Írország-Magyarország | 2-4 | 1993. 05. 29 | MLSZ TV Archív

• čas přidán 26. 08. 2015
  • "Barátságos mérkőzés. David O'Leary búcsúmérkőzése volt, az írek nem tekintik hivatalos mérkőzésnek. Hamar István először volt válogatott, két gólt szerzett. Ez volt a Puskás-éra egyetlen győzelme.
    Iratkozz fel az MLSZTV archív csatornájára: goo.gl/6zNVrS.
    Gólszerző: Keane (1.), Quinn (4.), ill. Hamar (49., 65.), Balog (85.), Urbán (87.)

@MadDog-vt1kw Před rokem +5

Puskás volt a szövetségi kapitány. Jól emlékszem?

• @peterbaracska8738
      @peterbaracska8738 Před rokem +3

Igen. Ő értette is hogy mit játszottak az Aranycsapattal, ebből sikerült valamit átadni a második félidőre a játékosoknak. Csábinak pl. csak annyi esett le, hogy lelket öntött beléjük 0-2 után a félidőben, az már nem, hogy hogyan szervezte át a csapat játékát. Ezzel csak az a probléma, hogy Csábi Egervári alatt pályaedző volt a válogatottnál. A következtetéseket vonja le mindenki magának...

• @fazekgold
    @fazekgold Před 5 lety +3

Hát itt kaptunk volna vagy ötöt ha az îrek nem viszik le legjobbjaikat felidoben

• @nandorbabina4788
      @nandorbabina4788 Před 5 lety +10

De mi rúgtunk 4t...asszem!!!! 😊🔝💪

@fazekgold Před 5 lety +1

@@nandorbabina4788 En lattam ezt a meccset élőben hidd el a fasorban sem voltunk,csak a tartalékjai ellen tudtunk utána golt loni