Mých 5

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 14. 11. 2022
 • 🔥 Použij kód “petrmara” na NordVPN.com/petrmara a ke slevě 65 % na dvouletý plán a získej navíc 4 měsíce zdarma
  Aplikaci NordVPN stáhnete zdarma přes App Store / Google Play, link výše slouží pouze na registraci a slevu.
  Proč používám NordVPN?
  - možnost vytvářet si vlastní Presets
  - funguje na 6 zařízeních najednou
  - ideální zabezpečení pro práci s kryptoměnami
  - rychlost - používá NordLynx/WireGuard protokol
  - neblokuje P2P sítě
  - neloguje data o mém používání internetu
  - možnost vrácení peněz do 30 dnů
  - Vysoká umístění a hodnocení v testech PCMag, Wired, The Verge, ComputerWorld, MacWorld, Forbes
  …a kdyžtak si NordVPN vygooglujte :)
  🔥 Odběr kanálu
  czcams.com/channels/SgF.html...
  ☝🏼 Doporučené aplikace, služby a gadgety, které používám, včetně slev ☝🏼
  👉🏼 kit.co/petrmara 👈🏼
  Odebírej můj newsletter
  👉🏼 www.petrmara.com/#newsletter 👈🏼
  Více:
  Merch - mementomori.pm
  petrmara
  petrmara.com
  virtualnikomunikace.cz
  petrmara.page
  petrmara
  Kamera & Střih: Marek Vaňourek
  Hudba: Artlist - artlist.io/Petr-775415
 • Věda a technologie

Komentáře • 193

 • Petr Mára
  Petr Mára  Před 17 dny +4

  🔥 Použij kód “petrmara” na NordVPN.com/petrmara a ke slevě 65 % na dvouletý plán a získej navíc 4 měsíce zdarma

  • pesatmichal
   pesatmichal Před dnem

   Už je to na tom Macu stabilní? Mě to neskutečně lezlo na nervy, pořád to nefungovalo :D

 • MenT
  MenT Před 18 dny +245

  Super pohled na chyby, díky!

 • Jaroslav Obrdlik
  Jaroslav Obrdlik Před 18 dny +111

  Nejlepší video co Petr podle mě udělal. Je poznat, že mluví přímo ze života jak to všechno bylo a ne to, že se narodil se zlatou uličkou v puse. Poslední dobou řeším něco podobného. Petře přeji brzké uzdravení a mnoho spokojených diváků. Jedním slovem “ Respekt”

 • pesatmichal
  pesatmichal Před dnem

  Za dlouhou dobu velmi hodnotné video, už mi to chválení Apple, jako jeho milovníkovi lezlo krkem, ale i ta změna témat mi nesedla. Díval jsem se na podobná příběhová videa od @plesaty a taky byla extrémně přínosná. Je mi 31 a člověk, i když si z toho lecco uvědomuje, tak si to alespoň znova otříská o hlavu a může si to opakovat jako jakous takous mantru, která ho snad posune někam dál :) Díky za to.

 • koniklecka
  koniklecka Před 2 dny

  Děkuji za video. Tvé myšlenky mi zůstávají v hlavě, a to je to podstatné. A přesně teď se snažím vykopat v 33 letech z toho, že mám na všechno být sama. Už vím, že to je blbost, ale stále tam vidím spoustu překážek - kde sehnat spolehlivé parťáky, a jak je zaplatit :D To je to, co řeším xkrát denně ve své hlavě, tak snad se za pár let budu moci taky otočit a říct ostatním, jak se to teda dá udělat a zvládnout :-) A další věc, vědět to, v čem je člověk dobrý, tak nějak unikátní, to je taky běh na dlouhou trať. Takže souhlasím se vším a ve spoustě věcí se vidím, akorát jsem teprv v první části cesty :-) PS: Konečně jsem dala Odběr. :)

 • Tony Jizba
  Tony Jizba Před 18 dny +62

  Video, ze kterého si člověk vezme tolik a přitom je v principu jednoduché... ukázat, že jste člověk a chybujete a ty chyby něco stojí. Přesto se i s chybami dá dostat daleko. Moc povedené video, děkuji za něj.

 • Soňa Krajčovičová
  Soňa Krajčovičová Před 18 dny +49

  Parádní sebereflexe. Já tvoje videa sleduju přes 4 roky, poslouchám každý Středověk a v mnohém jsem si díky tomu rozšířila obzory. Ani náznakem si nemyslím, že by si byl mimo realitu (nebo moudroprd :D ). Problém lidí, kteří psali ten komentář, co si četl na začátku, je v tom, že berou Instagram příliš vážně a neznají ten background. Za mě to děláš super a mám ráda tvůj content, ačkoliv jakožto mladá holka, co dělá vědu a žije v zahraničí asi nejsem primárně cílovka :D

 • Jindřich
  Jindřich Před 18 dny +27

  Petr Mára je pro mě značka postavená na zkušenostech. Tuto značku beru jako inspiraci. Jen bych dodal, že jeho retrospektiva je zcela přirozená evoluce každého člověka. Pochopit svět je o psychologii a jejich vzájemných souvztažnostech. Zdraví je relativní. Ačkoli se to zdá jakkoli málo pravděpodobné, život jsou jenom samé vztahy. Pochopit tyto vztahy je pochopit sebe sama. Tak funguje svět. Hezký večer pane Mára.

 • Lukáš Vít
  Lukáš Vít Před 7 dny +1

  Často komentáře nepíšu, ale tohle video je hodně dobré a věřím že i pro spoustu lidí poučné nebo dokonce motivační. Je super nabídnout své chyby, a dát možnost druhým se jich vyvarovat. Děkuju Petře.🙂 👍

 • Jurax
  Jurax Před 5 dny +1

  Osobně si myslím, že toto video má nějaký motivační přínos. To u jiných ,,motivačních videích” nevidím. Super, díky za to, co děláš. 👍

 • Tomáš Petrek
  Tomáš Petrek Před 18 dny +9

  Výborné video, už dlho som nenašiel toľko praktický lessons a uvedomení v jednom videu. Možno by v tomto formáte bolo super mať podcasty :)

 • Jan Dušák
  Jan Dušák Před 17 dny +11

  Jsem vděčný za takový videa. Rád poslouchám příběh člověka, jak si vybudoval byznys a předává své know-how.
  Tenhle formát videí mám na tvým kanále nejraději 🙏

 • Jiři Pomkla
  Jiři Pomkla Před 4 dny

  Díky za tohle video🙏🏼 je důležité se dívat zpět, aby sis uvědomil, že se posouváš a je důležité mít stále větší cíle. Krásně popsáno, že si z toho člověk hodně odnese.🙌

 • Marton
  Marton Před 17 dny +3

  Super video, fakt prinosé, veľmi dobrá seba reflexia ... až by som povedal "Peter vitaj späť 😉je dobré vedieť že aj Ty / Vy si/ste len človek, je pekné od Teba / Vás, že si zostúpil/li z piedestálu medzi nás obyčajných ľudí". Konečne dalšie viedo ktoré "aj nás divákov" posúva ďalej.

 • Tomas
  Tomas Před 4 dny +1

  Petre, super video! My, co Te sledujeme uz od dob DigITu vime, ze Petr Mara je self made technologicky nadsenec. Mas muj obdiv za to, kam jsi brand Petr Mara dokazal dostat.

 • Svatopluk Mára
  Svatopluk Mára Před 16 dny +1

  Peťo, ahoj 😊 s velkým zájmem jsem si opět poslechl další tvé video z řady "o sobě", kterými sestupuješ z výšin svého nesporného úspěchu mezi ty, kdo jsou k němu teprve na cestě. A nejen k těm... Navíc to jsou videa, kterým, na rozdíl od většiny těch odborných a technických, dokážu porozumět. 😁 To video svým obsahem a formátem sedí a ohlasy to jednoznačně potvrzují. I když by se dalo asi diskutovat o tom, jestli to, co nazýváš chybami, není prostě zpětná mapa Cesty k úspěchu, která se až tak detailně nedala naplánovat. A to vše, o čem mluvíš, k ní patří, protože z pozice tady a teď se nedá u tebe moc mluvit ani o slepých cestách, natož o nějakých významných ztrátách, pádech a nutnosti "znova a lépe...". Já bych ale chtěl zdůraznit jednu velmi důležitou věc a to je způsob, jakým si "osedlal" nemoc, která tě postihla. Když to začalo, tak byla celá rodina v panice, a to, že jsi to dokázal dostat pod kontrolu - což by jinému stačilo na celoživotní "omluvenku", že nic jiného nedělá - a k tomu jsi přidal to, čím a kým jsi, je naprosto úžasné a já to celá ta léta sleduji s velkým obdivem a otcovskou hrdostí. Tím spíše, že já jsem ti nejen neukázal cestu, ( kromě Performy snad 😉) ale naopak jen to, co si nevolit... Je to celé od A do Z tvoje vlastní pozoruhodné dílo! Takový naplněný americký sen po česku. 👍♥️🙋‍♂️

 • Honza Trnka
  Honza Trnka Před 9 dny +2

  Petře! Načasování nemusí být nutně chyba. Je to vývoj. Kdyby jsi na na tom začal dělat až o 10 let později nepřijde ti ta rána, která ti přišla v tu dobu. Jdeš cestou. Cesta má překážky. Překážky zdoláváš, další cestu vidíš. Děje se to a chceš aby se to dělo. Nesouhlasím s tvojí první chybou a to jsem mladší. Šel jsi odhodlaně jako hladový vlk za potravou a ta přišla a ty žiješ i přes nemoc a překážky…. Ne nebyla to chyba. Jo a sleduji tě od asi 3.ho dílu digitu 😘😘😘😘 Některým názorem taky nasrat umíš ale od toho jsme lidi, aby jsme měli názory a nasírali jiné lidi a tím je posouvali dál. Keep up the performance, I love you.

 • Terése S
  Terése S Před 15 dny +1

  Já tvá videa a kontent moc cením a obecně tvoji tvorbu velmi respektuju. Ráda poslouchám podcast, protože mi to přesně dává rozhled. Algorytmus mi vždycky primárně háže “ženské” kreatory a já se tomu nebráním, ale ty jsi jedem z mála mužských tvůrců, co ráda sleduji, protože mám doopravdy pocit, že víš, o čem mluvíš a má to hlavu a patu. A pokud už se vyjadřuji k tomu genderu, tak právě naopak nikdy jsem z tebe neměla pocit, že všem potřebuješ dávat na obdiv každý prd, co máš a nezakládáš si na tom celé renomé (jako jiní mužští influenceři, co znám) Mě baví sledovat a edukovat se v technologiích, baví mě tvé vhledy a takovýchto videí si cením o to víc jako mladá 20 letá holka, co si teprv pomalu buduje své zázemí. Díky!

 • Peter Gašparovič
  Peter Gašparovič Před 15 dny +3

  Zaujaly mě informace o tom, že se lidé zaseknou na určité úrovni a nemohou se posunout dál. Ve svém okolí vídám spoustu takových lidí, ale když jim navrhnu, aby se zkusili naučit anglicky, programovat nebo cokoli jiného, vzdají to a ani to nezkusí.

 • Pavel Paclik
  Pavel Paclik Před 14 dny

  Z videí si vždy něco odnesu a pomáhá mi to posouvat se dále. Podnikám a za každé takové video jsem rád. Je to motivace, je to zábava:) Díky

 • jastyle sro
  jastyle sro Před 8 dny +1

  Výborné. Akurát mne to trvalo asi dlhšie než mi to docvaklo :-). Ja mám asi mega fail trojka najradšej dôležité veci robím sám. Nad 5 pošpekulujem :-) Ešte raz výborné a nech sa darí nadalej. Moja žena hovorí citujem "Keď sa ti to tak páči tak mu nepíš technokraviny a zaželaj mu pekné Vianoce"

 • Prostě Adam
  Prostě Adam Před 18 dny +2

  Díky Petře, za další skvělé video, opět musím komentovat, protože jsem z tohoto typu tvorby nadšený. Myslím si, že je dobré některé názory jednou za čas opakovat. U některých vím, že si je v některých videích říkal, na druhou stranu, část člověk zapomene a některé v něm po delším čase tolik nerezonují, takže je důležité je slyšet znova. Ještě s tím jak CZcams protlačuje převážně nové videa, tak občas i skvělé názory upadnou v zapomnění. Proto si myslím, že je fajn je jednou za čas zopakovat, nebo klidně jen video reuploadnout. Většina to potřebuje slyšet znova a je u i část která pro to doroste a je zde nova. Díky!

 • koko
  koko Před 18 dny +5

  Zdar Petře...skvělej materiál. Jen nechápu jak můžeš považovat špatný načasování za svou chybu.. To že jsi byl "too early° se ukáže až zpětně a ještě s časovým odstupem několika let. Jsi na sebe moc přísnej :) Celkově mi i přijde že není třeba si vyčítat věci který si člověk myslel dříve, nebo v nich nebyl dobrej a dneska už to má jinak. Každej to tak má. Není to ničí chyba. Chce to být sám se sebou víc v míru :) Některý věci se povedou dřív a některý nikdy.... Co jsi mi potvrdil videem je dulezitost viry v sebe sama. Ktera je velmi krehka kdyz si mladej a okoli se ji v tobe casto snazi umlatit. Bohuzel skoly vic casto nez je zdravo. Je dulezity si toho byt vedom a za vsech okolnosti ji ve svych detech pestovat a drzet vysoko. Povazuju tuto viru za mnohem dulezitejsi, nez jakykoliv formalni vzdelani

 • oolipsielipsy
  oolipsielipsy Před 17 dny +2

  Super video. Jsem hrozně ráda, že v dnešní době se můžeme inspirovat lidmi jako jsi ty.

 • DoZzOR
  DoZzOR Před 12 dny +1

  Ta poslední část je nejlepší. Je naopak silně motivující slyšet tenhle ,,sales motivační bullshit" od někoho, kdo si prošel tím procesem. Docela by mě zajímalo, jaký dopad to mělo na tvou chlapskou integritu a jak se do tvýho života promítla hojnost.

 • Martin Škorčák
  Martin Škorčák Před 15 dny

  Zdar Petre , trošku z iného súdku , mám jednu otázku :-) niekde na instagrame či facebooku som videl krátke Tvoje video kde hovoríš o tom ako pri sledovaní krátkych videí ľudia akože hlúpnu jednoducho povedané - kde by som to video prosímťa našiel a uložil si ho :-) díky moc Mates

 • Petr Hloucha
  Petr Hloucha Před 18 dny +3

  Díky za tohle video. Upřímná a velice zajímavá sebereflexe. V některých okamžicích jsem se taky viděl a musel dát za pravdu, že při pohledu zpět jsou některé názory a předsudky ohromnou brzdou.

 • Filip Nespor
  Filip Nespor Před 18 dny +1

  Od doby co jsem začal podnikat jsem se naučil (pro mě) jednu přínosnou věc a to tu, že umím ocenit lidi kteří jsou na vyšším levelu, ale zároveň je nevidět jak totální jednorožce, či lidi kteří “měli štěstí”..
  Dnes je vidím tak, že většina úspěšných lidí kolem mě jsou motivace a snažím se z nich čerpat, věci co dělají dobře, ale zároveň i ty co dělají špatně a těmto chybám se vyhnout a zároveň se jimi inspirovat (nerozumněj kopírovat).
  Tahle věc mi odemkla mindset: ok on je úspěšný, ale já můžu být taky a tím se snažím hledat cesty.
  Jinak většinou na pana Máru koukám jen kvůli Apple produktům, ale musím říct, že tento formát může být pro spoustu lidí opravdu přínosný.
  Jen tak dál..

 • Filip Danis
  Filip Danis Před 10 dny

  Veľmi poučné video 👍👍👌Peto . Ti si borer. Super a pravdivé . Mozno sa to 95/ , ľuďom nebude páčiť . Ale je to mega dobre video .

 • Revenge
  Revenge Před 18 dny +1

  Nerad to říkám ale jsem rád, že jsem poznal tvé chyby :D teď se jím mohu vyvarovat a být lepším :)

 • Miroslav Vaněk
  Miroslav Vaněk Před 18 dny

  Krásný video. Je mi 26 a úplně se v tom vidim, opravdu si ty rady vezmu k srdci. Jediný CZ CZcamsr kterého sleduji. Díky za tvorbu a přejí hodně úspěchu!))

 • Tomas Haj
  Tomas Haj Před 17 dny +1

  Moc děkuji, Petře! Jsi neskutečně hluboký a musím říct, že tímto přesně si teď procházím a je to sice občas bolestivý ale je to super! Ten pocit postupu. 😮

 • Daniel Jahoda
  Daniel Jahoda Před 18 dny +1

  Petře naprosto skvělé video‼️😍 Několik uvědomění díky němu mám a líbí se mi, jak jsi dokázal každou oblast propojit se svým osobním příběhem👏🏻 Práce na sobě a svém zdraví by byla byt vždy prioritou a všechno je o tom, prevzít odpovědnost za své zdraví do vlastních rukou a mít v rovnováze svůj životní styl. Moje pracovní náplň je právě pracovat stále na sobě a inspirovat další lidi svým příběhem, takže vím, jak neuvěřitelnou sílu to má! A k poslednímu bodu bych doplnil “Fake it, until you make it” 😅👍🏻 Díky za tvojí práci, těším se na další video 🙂

 • Veronika Bucko
  Veronika Bucko Před 13 dny

  Petr ďakujem ti za toto video. Objavila som ťa len pred pár dňami a musím sa priznať, že som patrila do skupiny ľudí, ktorých si spomínal vo videu, že pozriem si tvoj Instagram a poviem si, že aha frajirek a sledovala som ťa len preto, že má zaujímala technológia a produkty, ktoré si recenzoval... ale človek niekedy nevidí tú cestu druhého a čo ho to stálo... veľmi inšpirujúce!

 • Mirek
  Mirek Před 18 dny +1

  very nice Peťo, sledoval som ťa len kde tu keď mi vyhodil youtube odporúčané kanály.. dnes dávam odber, super video.. niečo mi to dalo, verím že to pretavím do úspechu.👌🤞

 • Lukáš Novák
  Lukáš Novák Před 17 dny +1

  Zajímavé, díky! Mimochodem, sledoval jsem tvá videa s Honzou a přijde mi že to bylo ještě docela nedávno. Ten čas vážně letí 🙂

 • Majkl MS
  Majkl MS Před 5 dny

  Zdravím Petre, uplne super dil a diky za nej. Chtelo by to vice takovych dilu vice o Petru Marovi jako cloveku a byznysmenovi. Ja vim ze tento kanal je zamereny na neco jineho, jen verim ze je spoustu lidi ktere zajima vas pribeh a zkusenosti. Ja nejsem uplne na technologie a to je mi 35 a az toho obcas lituju, jelikoz doma je jinde, ale jak rikam vice Petra Mary jak tady tak na ig bych uvital. Diky moc Petre za to co delate jste inspirativni. Hezky den

 • Jarda Kučera
  Jarda Kučera Před 18 dny +1

  Ja skoro nikdy nekomentuji ale úplně super! Líbí se mi vaše upřímnost a vše co děláte…. Vždy se těším na nová videa a líbí se mi jak jsou rozsáhlá a zajímavá. Moc děkuji 😊

 • Lukáš Bachratý
  Lukáš Bachratý Před 18 dny +1

  Peťo, diki moc za video! Je to skvelé od niekoho uprimne hovoriť o tom že aj on zlyhal. Je to sučasť života, bez ktorej, keď si ju uvedomíme sa nedokážeme posunúť. Viac ľudí by vedelo o tejto problematike rozprávať, ako ty :)

 • Rostislav Kanec
  Rostislav Kanec Před 18 dny +1

  Výborně řečeno! ❤️

 • CINEX STUDIO
  CINEX STUDIO Před 17 dny +3

  Geniální a snad nejpřínosnější video, co jsem kdy viděl! Díky za to, co děláš! :)

 • Wild Rebel
  Wild Rebel Před 18 dny +4

  Skvelé zhrnutie Peter. Sledujem ťa už strašne dlho a na DIGIT veľmi rád spomínam, neuvažoval si s Honzom spraviť/natočiť takú DIGIT stretávku po rokoch? Boli ste naozaj super dvojka a aj Honzu tiež stále sledujem. V niektorých tvojich slovách som sa našiel, napr. v tom posudzovaní iných, ten je taký, ten onaký, ale v dnešnej povrchnej dobe plnej internetových odborníkov na všetko je naozaj ťažké sa s niekým odborne porozprávať. Nech sa ti aj naďalej darí, je vidno že to máš v hlave zrovnané.

 • Frantisek Ertl
  Frantisek Ertl Před 18 dny +5

  Tvoje videa mám rád, vždy je něco co si odnesu🙏👍👍

 • psychodiftery
  psychodiftery Před 17 dny

  Ahoj Petře 👋🏻😉
  Jsi borec
  Treba ľuďom pripomínať čo mnoho krát už aj vedia a týmto videjkom si im zas pootvoril oči pri zaspavaní.
  Si motivátor jednoducho určite 💪🏻💪🏻💪🏻🌪️🌪️🌪️🔥🔥🔥❣️
  Ďakujem, veľmi pekné video 🥰🙏🏻🤜🏻🤛🏻👋🏻❤️‍🔥❣️

 • Hrdlik
  Hrdlik Před 18 dny

  konečně , moc neznám tvůj příběh a strašně mě to zajímá xD z amě když lidi jako ty mluví o cestě kterou šli , co dělali že vlastně jen makali , a šli si za snem , zkoušeli nějaký věci nebo využili to co umí a to jim postupně přineslo uspěch to j eneskutečně inspirující , byl bych rád za víc takových přiběhů nebo podcastů ... díky

 • Retail Investování
  Retail Investování Před 16 dny +1

  Osobně jsem se v některých chybách našel😁. Díky za video🙏

 • Vojtěch Kolář
  Vojtěch Kolář Před 17 dny

  Pane Pára skvělé video ❤

 • Michal Rob
  Michal Rob Před 17 dny

  Zdravím Petře, jsem podobně starý jako Vy, možná o chlup starší a díval jsem se na Vaše videa myslím dost z kraje tady na youtube. Čerpal jsem inspiraci v tom, jakým způsobem uvádíte témata, tedy takový soft skills pro prezentace.
  Toto video se mě líbilo moc.
  A vlastně mi to přišlo podobné jako ta z první půlky tvorby, kterou oceňuji trochu víc. Možná je to tím, že jsem po 40 a chystám se na 50.
  Já kdybych byl mladší (20 - 30) tak by mi takové video asi pomáhalo, i když bych asi všechno nepochopil, jak to chápu teď, ale to nevadí.
  Přeji pevné zdraví a radost a hezké vztahy !

 • pa7bloP
  pa7bloP Před 18 dny +1

  Moc díky za sdílení! Skvělý video!

 • Stanislav Duben
  Stanislav Duben Před 18 dny +2

  Hezký příklad s tou obavou o odmítnutí zákazníka. Řekl bych že u živnostníka, zvlášť v začátcích nebo třeba těžkých dobách je to i o strachu z výpadku příjmu, nedostatku financí pro rodinu, běh firmy apod.

 • Pavel Lasak
  Pavel Lasak Před 14 dny

  Podobně jsem před víc jak 20 lety začal tvořit web o Excel, dnes mám příběh, a excelentní klienty...

 • KamasPavel cz
  KamasPavel cz Před 18 dny +1

  Super video jako vždy. Stejně jako Středověk 👍

 • Angello Patty
  Angello Patty Před 18 dny

  Si fajn človek aj s chybami! 🎉

 • M Š
  M Š Před 18 dny +85

  Tohle pro mně osobně je asi nejpřínosnější video co jsem kdy viděl...

  • Václav Mudra
   Václav Mudra Před 16 dny +2

   Ne, že by to bylo špatný, ale jestli je tohle nejpřínosnější video, co jsi doteď viděl, měl bys ses možná zamyslet nad tím, co sleduješ… 😁

  • oolipsielipsy
   oolipsielipsy Před 17 dny +14

   @limonade150 Zvláštní jak úspěšní a spokojení lidé nepíšou nenávistné komentáře na internetu.

  • limonade150
   limonade150 Před 18 dny

   Ale no tak dyt je nalepka apple nic vic sasek

 • Roman Kášek
  Roman Kášek Před 16 dny

  Díky. Super video. Dalo mi nové podměty ke změně. 👍

 • Alino
  Alino Před 18 dny

  Ahoj, uvědomělé sdělení ,cíle životní spokojit se z tím co člověk je a má vždycky někdo bude někdo vic ,mít víc ,ale i naopak. životní cíl jsem já a rodina kdyby jsme se tím každý řídil tak by jsme nebyli tam kde jsme teď. hezky video

 • Pavel Dašek
  Pavel Dašek Před 18 dny +1

  Digit si pamatuji v asi posledním roce jeho existence a doteď na něj nostalgicky vzpomínám. Tehdy mi bylo asi 13-14 let a dá se říct, že společně s Honzou Březinou jste mne zasvětili do světa Applu a technologií.. a to mi vydrželo doteď. Škoda že jste se s Honzou vydali rozdílnou cestou, ale z business hlediska to dává smysl. Doteď sleduji každé video od Vás obou a pořád mě to baví. Ovšem spolu jste měli jedinečnou chemii a mrzí mě, že v současné době žádné podobné duo v Česku neexistuje

 • Anton Rožnov
  Anton Rožnov Před 18 dny +1

  Půlhodinové video, kde v podstatě nejsou žádné střihy, žádné b-rolly, jen "mluvící hlava" a přitom jsem ho dokoukal až do úplného konce s chutí a bavilo mě to. Ne každý dokáže takto zajímavě podat informace a ne každého člověk je zajímavé poslouchat. O to těžší je to u obrazovky.. Za mě palec nahoru za storytelling, je opravdu vidět, že to už je vypracované. A ten osobní aspekt, pocit že sedím u stolu a mluví ke mě někdo koho znám, tak to není jen tak a chce to hodně skills. Fandím další tvorbě!

 • Terapeut Evelína
  Terapeut Evelína Před 18 dny +1

  Za mě je nejpřínosnější informace o obsolutni zodpovědnosti za zdraví a za vše, co se v životě děje mne/mám/nemám💙 Donutil mě k tomu zdravotní problém, nemohla jsem 1/2 roku chodit, to člověka vylečí a změní pohled na svět a vnější “pomocníky” od základu.
  Maro, dekuji za všechno. Obzvlášť se mi líbí vaše efektivita a primocarost během předávání technických i sebevzdělávacích informací💙

 • Jiří Rozbroj
  Jiří Rozbroj Před 17 dny +2

  Díky za ten Confirmation bias. Sleduji ho kolem sebe a je to fakt smutné to vidět na živo u lidí, které člověk považoval před deseti lety třeba i za nějaký vzor. Není možná produktivní spolupráce s těmito lidmi.

 • Patrik Sobek
  Patrik Sobek Před 9 dny +1

  Peter. Keby si celé tie roky nerobil to čo si robil, nebol by si ten kto si dnes.
  Vidím sa v každom bode ktorý si rekapituloval. Ale ja zatiaľ nemám Porsche... One day...

 • Rasťo Boďa
  Rasťo Boďa Před 17 dny

  Ahoj Petr, sledujem ťa už dlhšie obdobie, ale musím povedať že toto video je po dlhšom čase najlepšie čo si publikoval. A musím povedať že je veľmi inšpiratívne a klobúk dole pred tým čo robíš.

 • Dominik Bříza
  Dominik Bříza Před 18 dny +2

  já teda nevím ale tohle video přišlo mému aktuálně 20ti letému já mnohem zajímavější než tvoje nedávné video: "Co bych chtěl vědět ve dvaceti letech!" protože když jsi mluvil o své minulosti tak jsem se do toho docela procítil 😄 (až na ten luxus kterému říkáš pizza v restauraci 2x měsíčně 🤣)

 • Kryoner1ex
  Kryoner1ex Před 18 dny +1

  Máte mnoho myšlienok podobných s Naval Ravikant o ktorom teraz čítam. Zaujímavé, čo sa medziľudských vzťahov týka som takmer v ideálnom stave. V pracovnom smere je to zaseknuté niekde kde sa už 20 rokov hľadám. Je na čom ešte pracovať. Otvorená myseľ a nastavenie vysokých cieľov je určite niečo z čoho sa dá ťažiť.

 • Peter Baránek
  Peter Baránek Před 13 dny

  Sledujem Vaše videá alebo prezentácie už pár rokov a som skôr vďačný za informácie a tipy, ktoré by som niekedy možno inak ani nezískal, prípadne až oveľa neskôr. Ľudia niekedy závidia úspech, lebo si myslia, že to prišlo samo, rýchlo a ľahko. Ale to je asi normálne. A internet je dnes už plný rôznych hejtov a primitívnych komentov... Je to cena za to, že už je na internete naozaj takmer každý.🙂

 • bobotrinec
  bobotrinec Před 16 dny

  Videa o iOS i produktech Apple mi hodně dávaly a pomáhaly ale je fakt, že se to časem vyčerpalo a stalo se to jako kanál na prodeje zboží a to už jsem přestal sledovat👍🏻

 • Miroslav Jakubec
  Miroslav Jakubec Před 15 dny

  Moc zajímavý infovideo,díky za něj 😉👍

 • Petr Odstrčil
  Petr Odstrčil Před 6 dny

  Díky, fakt super. Autentický, Inspirující. Srozumitelný.

 • Zdeněk Král
  Zdeněk Král Před 18 dny +1

  Petře, díky za pohodovou sebereflexi 😊

 • Tomas Herzinger
  Tomas Herzinger Před 18 dny

  To kdybych na to přišel dříve se mi hlavou honí často. Musím říct, že každý týden. Nepříjemně to brzdí další vývoj.

 • Libor Foltýnek
  Libor Foltýnek Před 6 dny

  Díky. Měl jsem tu vzácnou možnost Petra potkat osobně a strávit s ním několik dnů v USA a pamatuju si jako dnes, že mě hrozně překvapilo, že je normální. Žádný namyšlenec, ale fajn chlap, který si se mnou popovídal, vyfotil se se mnou a kamarádovi, který ho hrozně žere, poslal autogram. To byl ten pohled na už hotovou celebritu. A slyšet ten příběh je hrozně motivující, protože si uvědomím, že to nebyl nějaký nadčlověk, ale někdo jako já, kdo na sobě akorát pracoval. Ještě jednou díky.

 • Dávid Jankaj
  Dávid Jankaj Před 18 dny +1

  Diky Petr za video, vyborne počuvanie ako vždy 🙌

 • Jarda Kříž
  Jarda Kříž Před 17 dny

  Naprosto skvělé video, jak obsahově, tak tou upřímností. Strašně moc mi to dalo, díky !

 • Marek M.
  Marek M. Před 18 dny +3

  Chýbajú mi tvoje podcasty!!!

 • Matěj Čau
  Matěj Čau Před 18 dny +1

  Neskutečně nabitý video, díky
  Jsi borec!

 • Zdeněk Pašek
  Zdeněk Pašek Před 17 dny

  Díky za video! Super sebereflexe.

 • tadypetr
  tadypetr Před 18 dny +8

  Já jsem zase generace, co vyrůstala na Casey Neistatovském ,,You can do anything'' mindsetu, tak jsem se začal rozvíjet a dělat projekty už ve 14, jenom jsem nebyl připravený na to, že většina věcí se prostě nepodaří a složil jsem se pod tíhou failů. Dneska mě už přešlo takové to věčné honění se za úspěchem a dělám jenom to, co mě baví, protože vím, že to chce stejně čas a úspěch přijde sám.

 • ondřej jirsa
  ondřej jirsa Před 15 dny +1

  Tohle pro mě bylo zajímavější než představování produktů

 • Jaroslav Reif
  Jaroslav Reif Před 17 dny

  Ahoj Petře, jak to vidíš momentálně s BTC? Jsme oficiálně v akumulaci?

 • JustJachym
  JustJachym Před 18 dny +2

  Po dlouhe dobe jsem dokoukal cele 30 min video na youtube spousta zajimavych myslenek a napadu 🙂

 • Lu Sindy
  Lu Sindy Před 12 dny

  Vím, že je to asi zbytečné, ale kdyby náhodou... Doporučuji si přečíst knihu Proteinholik. Výborné čtení k většinovému životnímu stylu... Díky za video. 🍀

 • Martin Řehka
  Martin Řehka Před 17 dny

  8:06 Jestli se nepletu, tak platforma Vimeo stále existuje a dokonce se i používá (a je zalistovaná od 2021 i na NASDAQu!) - hlavně pro nějaká firemní videa nebo pro kreativce...

 • David Dvořák
  David Dvořák Před 18 dny +5

  No jo, my odchovanci DigItu tě bereme skoro jako člena rodiny 😁 člověk vždy chce pozdravit na ulici nazdaar, jak je?

  • Fero
   Fero Před 18 dny

   No jasne, tiež by som ho rád pozdravil na ulici, ale ked do tých Košíc asi nechodí 😕

 • Robert Gluon
  Robert Gluon Před 18 dny

  Digit jsem sledoval od začátku. Teď sleduji Petra i Honzu a zatím jsem z toho nic nevytěžil. Ztráta dvaceti let.. done☑️

 • Daniel Gaura
  Daniel Gaura Před 14 dny

  skvele se to posloucha, rezonuje to, diky moc.. byl bych pro nektere videa z tohohle kanalu i ciste v audio verzi v podcastu .)

 • Ondřej Batěk
  Ondřej Batěk Před 18 dny +1

  Komentáře běžně nedávám i s ohledem na konzumaci obsahu přes TV, ale přinutil jste mě sáhnout po telefonu, najít historii a napsat DÍKY 👌

 • Lukáš
  Lukáš Před 17 dny +1

  Za mě nejlepší video na tomto kanále. Snad celé video jsem přikyvoval hlavou (že souhlasím :D ) a viděl jsem se v tom hodně... Díky za to :)

 • bigsam72
  bigsam72 Před 5 dny

  Hrozne zajimave video diky za nej. Ja bych ty chyby s casovanim spis nazval "nedostatek stesti v case". Ve firme jsme meli takovych produktu nekolik, kdy jsme doslova predbehli dobu a dokonce nektere nefunguji a nejsou na trhu dodnes. To je proste dano tim ze clovek se snazi a neco vyjde a neco nevyjde, dulezite je "never give up". Ja uz to beru jako normalni. Obecne si myslim ze zivot je minimalne z 1/3 o stesti, to ze mas vzdelani/inteligenci, snazis se jsou imho jen 2/3. Krasne je to podle mne videt na tandemech znamych Jobs/Wozniak, Gates, Ellison. Proste se potkali 2 lidi ve spravny cas na spravnem miste ( faktor stesti ). Chytrych a snazivych na planete budou tisice mozna miliony ale stesti maji jen nekteri z nich. Jobs by treba bez Woze byl bezesporu uspesny ale vznikl by Apple v podobe v jake jej zname dnes ? Nebo MSFT byl by tam kde je dnes, kdyby nenahradil Balmera Nadela ktery pochopil vyznam cloudu a ohnul MSFT z prodavace krabic na poskytovatele sluzeb ? Nebo ted Gates a jeho ongoing projekty, ockovani, reaktor s postupnou vlnou vsechno super veci ale asi neuspeji kdo vi.

 • petra balnova
  petra balnova Před 17 dny

  Si uzastny ! Pre cz sk ludi ! Nikto si nic neváži ! Vela ich naučíš ! 💜🤜🏻 super

 • Jaroslav Ondrcka
  Jaroslav Ondrcka Před 14 dny +1

  Je to prosté. Proste rozmýšlaš s to hejtujú tí, ktorí nevedia myslieť.😉

 • Peter Cibula
  Peter Cibula Před 18 dny

  Od čias Digitu s Honzou Snidaně s Tomašem a Bistro Digital s Jardou a iCon-u áno aj taká akcia tu vďaka Petrovi bola…Som tu 🙏🏻👍🏻Sú to už fakt roky🙏🏻fajn vidieť tu sebareflexiu Petře🙏🏻💯

 • Petra Dobešková
  Petra Dobešková Před 9 dny

  Super video, díky za něj!

 • Proste_Fanda
  Proste_Fanda Před 18 dny +2

  Super video Petře❤❤❤❤

 • František Sázel
  František Sázel Před 18 dny +1

  Myslím že jsi řekl plno chytrých věcí, nad kterými se každý zamyslí.

 • Tom zezulka
  Tom zezulka Před 16 dny +1

  Jako je mi 15 a tenhle pohled se mi fr hodí. Díky😀

 • Brněnská odchytová
  Brněnská odchytová Před 17 dny

  Díky za inspiraci :-)

 • adam svěcený
  adam svěcený Před 18 dny +1

  Je husty jak ti to jak držís telefon formuje prsty viz miniatura😂

 • Tomáš Carda
  Tomáš Carda Před 10 dny

  Rád bych zmínil, že Vimeo není mrtvá platforma, která neexistuje. Jen její využítí je oproti youtube naprosto odlišné. Pro video produkce, agentury a celkově B2B je to ideální nástroj. Pokud chcete s klienty sdílet produkční část nějakého video projektu, iterovat či využívat velmi kvalitní pro embedování videí například do online portfolia, pak lepší nástroj na trhu není.

 • Simply Peter
  Simply Peter Před 16 dny

  K bodu číslo 1: to dnes jednoducho nejde. Pre mladých (väčšinu) je niečo buď hneď alebo to neexistuje. Málokto si dokáže predstaviť že nejakej veci bude venovať čo i len jednotky rokov. Nemožné - a najviac to vidieť pri osobnej prezentácii, ak nemajú "čísla" okamžite, všetko naokolo je zle.

 • FoxArt
  FoxArt Před 11 dny

  Ahoj
  Chci říct, že si dost všímám uzamčeného mindsetu na svých rodičích. Navštívil jsem před nedávnem esalon v Praze, projel se v Enyaqu a řekl si: tohle auto chci a jednou si ho koupím. Nezáleží na tom za jak dlouhou dobu, ostatně, pořád jsem student, ale stanovil jsem si tento cíl. Když jsem to řekl rodině, bylo mi řečeno, že v tom autě nikdy jezdit nebudu. Když jsem se ptal proč, odpovědi jsem se nedočkal, ale bylo mi řečeno, že mi přejí štěstí, protože na to auto nikdy mít nebudou. Nejenom tato situace, ale i mnohé další mě vedou k tomu, že přemýšlím nad tím, jak moc těžké je vymanit se z bubliny, ve které žijí a jít si za tím, co milují a čeho chtějí dosáhnout...