TRENER MAREK GOŁĘBIEWSKI NA PODSŁUCHU! | PILICA BIAŁOBRZEGI - LEGIA II WARSZAWA |

• čas přidán 1. 06. 2022
  • Zobacz jak wygląda mecz pucharowy okiem trenera! Trener na podsłuchu: półfinał forBET Mazowiecki Puchar Polski - Pilica Białobrzegi vs Legia II Warszawa (2:4).
    --
    W pólfinale forBET Mazowieckiego Pucharu Polski piłkarze rezerw Legii Warszawa zwyciężyli na wyjeździe Pilicę Białobrzegi w rzutach karnych 4:2. Do przerwy był rezultat bezbramkowy. Druga odsłona również zakończyła się remisem, ale padły dwa gole. Najpierw, w 87. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, ale cztery minuty półniej legioniści zdołali wyrównać z rzutu karnego po strzale Mustafayeva. Dogrywka także przyniosła dwa trafienia. Na samym jej początku na prowadzenie legionistów wyprowadził Kwiatkowski i kiedy wydawało się, że drużyna trenera Marka Gołębiewskiego wygra to spotkanie... w ostatniej akcji meczu rzut karny wywalczyli gospodarze. W Białobrzegach było więc 2:2 i konkurs rzutów karnych. Lepsi okazali się w nim legioniści, zwyciężając 4:2 (Kikolski obronił dwie jedenastki). Gospodarze kończyli ten mecz w ósemkę. W finale rezerwy Legii zmierzą się z Legionovią. Mecz odbędzie się 15 czerwca, o godzinie 19:00, na stadionie Hutnika Warszawa. (źródło: legia.com)
    1/2 finału MPP: Pilica Białobrzegi - Legia II Warszawa 2:4 k. (0:0, 1:1, 2:2)
    Bramki: Zawadzki (87), Bykowski (120, k.) - Mustafajew (90, k.), Kwiatkowski (93)
    UŻYJ KODU: MZPN na iforbet.pl
    Teraz emocje pucharowe mogą być jeszcze większe! Najlepsze zakłady na to spotkanie znajdziesz na stronie: www.iforbet.pl/zaklady-bukmac...