Video není dostupné.
Omlouváme se.

Гра в довгу 3 - Модуль 5. Побудова бізнесів, що зростають у період війни. Раян Коулс

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 8. 07. 2024
  • Лекція освітнього курсу для українських підприємців «Гра в довгу», 3 сезон.
    Навчіться управлінню бізнесом під час війни та персональному самоуправлінню. Опануйте основи організаційної ієрархії, розподілу праці й управління командою. Налагодьте систему стратегічного планування.
    UConn Daigle Labs: daiglelabs.bus...
    Більше інформації ви можете знайти у чат-боті, натиснувши кнопку «Додаткові матеріали» під відео.
    Цей проєкт створено для українських підприємців, які готові вчитись ефективному веденню бізнесу. У третьому сезоні лекції учасникам читають викладачі Бізнес-школи УКУ, що входить у пʼятірку найкращих закладів ділової освіти за версією Forbes, та Бізнес-школи University of Connecticut, яка належить до топ-50 бізнес-шкіл США, а її програми MBA - до числа найкращих у світі за рейтингами Bloomberg Businessweek, Forbes, Financial Times, Fortune та інших провідних ділових видань.
    👉🏻 Сторінка проєкту: fondy.ua/uk/sp...
    🐜 Приєднуйся до нашої спільноти в Telegram, щоб стежити за новинами: t.me/longbiz
    #gravdovgu #gravdovgu3
    Проєкт втілюють Fondy, UCU Business School, Фонд Промприлад за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Western NIS Enterprise Fund. Погляди авторів матеріалу не обовʼязково збігаються з позицією Western NIS Enterprise Fund та офіційною позицією уряду США.

Komentáře • 21

  • @oksanafedorinina1350
    @oksanafedorinina1350 Před 2 měsíci

    Дякую, цікаві думки

  • @andriihordiiuk
    @andriihordiiuk Před 4 měsíci +3

    Доступно, зрозуміло. А ще дуже актуально не тільки для підприємців чи власників бізнесу, а й для звичайних людей, самозайнятих чи найманих.
    Я самозайнятий і якраз переживаю певну кризу в самореалізації. Тому мені актуальні теми того як дати раду своєму стану і вийти на рейки і сім'ї своїй дати відчуття впевненості та стабільності

  • @heymoturnachka
    @heymoturnachka Před 4 měsíci

    Good stuff

  • @TheMelisant
    @TheMelisant Před 4 měsíci +1

    А мені дуже сподобалося. Надихає. І дуже важливо було почути саме про людяність у бізнесі, бо від психічного здоров'я багато чого залежить.
    А ще це конкретні 3 кроки, які можна одразу спробувати на практиці.

  • @artem_sukhliak
    @artem_sukhliak Před 4 měsíci

    Дуже актуально і цікаво. Навіть поділився цим відео зі своїм оточенням. Дякую

  • @fellicienta
    @fellicienta Před 4 měsíci +5

    найкраща лекція першого туру, особисто для мене :) дивитись і слухати одне задоволення🌺

  • @zamarawka
    @zamarawka Před 4 měsíci +1

    Дякую за дуже цікаву лекцію та методологію, мені подобається що вона базується на сучасних принципах лідерства та психологічних практик. Я би подискутувала на рахунок відмови від стратегічного планування, бо вважаю, що це залежить від розміру бізнесу в тому числі, а також загального стану бізнесу. Якщо у бізнесі всі процеси налагоджені - це дона справа, а коли бізнес шукає способи виживання та підлаштування, то потрібно дивитися більш широко ніж операційка.

  • @user-ze7uq4ww7d
    @user-ze7uq4ww7d Před 4 měsíci

    Дякую, дуже щиро подана важлива інформація ☺

  • @andriyyoutube3177
    @andriyyoutube3177 Před 4 měsíci

    дотепно виходить: щоб "грати в довгу" не треба стратегічно планувати наразі, а зосередитись слід на рутинних операціях. Що поробиш, такі часи.

  • @user-ml4kc7ow4k
    @user-ml4kc7ow4k Před 4 měsíci +9

    маю декілька зауважень до цього відео:
    1. як на мене, назва не зовсім відповідає змісту
    2. важко сприймаються поради щодо війни від людини, яка цю війну не переживає (тобто він володіє лише теорією)
    3. "приклеєні" субтитри на самому відео не є accessible

    • @solnca88
      @solnca88 Před 4 měsíci

      2. а з іншої сторони щоб зрозуміти ситуацію краще іноді бути поза нею

    • @user-xe5vd2wu1v
      @user-xe5vd2wu1v Před 4 měsíci

      @@solnca88 На мою думку, щоби зрозуміти ситуацію, не потрібно робити дослідження і експерименти в лабораторії в США, достатьно запитати у будь-яких власників бізнесу в Україні, як вони зараз працюють.

  • @solnca88
    @solnca88 Před 4 měsíci

    Якось спочатку скептично віднісся, але професор справу говорить

  • @keepmefromdecay
    @keepmefromdecay Před 4 měsíci +6

    Найслабша лекція зі всього модуля. Повно води і повторів одного і того ж, ще й від людини, яка очевидно не має практичного досвіду того, про що вона розповідає. Це таке, як апеляція до нашого класичного комплексу меншовартості - давайте запросимо іноземця - може щось мудре нам розкаже. Фух, ледь дослухав.

    • @NataliiaOkseniuk
      @NataliiaOkseniuk Před 4 měsíci

      Згодна

    • @Digital_Sofi
      @Digital_Sofi Před 4 měsíci +1

      Його запросили не тому, що він іноземець, а тому, що спеціалізується на темі розвитку бізнесу включаючи ситуації, де є кризи й проблема насилля. Досить приплітати комплекси меншовартості всюди, щоб здаватися дуже розумним 😁

    • @keepmefromdecay
      @keepmefromdecay Před 4 měsíci +2

      @@Digital_Sofi Все, що він розповідав - можна резюмувати у відео на дві хвилини. В порівнянні з попередніми лекціями, які були буквально напаковані інформацією - ця лекція зачно відстає. Але в коментарях люди пишуть, що це найкраща лекція. Це по вашому що?

    • @Digital_Sofi
      @Digital_Sofi Před 4 měsíci

      @@keepmefromdecay по моєму - це просто інший стиль викладення інформації)) інший - не значить поганий. Тому комусь «зайшло» більше, а комусь менше. Я слухала якось курс від Google - там у всіх такий стиль викладання, інформація від цього не була менш цінною.
      У мене більше питання до того, чому Вас так обурило запрошення іноземного спікера, враховуючи, що ще попереду будуть інші запрошені спікери (думаю, Ви читали програму, де це оголошено)? Хіба це про меншовартість 🙈 Це про обмін досвідом та практиками.

    • @user-xe5vd2wu1v
      @user-xe5vd2wu1v Před 4 měsíci

      Досить дивно чути рекомендації, як діяти під час війни і насилля, коли ми вже більше 2х років це вигрібаємо, а східні регіони вже 10 років. Як працівники можуть відчувати спокій на роботі, коли за добу може бути до 10 тривог: то ракети, то шахеди? Як може допомогти стратегічне планування, коли телефонуєш у Харків, у компанію з якою багато років співпрацювали, а тобі у слухавку кажуть, що не зможуть виконати замовлення, бо їм в цех прилетіло і знищено все обладнання. Після лекції стало дуже сумно і боляче за наш народ.