Прогрес будівництва нашого першого будинку в США: 1,5 місяці з початку!

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 6. 09. 2024
  • 🏠 Вітаємо на каналі Liubalu! 🏠
    У цьому відео ми продовжуємо розповідати про наш захоплюючий проект - будівництво нашого першого будинку в США! 🇺🇸🏗️
    Минуло 1,5 місяці з початку будівництва, і ми раді поділитися з вами новими досягненнями. Цього разу ми покажемо:
    Завершення фарбування стін 🎨
    Початок укладання ламінату 🛠️
    Встановлення дверей та замків 🚪🔒
    Проведення системи кондиціювання та опалення ❄️🔥
    Завезення меблів 🛋️
    Ми детально розповімо про кожен з цих етапів, покажемо процес роботи та поділимося нашими враженнями та досвідом. Наш будинок стає все більш реальним, і ми з нетерпінням чекаємо на момент, коли зможемо назвати його своїм домом.
    Не забувайте підписатися на наш канал, ставте лайки та натискайте на дзвіночок, щоб не пропустити нові відео про наш будівельний проект та інші цікаві сімейні пригоди! 💖
    Дякуємо за перегляд! Ми завжди раді бачити вас на нашому каналі!
    Edited by YouCut:app.youcut.net...

Komentáře • 7

  • @user-xi2du4wc8q
    @user-xi2du4wc8q Před měsícem

    Щасти вам, привіт з України.

    • @LiubaLu
      @LiubaLu  Před měsícem

      Дякуємо за привіт з України та теплі слова. Нехай Господь Вас береже ❤

  • @anyayamanashi
    @anyayamanashi Před měsícem +1

    Ваш маленький домик набагато кращий,чем те что рядом.Бунгало более комфортней.Тем более,проще будет в уборке.А на второй этаж попобегай каждый раз

    • @LiubaLu
      @LiubaLu  Před měsícem

      @@anyayamanashi дякуємо за Ваш коментар. Так, ми обирали навмисно будинок одноповерховий. В Україні маємо на 2 поверхи та підвал і за життя в такому зрозуміли, що з роками, не дуже хочеться скакати з поверха на поверх.

  • @laraart5100
    @laraart5100 Před měsícem +1

    Не бажано підсипати землю і садити збоку хати якісь рослини, тому що вода не буде добре відходити від хати. Ми зробили таку помилку, коли купили свою першу хату, дуже хотілось насадить красоту, а потім мали чимало клопоту..

    • @LiubaLu
      @LiubaLu  Před měsícem

      @@laraart5100 абсолютно з Вами згодні але американські забудовники висаджують кущі попереду будику не питаючи у вдасників - це щось типу стандарту в них такого.

  • @LiubaLu
    @LiubaLu  Před měsícem

    Під цим відео було запитання: "Вітаю, а чому вирішили саме будувати новий будинок, а не купляти вже існуючий? Чи велика різниця по грошам?"
    Отже, наш шлях до придбання нового будинку пролягав через намір купити будинок на первинному ринку. Місяців вісім ми шукали, їздили дивитися різні будинки але в даний момент, в нашому штаті дуже високий попит на нерухомість і з моменту, як на ринку з'являється нова пропозиція будинку, яка б підійшла нам за бюджетом, відразу дуже багато заявок на придбання. І роспочинається боротьба клієнтів за об'єкт нерухомості, щось по типу аукціону "хто дасть більше" і у всіх таких спробах придбати на вторинному ринку, перемагали конкуренти )).
    Одного дня, коли ми вже майже зневірилися у наших шансах, батьки Майка запропонували нам переглянути новобудови, які вони бачили, коли проїзжали повз. І це виявилося для нас реальною можливістю. Ми пройшли перевірку на фінансову спроможність від фінансової установи, яка кредитуватиме наше придбання, обрали модель будинку, ділянку та опції, які ми хотіли б зробити в будинку та підписали попередній контракт.
    Виявиолся, що відсоткова ставка за кредитом, на новобудови, у більшості випадків, нижча за об'єкти вторинного ринку. Ми ще встигли зафіксувати вартисть будинку за нижчою ціною тому, як будинок ще навіть не почали будувати але зараз вже наш забудовник пропонує будинки за ціною, від 300000. Коли ми оформлювали наші документи, ціна у забудовника була - від $245000.
    Ми ще маємо пройти процедуру закриття угоди, де вже підпишемо фінальний контракт і тоді вже буде зафіксовно відсоткову ставку за кредитом на будинок.
    Як тільки ми закриємо нашу угоду, ми зробимо відео, де все детально, поетапно, розповімо щодо умов придбання нерухомості на первинному ринку в США.
    Дякуємо за запитання, хоч наразі воно чомусь зникло з публічної публікації.