DINAMO HIGHLIGHTS | NK Lokomotiva 1:2 GNK Dinamo | Ivanušec i Menalo za preokret Dinama

• čas přidán 8. 04. 2023
  • U videu pogledajte sažetak utakmice 28. kola SuperSport HNL-a gdje je Dinamo došao do nova tri boda preokretom u drugom poluvremenu. Strijelci za našu momčad bili su Luka Ivanušec i Luka Menalo. Također bila je ovo prva utakmica pod vodstvom novog trenera, Igora Bišćana.
    *VAŽNO Izričito je zabranjeno neovlašteno kopiranje, preuzimanje i dijeljenje sažetaka HNL-a bez suglasnosti vlasnika prava.

@antepapucic9384 Před rokem +7

Bravo dinamo. Bišćan hvala da si došo.Cale sad vidiš šta si od dinama napravio.

• @daliborl.2337
      @daliborl.2337 Před rokem +1

Sta je to Biscan promjenio?? Osim sto se branio protiv Lokomotive dobrih 50-60 minuta😂

• @ivanbrajkovic7381
      @ivanbrajkovic7381 Před rokem

@@daliborl.2337 A što je to mogao promjenit sa 1 treningom ? Vratit 6-7 neznam koliko igrača koje je Čačić raselio iz kluba tako da više od pola klupe su juniori i teret sav pada na 12-13 igrača. Više Dinamo nema roster. Čačić kao da se trudio oslabit i uništit Dinamo. Srečom momčad je istrpjela njegova s...nja i ostala u vodstvu i oluvala koliko toliko prednost. Lijepi pozdrav.

• @Ha-ll4gk
      @Ha-ll4gk Před rokem

​@@daliborl.2337 A šta bi trebo promjenit u par dana, neobrazovani idiote?

@jurevukic3018 Před rokem +8

Čitan neke komentare problemi sa stoperima kratka klupa itd. A di su : Dilaver , Lauritsen , Tolić , Emreli , Marin , Jurić itd ..... e moj Čačiću sportski direktore .

• @svimikojivolimorock
      @svimikojivolimorock Před rokem

Nije Čačić više sportski direktor Dinama. Lp Vama

• @markokovacic5858
      @markokovacic5858 Před rokem +3

@@svimikojivolimorock a ko ih je poslo na posudbe i odradio transfere? ja?

​@@markokovacic5858 Nisam ni ja. Lp Vama

• @prevara5162
      @prevara5162 Před rokem

Tolic je na posudbi najbolji igrac slovenske lige. Nadam se da ce konacno dobit sansu sljedece sezone

@gaj7877 Před rokem

Janković ima sigurno mjesto u 11 igrača,Marin je tu negdje ali prva pričuva je što posto.Oba su super igrači!

@svimikojivolimorock Před rokem +5

Mene zanima jedna stvar. Ako je sudačka nadoknada bila tri minute,kako je moguće nastaviti tekmu u četvrtoj minuti "sudačkog dodatka " ?!
    Nek mi objasne vrli kritičari ovdje na yt kojima od 💙 želim sretan Uskrs 🙏
    Dinamu i Boysima koji danas slave želim sretan i blagoslovljen Uskrs 🙏💙💙💙💙💙💙

Sretan Uskrs i tebi ...sto se tice nadoknade vremena ako produzi 3 minute..to znaci igrat ce se minimalno 3min..a moze se razvuci na 5-10minuta..

• @martinavrancic4452
      @martinavrancic4452 Před rokem +2

Ako je recimo jedna od ekipa baš u 3 minuti u napadu onda se može igrati i duže ali da to nije meni nije bilo jasno do prije godinu dana😂, i tebi sretan Uskrs!

@daliborl.2337 Před rokem +2

@@martinavrancic4452 ako u tih 3 minute ima izmjena,prekida gdje igraci kradu vrijeme,mozda VAR itd. Sudac moze produziti za vrijeme koje smatra da je ukradeno ili izgubljeno gledajuci snimku VAR-a,nerijetko i navijaci naprave prekid pa se minuta oduzi na deset dok se smiri...uglavnom kad 4. sudac pokaze broj to je minimalno sto ce se igrati i toliko bi morali igrati iako nekad prekine koju sekundu prije..

@antepapucic9384 Před rokem +4

Samo Dinamo i BBB

• @generalfranko4884
    @generalfranko4884 Před rokem

Menalo na klupi a Špikić se ponaša na terenu kao da je njegova lopta.

• @gaj7877

Igraje Dinama ista kao i kod Čačića.Nevidi se razlika,srljanje po terenu,nesnalaženje u petercu protivnika,obrana panični i nesigurna na čelu sa Livakovićem.Sreća im je štoje Hajduk.još gori.

Pa nije Biščan Merlin sa čarobnim štapom, da može za 2 dana diči formu i fizičku formu igrača. A tko je "zaslužan" za takvo stanje igrača? Biščan? Tko je BIO sportski direktor i trener kluba i riješio se toliko igrača da sad mora na klupi bit pola juniorske momčadi? Lijepo pozdrav i sretan Uskrs.💙