FCSB, scor istoric în Champions League + Azi aflăm finala Euro 2024 » GSP Live

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 9. 07. 2024
  • Alexandru Barbu și Raul Rusescu abordează subiectele dimineții: Spania e în finala Euro 2024! Ibericii au bătut Franța, 2-1, după o prestație electrizantă a puștiului Lamine Yamal + Azi are loc a doua semifinală, Anglia - Olanda (22:00) + FCSB s-a distrat cu amatorii din San Marino, 7-1, și e deja cu gândul la duelul din turul 2 cu Maccabi Tel Aviv.
    Concurs GSP: Răspunde corect la întrebarea adresată de jurnalistul GSP Alexandru Barbu în timpul emisiunii GSP Live și câștigă un kit Nivea + o minge de fotbal. Vor fi premiate primele 3 răspunsuri corecte. Regulament concurs: shorturl.at/iNWfd