Cesta za Titulem 4 Česká Republika - Švýcarsko 2:3 MS v hokeji 2010 Německo

• Cesta za Titulem 4 Česká Republika - Švýcarsko 2:3 MS v hokeji 2010 Německo

Komentáře • 20

• @slepyjestrab
    @slepyjestrab Před 13 lety +7

:D My jsme poslední čtyři zápasy porazili kompletní světovou špičku,ale na takové lamy jako Švýcarsko a Norsko nemáme...hold podcenění,nebo na nás mají...něco jako my jsme vždy měli na Kanadu

• @Ctiradloss
    @Ctiradloss Před 13 lety +3

Ten den si přesně pamatuju.. byla tehdy muzejní noc, na kterou jsem šel po 2. třetině... po zápase sem si říkal že letos češi na víc nemaj... : )

@Ctiradloss Před 13 lety

Ten den si přeesně pamatuju... po druhé třetině jsem šel s přítelkyní na muzejní noc a říkal jsem si že tenhle rok to na nějakej dobrej výsledek prostě nevidím :
    )

• @MrEgral
    @MrEgral Před 13 lety +2

Ambuhl ... to méno když slyším mě sere do dneška + ta jeho divná držka..!

• @mrpropervole
    @mrpropervole Před 13 lety +3

já mám pocit, že my si na ně buď nedáme pozor a prohrajeme 2:3, nebo si na ně pozor dáme a vyhrajeme 5:0. si pamatuju jak v Turíně 2006 jsme prohrali 2:3, pak v Quebecu jsme už věděli, že nas minule porazili, tak jsme se na ně přichystali a vyhrali jsme 5:0 a tedka zase jsme do toho šli na pul plynu a 2:3.

• @ukorit
    @ukorit Před 13 lety

@slepyjestrab
    jak se říkalo na MS, tedka už se to nebude členit na špičku a lamy...bude to stejná úroven

• @h4n5wur5t
    @h4n5wur5t Před 13 lety

V tomhle zápase jsme prospali první třetinu (i poměr střel hovoří za vše). A nebo to byla z pohledu Švýcarů nejlepší třetina, kterou kdy proti komukoliv sehráli. Každopádně to byl zápas rozdílných třetin (Švýcaři byli lepší v první třetině a my ve dvou zbývajících třetinách - bohužel však ne o tolik, abychom dokázali ztrátu z první třetiny smazat).

• @MrCihy17
    @MrCihy17 Před 14 lety

co to lotyssko?

@slepyjestrab Před 13 lety

@ukorit Asi máš pravdu...jeste ta Francie no ... :) :)

• @Ruralxd3202
    @Ruralxd3202 Před rokem

To už je 12 rokov? Wow

• @radimschimetzek9338
    @radimschimetzek9338 Před 11 lety +1

jen důkaz, že světový hokej začíná být vyrovnanějším, už to není jenom o Rusku, Kanadě, nebo nás a to je jenom dobře :)

• @tomis2121
    @tomis2121 Před 11 lety +1

podcenění slabších týmu se nevyplácí... viz včera cze:sui 1:2 :// JEDNOU švýcaři prijdou o tahouny jako je Ambhul nebo Pluss a budem zase nejlepší :))