𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 | Liberec - Slavia 2:3 | Budeme v televizi?

• čas přidán 9. 10. 2023
  • Slávisté se v neděli pod Ještědem zvládli vyhrabat z dvougólového manka, pohodu do reprezentační přestávky vnesl v 87. minutě Christos Zafeiris. MATCHDAY pro vás střetnutí se Slovanem Liberec tradičně zevrubně zmapoval.
    V 8. minutě skóre 0:2, po senzačním evropském rekordním šestigólovém čtvrtku rozpaky, rozčarování. Na konci radost z otočky, vydřených tří bodů, zastavení série dvou ligových remíz v řadě.
    Velký obrat, který jako by kopíroval průběh ligového utkání ze závěru uplynulé sezony v Olomouci z 23. května, svými góly zrežírovali Ivan Schranz, Mick van Buren a Christos Zafeiris.
    Na co se v novém dílu MATCHDAY můžete těšit?
    Emotivní utkání prožijete od příjezdů slávistů na stadion po závěrečné křepčení v kabině. Nebude chybět vhled do poločasové přestávky, kde kapitán Tomáš Holeš vzpomínal na olomoucká otočku a burcoval spoluhráče, děkovačka s fanoušky, unikátní rozhovory.
    Bezprostředně na hrací ploše promluví Christos Zafeiris, proti Sheriffu Tiraspol byla jeho branka označena za vlastní, o tři dny později už se dočkal regulérního zásahu. Radost z něj měl obrovskou.
    Exkluzivně pohovoří Mick van Buren, hráč, který si po sedmi měsících na stadionu U Nisy opět postavil míč na značku pokutového kopu, aby opět proměnil. Co se řešilo ve skrumáži před penaltou? Jsou pro něj návraty pod Ještěd stále emotivní? A jak si vítězství cení?
    Dozvíte se.
    Slávisti, užijte si nový MATCHDAY, děkujeme moc za přízeň. A těšíme se na vás v sobotu 21. září na domácím střetnutí proti Slovácku.