Матч ФК АВАНГАРД Лозова ФК Рокита Полтавська обл

• čas přidán 29. 04. 2024
  • Товариський матч між ФК «Авангард» Лозова та ФК «Рокита» Полтавщина закінчився нічиєю з рахунок 3:3 ⚽️
    20 квітня пройшов товариський матч між командами «Авангард» Лозова та «Рокита» Полтавщина!
    Перший тайм відзначився трьома голами в нашу користь 🎯🎯🎯
    Авангард з перших хвилин тайму взяв ініціативу та постійно тиснув на команду супротивника!
    Протягом перших 40-ка хвилин було забито три голи , два з яких - одним гравцем.
    Науменко-автор шикарного дубля🏆
    Відбулась заміна голкіпера🔁 Гліб Литвин був замінений Орловським Данилом , котрий відзначився майстерними сейвами , вдалою грою на виходах🥅
    Другий тайм для команди став важчим та менш результативним , що дозволило команді суперника забити три голи.
    Матч був цікавий, багатий на видовищні ігрові моменти та закінчився нічиєю, з рахунком 3:3 🏅