SLOVENSKO VS KANADA MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI 2022 (SK KOMENTÁR)

• ZOSTRIH Slovenský hokej

Komentáře • 71

• @uranix7765
    @uranix7765 Před 2 lety +75

Hoši hráli jste super, bohužel Kanada je těžký soupeř, příště určitě vyhrajete ❤️🇸🇰🇨🇿❤️

• @janbaca6075
    @janbaca6075 Před 2 lety +48

Dve tretiny dobrý zápas z našej strany ale rozhodla efektivita.

• @marti_kupecek
    @marti_kupecek Před 2 lety +48

Škoda bratři, hráli jste dobře, škoda těch vlastních gólů.

• @tobo19
    @tobo19 Před 2 lety +28

Huska neskutocny 🔥

• @dominikladecky5327
    @dominikladecky5327 Před 2 lety +23

Takto, prvá tretina bola parádna ako sme na nich vybehli. Boli aj situácie kde Kanadania vôbec nevedeli čí su.
    Bojovali sme, korčuľovali sme a nebáli sme sa ich. Išli do toho srdcom!
    Druhá tretina bola troška slabšia ako prvá ale bolo to aj tak dobré. Tož sme sa snažili. Nuž Kanadania dávali góli což jeden gól bol vlastný čo ho dál nemenovaný hráč. V druhej tretine to bolo 1:3 nuž.
    V tretej tretine hrozné. Už nerobili to čo v prvej tretine. Už si povedali, serme na to. Tretia tretina bola najhoršia.

• @PROVOCATEURSK
      @PROVOCATEURSK Před 2 lety

Potrebovali by nejakého teraupeta, dostanú 2 góly a psychicky sa zosypú ako deti...

• @Name-rk8nu
      @Name-rk8nu Před 2 lety

2 góly boli vlastne (no hate)

@dominikladecky5327 Před 2 lety

Juj, chybyčka sa našla. Díky za pripomenutie.

@@dominikladecky5327 nemáš zač 😉

• @dom4o970
      @dom4o970 Před 2 lety +1

Ako k tým vlastným gólom "nemenovaný hráč" - nechápem v akom kontexte si to chcel použiť, ale ja si myslím že tie góly boli fakt blbou náhodou doťuknuté do brány ten teč Slafkovského bol dosť nešťastný taktiež ten vlastnák od Jánošíka.

• @cechoslovakdenni6314
    @cechoslovakdenni6314 Před 2 lety +1

Tyyvoleee tak štestěna asi chytla kovidnebo coo.. Luxusní zápas jen to štestičko chybělo.. ❤🇨🇿🇸🇰❤

• @tomasgaraj5092
    @tomasgaraj5092 Před 2 lety +5

V tíme je nadšenie, a určite by sme si zaslúžili výhru, chlapci bojovali do krvy ❤️🇸🇰❤️

@xkirovt Před 2 lety +5

Škoda, brankář Vás držel velmi dobrými zákroky. No, doufám, že postoupíte jako na olympiádě🙋‍♂ Zdravím z Karlových Varů😎

• @ondrejjirsa8547
    @ondrejjirsa8547 Před 2 lety +6

Škoda ,vždycky nejdřív fandim nám ,pak vám a pak ještě, když hrálo Rusko,fakt škoda,ale hrajete fakt super hokej

• @megabite3869
    @megabite3869 Před 2 lety +5

Stejný problém jako u nás milá mistrovství: Hromada šancí, ale neschopnost dát gól. Nevadí, je to teprve začátek ms.

• @djdvix9692
    @djdvix9692 Před 2 lety +7

hráli jste výborně, škoda!

• @Stenkoz
    @Stenkoz Před 2 lety +3

Snažili sa a to je dôležité asi nikto nečakal že vyhráme bol to ťažký zápas Kanada je proste favorit na celkového víťaza a každý hráč hrá v NHL čo sú obrovské skúsenosti ktoré nám chýbajú ale čo tam potom hlavne že sa to dalo pozerať iné by bolo keby sa nesnažia a nedajú do toho bojovnosť ďalší zápas vyhráme :P

• @vladofuchs3723
    @vladofuchs3723 Před 2 lety +2

Som Slovák telom aj dušou ale Majstrovstvá sveta bez Ruskej federacie nie sú Majstrovstami sveta !

• @mysak6824
    @mysak6824 Před 2 lety +1

hráli jste výborně,ale přece jenom Kanada je těžký soupeř,příště určitě vyhrajete,verim vam 🇸🇰🇨🇿

• @mrbigiman568
    @mrbigiman568 Před 2 lety +8

Podla mna chyba nam tam efiktivita , ale celkom hrame dobre ,v obranne si vieme často komplikovat veci , podla mna keby tam boli hrači ako kelemen , cehlarik , hrivik , gernat atd tak bi sme vyhrali tieto prve 3 zapasy .

• @janmrvka1014
      @janmrvka1014 Před 2 lety +3

Jako hrali jste s jednim s nejtěžších soupeřů, ale v prvni polovine zapasu jste byli lepsi než my proti Švédsku.... a to patřime mezi ty nejsilnejsi. Ale chyby jsme delali horší nez vy

@milansamaj9871 Před 2 lety +2

Naši hrajú výborne, aj sa na to dobre pozerá.
    Len tie zakončenia, možno by bolo dobre ak by strieľali z prvej...Neni som ôbec žiadny odborník a viem že na ľade je to uplne niečo iné, len sa mi to tak vidí...

• @myselfnooneelse3358
      @myselfnooneelse3358 Před 2 lety +2

To mas ako volej, niekedy ti to nesadne, proste musis spracovat, ale Thompson pochytal vela. Opat smola, herny prejav fantasticky, ale ak ti mozem uprimne povedat vobec ma to netrapi, mame mlady tim. Satan a Ramsay to robia dobre, len zazraky sa nedeju z roka na rok.

@milansamaj9871 Před 2 lety +1

@@myselfnooneelse3358 👍No to máš pravdu. Dík za spätnú väzbu. ✌

• @asimister6975
    @asimister6975 Před 2 lety +1

Podla mna sme mali viac sanci a neviuzili sme len jednu hrali sme lepsie ako canada na konci boli zaskoceni aki hokej hrame mi slovaci richli a mam pocit ze v niektorich zapasoch sme az moc silni na puku v ich brankovisku skoda z canadov 2 ci tri vlastne goli maju sance musia ich premenit a ked to zvladnu sme majstri sveta lebo vidim ze sme velmi silni a odlisni od inich

• @jozefmasny8349
    @jozefmasny8349 Před 2 lety +2

Tých pár sekúnd im chýba. Brankár sa stíhal premiestňovať. To je kvalita, taktika je dobrá, len individuálne činnosti ako spracovanie puku trvajú príliš dlho. Chýbajú nám top hráči, ktorí by boli o tú sekundu popredu. Toto nebola smola. Kanada mala vyššiu kvalitu.

@myselfnooneelse3358 Před 2 lety +1

podobne ako s nemeckom, hrame o dusu, ale chyba kvalita, zdielam tvoj nazor

• @Kocour13
    @Kocour13 Před 2 lety +3

To je přesně ten zápas, kdy si člověk řekne, sice se prohrálo, ale kluci makali a jezdili po zadku, žádné flákání. Krásný hokej.

• @nelkak9160
    @nelkak9160 Před 2 lety +1

Chalani hrali veľmi dobre len to tam nejako nechce padať 🏒

• @patrikvarga6461
    @patrikvarga6461 Před 2 lety +2

Mali sme velmi vela sanci na skorovanie mohli sme po prvej tretine kludne viest aj 10:1 ale chyba nam strelec na zakoncenia a samozrejme aj trochu stastia prve dve tretiny sme boli vyrovnany len im to tam padalo potom ked nam dali 4. gol tak uz nasi rezignovali