𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 | České Budějovice - Slavia 1:0 | My to tam snad nedostanem

• čas přidán 6. 03. 2023
  • Slávisté poprvé od 9. října nevstřelili v ligovém střetnutí branku a v Českých Budějovicích prohráli 0:1. V šestém dílu formátu MATCHDAY uvidíte, jak nedělní duel na Střeleckém ostrově probíhal.
    Ukážeme vám, jak probíhala cesta slávistických fanoušků, kteří na utkání cestovali z Edenu vlakem a z budějovického nádraží pochodovali směr stadion. Zpovídali jsme slávistickou ikonu Jiřího Lercha, současného asistenta v Dynamu a vezmeme vás také do kabiny před utkáním i na poločasovou přestávku.
    Své pozápasové dojmyprozradí Mick van Buren, který si představoval povedenější návrat do svého bývalého působiště.
    Ať se nový MATCHDAY na #slaviatv líbí, slávisti!

Komentáře • 33

• @ludviktuma4784
    @ludviktuma4784 Před rokem +21

Lidi fandim Spartě, ale tohle se mi hrozně líbí a hrozně cenim videa a po nevydařených zápasech 🙏👏

• @Marvin-jk2jc
    @Marvin-jk2jc Před rokem +32

Děkuju za video. Těší mě, že Matchday se vydává, i když se nevyhraje, to cením.
    Prohra bolí, ale zase bude líp! ♥️🔴⚪

• @tomasvosicky1606
    @tomasvosicky1606 Před rokem +3

Je super, že to vydáte i po prohře

• @adam1x
    @adam1x Před rokem +3

Prosím pokračujte v těchto videích. Je to super kontent!

@dedek8729 Před rokem +10

Kde jsou záběry, jak Jindra/Houšťa je totálně seřve?

• @djdg3836
      @djdg3836 Před rokem

To se bály natáčet

• @IceCZPowa
      @IceCZPowa Před rokem

Snad si nemyslíš, že po nich v kabině o poločase 15minut řve 😂 možná po zápase i to věřím, že spíš než řev uslyší nějakou kritiku důraznou třeba, ale židlema po nich snad nehazi

• @jkolar
      @jkolar Před rokem

Já myslím, že už spolu ani moc nemluví, proto to vypadá tak, jak to vypadá.

• @dominikbarta3537
      @dominikbarta3537 Před rokem +1

Některé záběry podle mě trenéři ani nechtějí zveřejňovat

• @rster-xj3mq
    @rster-xj3mq Před rokem +2

Za mě nejvíc 1:13, týpek neohroženě přes celé nadraží řekne: SKS. Má můj obdiv, takhle to má být. SLÁVISTI SLÁVISTI... RUCE RUCE RUUUCEEE

• @whyso9461
      @whyso9461 Před rokem

Souhlasim, borec ukázal, že má srdce na správném místě a proto..... AŤ ŽIJE SLAVIE SLAVIE!!

@rster-xj3mq Před rokem

@@whyso9461 a protoo. BARVA BÍLOČERVENÁ, S HVĚZDOU SPOJENÁ, TO JE KOMBINACE, MISTRŮ V REPUBLICE V NAŠÍ ZEMĚ ČESKÉ.

• @FunnyTVxxx
    @FunnyTVxxx Před rokem

Houby jste si zasloužili remízu, jako slávista řeknu že jste si zasloužili bůra za váš výkon

@veronikanemeckova4666 Před rokem +4

Už jsem to někde psala nefunguje vůbec záloha 🙈 vůbec ty ostatní mančafty neprehravame 🤔jako je pravděpodobné, že tyhle kluby budou proti nám totálně lítat a myslím že na ně musí být větší fotbalová kvalita sakra dříve byla 😟Doma to jde snad Eden zafunguje i tentokrát 👍🍀

• @kuba-kg1gx
      @kuba-kg1gx Před rokem

Neboj rozhodčí už má problém že ste odjeli z Budějovic s prázdnou tam vám teď půjdou na ruku zase 🤡🤣 nějaké penaltička se najde

@tomasvosicky1606 Před rokem

​@@kuba-kg1gx mluvíš o Plzni :) 🤡😂

• @davidkodaj3405
    @davidkodaj3405 Před rokem

Mne by třeba zajímalo co Jindra říkal v kabině po zápase namísto toho dlouhyho rozhovoru

• @vojtechbenes8970
    @vojtechbenes8970 Před rokem

Laxní přístup první poločas vyústil v prohru a v Teplicích v remízu makat od začátku a nečekat že to urveme v posledních minutách

@saratars7949 Před rokem +1

Nevadí, rozhodčí zkrátka dotlačil Budějovice k vítězství. Proti dvanácti hráčům by nevyhrál ani takový Bayern. V příštím zápase už se snad bude pískat rovina a sešívaní tak opět potvrdí svou absolutní nadvládu nad středoevropským fotbalem. Očekávám, že Plzeň schytá pořádný výprask.

• @kolda1990
      @kolda1990 Před rokem +5

bože co vy jste zač? to jsou strašný bláboly:D

• @lukaslidmila2006
      @lukaslidmila2006 Před rokem

​@@kolda1990 Kdysi dávno byl takovyhle glosator, troll, ci jak to jinak nazvat i pod články Sportu cz, říkal si myslim Erich a nejake příjmení a ta slova o nadvlade středoevropského fotbalu pouzival úplně stejná a pokazde končil stejnou větou. I naprostý nedostatek vnímání reality byl stejný. Mam takový dojem, ze se bud přestěhoval sem, nebo se zde dotyčný inspiroval...

• @kretenskej
    @kretenskej Před rokem +25

Bylo těžké se na to koukat ale jak pravil básník "kdo se bojí, sere v síni". Jedem dál!

• @jkolar
      @jkolar Před rokem +2

Právě. Tým, který se hecne jen při domácích zápasech, je slabý mentálně. Papírově je měli sfouknout jako svíčku, ale nedrží spolu. Jak to bylo, spolu jsme silnější?