Komentáře •

• @Rockovy
    @Rockovy Před 8 lety +50

Obawia się nas widać było jak Polska weszła do grupy z Niemcami to uśmiech mu z twarzy zniknął w ciągu kilku sekund. ;)

@iwiiiti84 Před 8 lety +62

tlumaczenie na chlopski jezyk: wyjdziemy z grupy bez problemu, bo z tej reszty patalachow polska cos tam kopie, a szczegolnie lewandowski.

• @Vettin2199
    @Vettin2199 Před 8 lety +20

1:00 minęło 70 lat a on nadal napierdala po niemiecku i jakichś obozach koncentracyjnych

• @FanHironobuKageyama
    @FanHironobuKageyama Před 8 lety +17

Trzęsie portkami

• @kubarts_
    @kubarts_ Před 7 lety +6

Kurwa 0-0 na Euro przeciwko byłym w-ce mistrzom Europy, Mistrzom Świata. Ale to był mecz;)

• @weronikaaniewska9706
    @weronikaaniewska9706 Před 8 lety +14

Niemcy mieli miliard okazji w Polsce. Szczęsny bardzo nam wtedy pupkę uratował. Potem naturalnie... PRZEGRALIŚMY 3:1- to tak dla przypomnienia. Mamy dobry zespół, ale kurwa... nie róbcie z nich mistrzów świata, bo do grupy się dostali. Pamiętam jak mieliśmy ograc Portugalię, a dostaliśmy od Korei! Pokora błazny, więcej pokory!

• @AdryanZ4U
      @AdryanZ4U Před 8 lety +7

+Duży Cyc W pierwszym meczu Niemcy co prawda mieli przewagę w utrzymywaniu piłki, ale 100% okazji mieli 2-3, dobrze bronił Szczęsny i dobrze zagrała obrona, my mieliśmy 1 100% i strzeliliśmy 2 gole. W drugim meczu Niemcy ostro zaatakowali na początku meczu i szybko strzelili 2 gole, ale Polska szybko odpowiedziała, a przy stanie 2-1 Lewy pod koniec 1 połowy miał dwie szanse na bramke, ale najpierw jakimś cudem obronił Neuer a potem dobrze zaasekurował Goetze, gdyby do przerwy było 2-2, to druga połowa mogła być jeszcze ciekawsza, także nie ma co też przesadzać, że Niemcy są za mocni, bo w dwu meczu było 3-3 z awansem dla Polski, ponieważ strzeliliśmy na wyjeździe i nie daliśmy sobie strzelić u siebie.

@AdryanZ4U Před 8 lety +1

+Adrian Wójcik A wypominanie MŚ 2002 jest śmieszne, zupełnie inny zespół bez futbolowych gwiazd, w dodatku media wtedy przeceniały szanse polaków, zresztą wtedy trafiliśmy do mocnej grupy, mocna Portugalia podobnie jak my nie wyszła z grupy a Korea doszła do półfinału (z pomocą sędziów rzecz jasna, ale jednak) a USA do ćwierćfinału...

• @kanazamkniety8869
    @kanazamkniety8869 Před 7 lety +1

i zagrales przeciwko Włochom

•  Před 7 lety +2

Jakie grupy śmierci tam już każda reprezentacja jest dobra a ostatnio te niby stawiane kraje odpadają i pełno niespodzianek i tu dobrze mówi każdy rywal jest groźny.

• @karolrutkowski7466
      @karolrutkowski7466 Před 3 lety +2

dziennikarz, który go pytał o te grupy śmierci prawdopodobnie chciał nawiązać do obozów śmierci XD