Omlouváme se.

Tour de DSJ 2024 - Dzień 1. - zwycięskie skoki

• čas přidán 8. 07. 2024
  • Wielkie podziękowania za 100 subskrypcji!
    19 lutego rozpoczęła się 16. edycja turnieju Tour de DSJ 2024. W poniedziałkowej rywalizacji na normalnych skoczniach triumfował Paweł Wąchała, który był najlepszy na czterech skoczniach. Podium klasyfikacji generalnej uzupełnili Szymon Chmielowski i Przemysław Widuch. Najlepszym skoczkiem spoza Polski był Czech David Bajer, który zajął 36. miejsce. Udział wzięło 277 graczy, punktowało 127 z nich.
    Uwaga! Konkursy we Frenštácie i Val di Fiemme wygrał zawodnik, który używał nielegalnego oprogramowania do zmiany noty za skok - nie uzwględniałem go w wynikach, zamiast tego pokazałem skoki graczy, którzy oficjalnie zajęli 2. miejsce w tych zawodach.
    Wyniki turnieju: dsjtournaments...