معرفی بهترین گوشی های میانرده | میانرده های پرفروش اردیبهشت1403

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 7. 05. 2024
  • سفری به دنیای محبوبترین میاترده های 1403
    چرا این میاترده ها جذاب‌ترین انتخاب هستند؟
    خرید بهترین میانرده شاید مقداری سخت باشه ،چون زمانی که تصمیم به خرید یک گوشی هوشمند میگیرید، انتخاب بین قیمت، عملکرد، دوربین، باتری و دیگر ویژگی‌ها ممکنه براتون کمی مشکل باشه .
    در این سفر، با بهترین انتخاب‌ های ، میانرده‌های پرفروش سال 1403 آشنا می‌شویم،
    آیا آماده‌اید با ما به سفری جذاب و متفاوت بروید؟
    همراه با ما باشید تا رازهای پنهان پشت پرفروش‌ترین میانرده‌های سال 1403 را کشف کنیم و به دنبال هیجان‌های جدید بگردیم. اینجاست که دنیای جدید معرفی میانرده‌های پرفروش آغاز می‌شود، جایی که هر انتخاب یک داستان جدید برای کشف است!"
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    لطفا کانال ما رو از طریق لینک زیرسابسکرایب کنید تا از اخبار روز تکنولوژی آگاه شید.منتظر نظرات و تجربیات شما عزیزان هستیم . سپاس از همراهیتون
    / @tecnolife1
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سلام دوستان من سلین هستم خوش اومدین به تکنولایف. من تو این کانال قراره کلی ودیو خفن در مورد تکنولوژی براتون بسازم و گوشی های پرچمدار از بر ندهای سامسونگ و اپل و شیائومی رو بهتون معرفی کنم. امیدوارم بتونم در این جهت گام مفیدی برای شما عزیزان برداشته باشم . ممنون میشم منو سابکرایب کنید و با لایک و شر از من حمایت کنید.دمتون گرم
    tecnolife
    تکنولایف
    بهترین گوشی های میانرده
    پرفروش ترین گوشی ها2023
    راهنمای خرید گوشی
    #samsung
    #iphone
    #xiaomi
  • Věda a technologie

Komentáře • 17

• @sajujafari1880
    @sajujafari1880 Před měsícem

• @tecnolife1
    @tecnolife1  Před 2 měsíci +1

سلام این ودیو در ادامه ودیو قبله. و این بار گوشی های میانرده تو رنج 11 الی 15 میلیون که پرفروش هستن رو معرفی کردم. ممنوم میشم اگه تجربه ای در رابطه با استفاده از این گوشی ها دارید برام کامنت کنید. اگه ودیو رو دوست داشتین حتما لایک کنید، حمایت شما موجب دلگرمی ماست .. دوستتون دارم🥰😃❣🙏🌹🌹

• @user-bs6zo4wk7q
    @user-bs6zo4wk7q Před 2 měsíci

عالی❤

• @tecnolife1
      @tecnolife1  Před 2 měsíci

سلام دوست من .حوشحالم که ودیو رو دوست داشتین🥰❤🌹🌹

• @user-zl2pp2ed6i
    @user-zl2pp2ed6i Před 2 měsíci

❤خسته نباشی

• @tecnolife1

درود سلام دوست من ممنون از شما 🌹🌹

• @no_girl-no
    @no_girl-no Před měsícem +1

ردمی توربو3 وارد بازار چین شده تقریبا کی گوشی ک وارد بازار چین میشه بعد چند وقت عرضه جهانی میشه؟

• @tecnolife1
      @tecnolife1  Před měsícem +1

سلام دوست من دقیق نمیدونم.

• @sam4UK
    @sam4UK Před 2 dny +1

,2هفته ای هست A35خریدم..تنها مشکلش بنظرم سنگینی و اینکه اصلا به درد بانوان نمیخوره و اگر دستهاتون کوچیک باشه اذیت میشین..بفیه چیزاش به نسبت هزینه ای که کردم عالیه..از میانرده ای با طول عمر بالا نباید توقع پرچمدار رو داشت..مگر اینکه با تبلیغات و لگ وباگ های گوشی های شیائومی مشکلی نداشته باشید که خب به نسبت سامی امکانات بهتری میده

• @tecnolife1
      @tecnolife1  Před 2 dny

سلام و درود . مبارکتون باشه . ممنونم که تجربتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.🌹

• @sam4UK
      @sam4UK Před 2 dny

منم ممنونم که با راهنمایی های شما زودتر 15400رنگ‌لیمویی روخریدم و مجبور نشدم امروز تقریبا19200شده128/8. امیدوارم اینقدر ارزون باشه که مردم ما لیاقت استفاده از بهترین ها رو دارند..باز هم سپاس

• @user-ne5lg5rv4v
    @user-ne5lg5rv4v Před 28 dny

سلام منa35میگیرم گیمرم نیسم بنظرت خوبه؟

• @tecnolife1
      @tecnolife1  Před 28 dny

سلام و درود . بله گوشی خیلی خوبیه. اما فراموش نکنید که باید ببینید انتظارتون از گوشی چیه؟ مثلا طراحیش و متریال ساختش. ظرقیت باتریش و حافظش یا دوربین و غیره. اول اطلاعات کافی راجب گوشی که میخواین بخرید رو کسب کتید و بعد با خیال اسوده خریداری کنید . ودیو قبلتر معرفی A55,و A35 رو که تو کاناله ببینید حتما قبل خریدتون🌹🌹اگر هم عجله ندارید برا خریدش به زودی یه ودیو مقایسه ای راجب این گوشی با گوشی دیگه که رقیبش باشه میخوام بسازم.

• @no_girl-no
    @no_girl-no Před měsícem +1

من قصد داشتم پوکو اف6 رو بخرم ولی شنیدم ناپایدار هست و داغ میکنه مخصوصا وقتی متوجه شدم ریلمی جی تی نیو6 اومده و بی صبرانه منتظر این گوشی ریلمی هستم البت اگر عرضه جهانی بشع

• @tecnolife1
      @tecnolife1  Před měsícem

سلام دوست من. پوکو اف 6 که تازه رونمایی شده و هنوز وارد ایران نشده . باید بعد از اومدنش تست عملکردش رو بررسی کرد .و بعد تصمیم به خرید گرفت. نو خریدتون عجله نکنید.🌺 حتما ودیویی که در مورد داغ ترین و خنک ترین گوشی ها ساحتم ببینید تا با عملکرد تراشه و سخت افرار گوشی ها اشنا شید.

• @user-zl2pp2ed6i
    @user-zl2pp2ed6i Před 2 měsíci

❤خسته نباشی

• @tecnolife1

درود ممنونم دوست من🌹🌹