Στιγμιότυπα | ΟΜΟΝΟΙΑ - Ανόρθωση 3-1 (24η αγ. πρωταθλήματος 2023-24)

• čas přidán 8. 02. 2024
  • Τη δεύτερη διαδοχική νίκη της πανηγύρισε απόψε η ΟΜΟΝΟΙΑ, η οποία κέρδισε, εντός έδρας, την Ανόρθωση με 3-1 στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Με την αποψινή επιτυχία της η ομάδα μας ανέβηκε στους 45 βαθμούς και στην 4η θέση της βαθμολογίας.
    Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 41ο λεπτό με το μακρινό σουτ του Μακούν και πήγαν στα αποδυτήρια με το υπέρ τους 0-1. Στο δεύτερο μέρος η ΟΜΟΝΟΙΑ ήταν η απόλυτη κυρίαρχος στον αγωνιστικό χώρο και από το 48ο μέχρι το 72ο λεπτό μετέτρεψε το 0-1 σε 3-1!
    Το 1-1 και το 2-1 πέτυχε ο Στεπίνσκι. Πρώτα με πλασέ εντός μικρής περιοχής και ακολούθως με κοντινή κεφαλιά μετά από ασίστ του Λανγκ. Το 3-1 σημείωσε ο Μπεζούς με δυνατό σουτ μετά από ωραία πάσα του Φράνσον με το κεφάλι.
    ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ για να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε κανένα βίντεο από το κανάλι του OFC TV στο CZcams! Πατήστε το καμπανάκι για να λαμβάνετε ειδοποίηση μόλις ανέβει νέο βίντεο!
    ► Εγγραφή: / omonoiafootball