest odcineczek😉

    • @ukash-jf4dw
      @ukash-jf4dw Před 10 měsíci +1

      Dokładnie BIOTAD PLUS team💪

  • @surowy1990
    @surowy1990 Před 10 měsíci

    Odcinek super jak zawsze 💪💪jak trafi się okazja to więcej filmów z warsztatu 💪💪

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 10 měsíci

      Dzieki kolego 😎

    • @surowy1990
      @surowy1990 Před 10 měsíci +1

      @@michuagrospeed jakie opony do damanna wleca 🤔

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 10 měsíci +1

      Musialbym zobaczyc bo ogolnie sa tylko nir wspomnialem na odcinku bo chcialem zostawic to na inny odcinek jedne sa wezsze drugie szersze ale jaki rozmiary opon to jeszcze nie patrzylem

    • @surowy1990
      @surowy1990 Před 10 měsíci

      @@michuagrospeed dzięki Michu troche nowych nabytków przyjechało na końcówkę sezonu 💪

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 10 měsíci +1

      Ale za to brdzie czas by je przygotowac na nadchodzacy nowy sezon

  • @radekszydowski6545
    @radekszydowski6545 Před 10 měsíci

    Super odcinek jak zawsze pozdro Michu

  • @mowieci8744
    @mowieci8744 Před 10 měsíci +1

    jest i Michu ✊😎 piona jak zawsze

  • @ArkadiuszMadejMay
    @ArkadiuszMadejMay Před 10 měsíci

    Siemka Michu

  • @ProKamikadze2001
    @ProKamikadze2001 Před 10 měsíci +1

    Cześć Michu. Bardzo podoba mi się oświetlenie hali pod którą stoi Dammann. To jest taśma LED? Czy może jakieś inne oprawy? Wiesz coś na ten temat? 😅

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 10 měsíci +2

      Witam Cie kolego.To jest tasma led i ona zapala sie automatycznie jak sie robi mrok

    • @michawilczynski7068
      @michawilczynski7068 Před 10 měsíci

      Cze michu my mamy też dammana ale 3 oske

  • @user-nw4dw1zl9u
    @user-nw4dw1zl9u Před 10 měsíci

    pozdrawiam z Serbii... bardzo proszę o opinię... które opony są lepsze... BKT czy ALLIANCE... bo mam zamiar kupić którąś z tych dwóch marek opon... w przeciwnym razie mam tureckie PETLAS i ja nie jesteśmy z nich w ogóle zadowoleni, ponieważ są zbyt twarde i plastikowe

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 10 měsíci

      Pozdrawiam. BKT jak i alliance sa od roku w gospodarstwie takze no ciezko jest cos powiedziec poniewaz tak naprawde jesli chodzi o opone to trzeba lat zeby stwierdzic ktore lepsze na ta chwile moge powiedziec ze np. Alliance sa przy ciagniku ktory robi dosc sporo i nic sie nie dzieje bkt znowu sa w ciagniku ktory malo pracuje ogolnie w sezonie i sa tylko zalozone na przod takze jesli chodzi o opinie taka trafna to ciezko mi powiedziec... tutaj wydaje mi sie ze cena decydowala a jak cenowo to wyglada tez mi ciezko poqiedzirc trzeba pytac u zrodla czylu w jakims serwisie opon

    • @user-nw4dw1zl9u
      @user-nw4dw1zl9u Před 10 měsíci

      ​​@@michuagrospeeddzięki za odpowiedź..ale musisz być zadowolony zarówno z bkt jak i sojuszu...pytam ponieważ kupiłem turecką markę PETLAS i szczerze mogę powiedzieć, że są to strasznie kiepskie opony..były transportowane tylko przez jakiś czas i już się rozpadają..tak kiepskich opon jeszcze nie widziałem..a tanie nie są..ceną są takie jak BKT...więc pytam czy warto kupić bkt czy alliance

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 10 měsíci

      No w traktorach ktorymi jezdzimy zazwyczaj jest michelin albo trelleborg niestety trelleborg nie wytrzymuje tempa zobaczymy jak z tymi oponami co pokazywalem na filmie

    • @m.j7164
      @m.j7164 Před 10 měsíci

      @@michuagrospeedtrelleborg to totalne gowno za kupę pieniedzy

  • @Kamil_ex
    @Kamil_ex Před 10 měsíci +1

    ziomeek zmien ustawienia kamerki i nie będą swiatła ledowe mrugac :P

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 10 měsíci

      No wlasnie zauwazylem ze przy tej led listwie mruga bardzo swiatlo

  • @worker00
    @worker00 Před 10 měsíci

    Witaj. Będą na kanale żniwa z kukurydzy?😊

  • @bialy2005
    @bialy2005 Před 6 měsíci

    Kolego napisz mi ile masz godzin w t7 290 i czy zadowolony z tego ciagnika? Jak oceniasz jego moc mysle o takim do przyczepy zbierajacej.

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 6 měsíci

      3300 mth na tą chwile ... ogolnie jezdze prawie ze od nowosci tym traktorem bylo kilka awarii mozna by powiedziec ze glupie ale upierdliwe ktore uziemialy go na kilka dni ale tak naprawde to nigdy nic powaznego to jakis czujnik rurka hydrauliczna takie bzdety ale traktor pracyje ciezko lekko nie ma silny jak na swoje konie jak najbarxziej polecam jak do przyczepy zbierajacej to skrzynia AC polecam

    • @bialy2005
      @bialy2005 Před 6 měsíci

      @@michuagrospeed ja mam już ta skrzynie tylko w steyerach i jestem zadowolony wiem co i jak tylko słyszę niezbyt przychylne oponie o tych HD czy tam optumach ze jednak ten silnik troszke ma za mała pojemność do tej mocy. Cenowo fajnie te ciagniki wychodzą można kupić z malymy przebiegami świeże ciagniki to trochę dziwi bo trafic fenda 930 z przebiegiem 5000h to zadkość a w cnh bardzo dużo jest.

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 6 měsíci

      To podkrecic ciagnik niutonow dolozyc i beda smigac w gospodarstwie ktorym racuje 80 pro ciagnikow jest skreconych i rowniez ten ktorym jezdze i sobie swietnie radza prawda jest taka ze mamy takie czasy ze porpstu trzeba trafic na odpowiedni egzemplarz bo w fabrykach sa spraedzane co ktores traktory i taka jest prawda

  • @ukaszszustowicz3419
    @ukaszszustowicz3419 Před 10 měsíci

    Michu daj namiary jakies na siebie, mam pytanie odnosnie nh t7

  • @mafiamalopolskaofficial
    @mafiamalopolskaofficial Před 10 měsíci

    ale to nie chlujnie robisz .. starym olejem smarujesz nowy fitr? ja zawsze zmywaczem czyscze i szmatka i swiezym olejem smaruje uszczelke a nie przepalonym

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 10 měsíci +3

      Nigdy nie leje zmywaczem po uchwycie do filtra gdy nie jest zakrecony filtr oleju a po drugie kolego jesli chodzi o uszczelke w filtrze to chodzi tylko aby gdzies sie nie przyciela przy zakrecaniu a to bez roznicy czy ona jest nasmarowana swiezym czy starym olejem zmieniam olej ze 3 razy w sezonie i za kazdym razem tak samo robie i jest okey nawet w serwisach lepiej Ci tego nie zrobia 😉

  • @kacperwodarczyk2492
    @kacperwodarczyk2492 Před 10 měsíci

    Jaki macie ciagnik co ma najwięcej mth ?

  • @Tomek-zc8bp
    @Tomek-zc8bp Před 7 měsíci

    W środku jak za starych lat 🤣🤣🤣🤣

  • @wojciechkokuszka778
    @wojciechkokuszka778 Před 5 měsíci

    Panie Michale, co ile motogodzin zmienia Pan olej w swoim bolidzie?

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 5 měsíci

      Co 300 w silniku 1200 w skrzyni

    • @wojciechkokuszka778
      @wojciechkokuszka778 Před 5 měsíci

      @@michuagrospeed Prawidłowo;-) Ostatnio widziałem, że Deutz-Fahr chwalił się tym, iż w ich silnikach olej można zmienić co 1000 i 2000 w skrzyni:-) Wiadomo, to przecież takie eko, taka moda. Później zdziwienie, że silniki nie wytrzymują. W motoryzacji jest to samo. W swoich samochodach zmieniam olej co 5-10 tysięcy kilometrów, a producenci kiedyś zalecali co 20, późnej co 30, 40... Teraz mówią nawet, że olej można zmieniać co 50 tysięcy kilometrów, a co tam, będzie jeździł;-) Sam wyznaję filozofię, że na olejach, filtrach, płynach eksploatacyjnych nie należały oszczędzać. Lubię sobie niekiedy ostro docisnąć, wykorzystać potencjał danego sprzętu, od tego są przecież nasze maszyny różnego typu, ale trzeba im zapewnić odpowiednie warunki pracy, eksploatacji, wtedy nie powinno być większych problemów z silnikami, sam przynajmniej takich nie miałem, może dlatego, że właśnie niegdy nie oszczędzałem na olejach... Starałem się skracać interwały serwisowe, lać dobrej jakości oliwę. Wystarczy już tego pisania, bo widzę, iż zrobił się monolog;-) Pozdrawiam i zdrówka życzę!

    • @michuagrospeed
      @michuagrospeed  Před 5 měsíci

      No np. Kolego jezdze new hollandem w190 i np tam fabrynie jest zaprogamowany komputer i wymiana oleju silnikowego na 500 godzin ... lecz tutaj na firmie trzymamy sie zasady 300 godzin wiadomo jak sie przekroczy 300 godzin nic sie nie stanie ale tak jak mowie 300 godzin w silniku i wymiana