Chłopak ze wsi Małej - (89) Wymiana oleju w T25

Sdílet
Vložit

Komentáře • 28

  • @justynakania9816
    @justynakania9816 Před rokem +1

    Dzięki temu filmowi wymieniłam olej w silniku, wyczyściłam wszystko jak było pokazane, potem jeszcze zmieniłam olej w pompie wtryskowej! Dziękuję ;)

  • @radekjakubowski1260
    @radekjakubowski1260 Před 5 měsíci

    Pan mi podpowie, widze ze ma pan przerobione w zbiorniku od dolu paliwo

  • @user-sq5bb1tr6c
    @user-sq5bb1tr6c Před 7 měsíci

    No właśnie. Te znaki na filtrze od spodu mają duże znaczenie gdyż jest on właśnie tak wyważony. Jak złożysz go na pałę będzie miał wibracje a co za tym idzie przyspiesza zużycie. To tylko taka moja sugestia na przyszłość.

  • @ThePawelg
    @ThePawelg Před 2 lety

    Siema kolego, za władzia dałbym Ci drugiego suba dokładnie taki sam kupił muj tata nigdy nie zapomnę tego ciągnika na nim uczyłem się jeździć a był to 83 rok, i ta plandeczka cudo ,pozdrawiam serdecznie.

    • @chopakzewsimaej7902
      @chopakzewsimaej7902  Před 2 lety

      Cześć. Wbrew pozorom, najmniejszy w rodzinie jest najbardziej pracowity 😃 pozdrawiam również😊

  • @radekjakubowski1260
    @radekjakubowski1260 Před 5 měsíci

    A moze pan podpowie, jak odpowietrzam przez filtry 1szy filt fwila i leci paliwo bez powietrza a nastepny filt dlugo i dlugo i leci paliwo z powietrzem

  • @radekjakubowski1260
    @radekjakubowski1260 Před 5 měsíci

    Ja tez przerobilem, ale mi sie zapowietrza 20l w zbiorniku i gdzies lapie powietrza

  • @klakier9992
    @klakier9992 Před 2 měsíci

    dzwoni gość do mechanika panie pali mi si taka lampka alladyna co jest , panie olej to , olał i silnik do remontu

  • @radekjakubowski1260
    @radekjakubowski1260 Před 5 měsíci

    Witam pana czemu ta czerwona kontrolka pylga, czy za duze ladowanie

  • @armi_09
    @armi_09 Před rokem +2

    Ja wlewam Turdus zamiast Superolu, uważam że lepszy

  • @tommy1983
    @tommy1983 Před 2 lety

    kontrolka świecy żarowej oryginalnie była przedostatnia ostatnia była kontrolka zerwania paska wentylatora silnika.

    • @chopakzewsimaej7902
      @chopakzewsimaej7902  Před 2 lety

      O to nawet nie wiedziałem że była nawet kontrolka od zerwania paska 🤔

    • @tommy1983
      @tommy1983 Před 2 lety

      @@chopakzewsimaej7902 to ta co gaśnie po zapaleniu silnika a dokładniej od alternatora.

    • @chopakzewsimaej7902
      @chopakzewsimaej7902  Před 2 lety +1

      Dopiero teraz załapałem 😋 no tak , może tak być, zawsze mówiono na to kontrolka alternatora ale kontrolka zerwania paska wentylatora silnika to też dobra nazwa😊👍

  • @lepiejmadrzemilczec...3908

    Mała koło Globikowej?

  • @listonoszpat233
    @listonoszpat233 Před rokem

    A tam to by grzały nie wstawił w tą miske oleju ?

    • @chopakzewsimaej7902
      @chopakzewsimaej7902  Před rokem

      Pewnie tak. Ale jeszcze o tym nie myślałem bo mało używam sprzętu zimą🤪

  • @mareknowak4211
    @mareknowak4211 Před rokem

    Cześć mam pytanie czy filtr nie powinno się ustawić na znaki?

    • @chopakzewsimaej7902
      @chopakzewsimaej7902  Před rokem +1

      Nigdy się nad tym nie zastanawiałem😁

    • @mareknowak4211
      @mareknowak4211 Před rokem

      Tam są znaki i jak się nie ustawi to podobno olej się źle filtruje. 🤔🤔🤔

    • @Kamil-ow7go
      @Kamil-ow7go Před rokem

      @@mareknowak4211 W moim z roku 81 nie było żadnych znaków, może później to wprowadzili bo sam się dzisiaj próbowałem tych znaków doszukać 🙄🤔

    • @mareknowak4211
      @mareknowak4211 Před rokem

      @@Kamil-ow7go w moim z 82 roku były a jak nie masz to trudno chciałem pomóc. 👍🚜

  • @boleslawparaboski7370

    Sadze iż wlewanie Turdusa troche przesadą jest przy filtrze mechanicznym jaki ma Władek wszystko krąży w układzie, Falco 15w40 jest dobry to już klasa CD .Wlewanie CC przy częstych wymianach nie zaszkodzi tej genialnej na głupotę myśli technicznej ,tyle ze teraz CC nie jest wcale taki tani..

    • @chopakzewsimaej7902
      @chopakzewsimaej7902  Před rokem

      Aktualnie jestem na etapie testowania turdusa w kombajnie. Zobaczymy 😊

    • @boleslawparaboski7370
      @boleslawparaboski7370 Před rokem +1

      @@chopakzewsimaej7902 Kombjnma filtr pełnego przepływu, nawet bocznikowy a wlewanie Turdusa do Władka 25 jednak mija sie z celem to żeby powiedzieć stara myśl techniczna i wlewanie zbyt dobrego oleju moze powtarzm moze mieć złe skutki skoro Władek ma filtr odśrodkowy to wlewanie Falco 15w40 CD juz jest jak dla Mnie graniczne..