Чорноморець - Рух / Огляд матчу

• čas přidán 11. 11. 2023
  • Забиті голи та небезпечні моменти переможного матчу «Руху» над одеським «Чорноморцем» - у огляді на RUH TV.

Komentáře • 45

• @user-yv2fz2sk6p
    @user-yv2fz2sk6p Před 7 měsíci +7

Гол неймовірний! За що видалення, це якійсь абсурд просто, пенальті так, а видалення? Він що руку спеціально виставляв, чи рукою м'яч відбив, просто маячня. В кожному турі незрозумілі вилучення.

• @darkblue5512
    @darkblue5512 Před 7 měsíci +8

Червона і пенальті за випадкову гру рукою.

@user-xz5rd9mr1j Před 6 měsíci

​@@sashapanda4002суддя не переборщив, суддя згівняв матч, вивернув все на ви воріт, тьху, яка гидота, таке суддівство.

• @user-rk8kf7nn7i
    @user-rk8kf7nn7i Před 7 měsíci +7

Приз 🏆 за найкращий гол в свої ворота в Європі цього місяця дістається... 😸😺 там-та-там

• @user-uw1qc9ri8l
    @user-uw1qc9ri8l Před 7 měsíci +1

Початок і закінчення матчу люкс! А от помилки треба добре обдумати...

• @user-fx9vp1hd5k
    @user-fx9vp1hd5k Před 7 měsíci +7

Останній гол прекрасний,але другий гол найкращий😀
    Ну а якщо серйозно,то молодці,що вирвали перемогу.
    Люблю найбільше ось такі матчі.

• @oleksandrpopov5734
    @oleksandrpopov5734 Před 7 měsíci +1

Тішить що в нас стає дедалі більше цікавих матчів та протистоянь. Дякую за гру обом клубам.

@user-qj4jf1jj6s Před 7 měsíci

​@@user-ry8dl2zy3hЕсли мяч попадает в руку от другой части тела,то нет игри рукой

• @stnl79
      @stnl79 Před 7 měsíci +1

червона тому що суддя не знає правил гри і просто малопрофесійний

@@stnl79 що що? Від коли гра рукою коли м'яч йде у ворота, а рука не в природньому положенню не є червоною? Можемо це трактувати як фол останньої надії.

• @r1ggy872
      @r1ggy872 Před 7 měsíci

@@user-ry8dl2zy3h после того как мяч отлетел от головы в руку, он не летел в ворота)

• @user-fl4mc7sq9k
    @user-fl4mc7sq9k Před 5 měsíci

Найкращий гол сезону - це гол Плюмена на 87 хвилині.

• @afanasiiy_ostap
    @afanasiiy_ostap Před 7 měsíci +4

Нормальні люди в жодному разі не скидують м'яч у ствір воріт. Це як отченаш. А червона це перебір, не свідома гра рукою. Пенальті так. До речі, я за Рух. Але така правда.

• @NezloaDobro
    @NezloaDobro Před 7 měsíci +3

ЧИСТАЯ ИГРА РУКОЙ,НО НЕ КРАСНАЯ! 3-ИЙ ГОЛ ПРОСТО НЕТУ ПРЕССИНГА ЗАЩИТЫ,ГОЛ ХОРОШИЙ,ПРОИГРАЛИ,Сами виноватЫ

• @paveltsap4912
    @paveltsap4912 Před 7 měsíci

Дійсно, для вболівальників, особливо ж нейтральних такі безкомпромісні матчі є дуже смачними. І в цьому сезоні такі очні протистояння команд, які зараз на підйомі, сюди ж входять Полісся, Кривбас, Дніпро-1 викликають цікавість.
    Вишенька на торті переможний гол - Плюмен "плюнув', висловлюючись футбольним сленгом.

• @user-kg6vb1vj6t
    @user-kg6vb1vj6t Před 7 měsíci

Виграли бо Климчука в нападі не було і всі гравці атаки били по воротах..а так то би вісили на нього .

• @stnl79
    @stnl79 Před 7 měsíci +2

радий за Рух але червона то повна маячня

• @user-ml2we3dz7t
    @user-ml2we3dz7t Před 7 měsíci

Така гра Чорноморця,i еврокубки??))))не смiшiть ...дiло не в судiвствi,яку вже гру програли?слабенькi,дуже й дуже слабенькi

• @sivvlv5831
    @sivvlv5831 Před 7 měsíci +4

Суддя вбив гру. Ганьба так душити одеську команду

• @olegbondarchuk
    @olegbondarchuk Před 7 měsíci

@sashapanda4002 Před 7 měsíci +5

Одесити, не псіхуйте !!! Програли по ділу, не награли навіть на нічию. Рух переграв вас повністю, визнайте це !!! Якщо Рух сам собі забив два м'ячі, то це не ваша заслуга. Так згоден, що суддя, ЛОХанувся з вилученням !!! Мала бути жовта і пенальті. В цьому матчі Чорноморець не показав НІЧОГО !!! Рух переміг заслужено, з чим я іх і вітаю !!! І ще, в мене прохання до керівництва Руху.... : Грайте всі матчі на полі суперника, у вас так краще виходить 😄 !!! Молодь Руха на вірному шляху, УСПІХІВ вам !!! Ну і над реалізацією потрібно працювати.

• @pun_cake
      @pun_cake Před 7 měsíci +3

Я не одесит. За рахунку 2:1 відбувається ліве вилучення. Справедливі були 2 м'ячі у вашому розумінні чи ні (у другому голі не факт, що, якщо б Сич не вибивав м'яч, на нього б не встиг Дібанго) - це "розмови для бідних". Вони були, і це факт. Як би повернула гра, не будь лівого вилучення - не знає ніхто. Голи сам собі завіз Рух, вони не можуть бути несправедливими, бо сталися в рамках гри, а от на вилучення Чорноморця вплинув суддя, що є несправедливими втручанням зі сторони. Тому жалітися одеситам тут насправді є за що. Неможливо "програти по ділу", граючи 20 хвилин без одного гравця, що був несправедливо вилучений.

@sashapanda4002 Před 7 měsíci

@@pun_cake Чорноморець програв по грі і крапка. Що до вилучення, що після Рух був сильнішим !!!

• @pun_cake
      @pun_cake Před 7 měsíci +4

@@sashapanda4002 Як можна програти по грі, коли саме через суддю не було тої гри, що мала бути 20 останніх хвилин?

@@pun_cake А хіба 70 хвилин та гра була ? Тотенхем програв Челсі граючи мінус два гравця !!! Але програв граючи з бажанням, бився на кожному клаптику поля !!! Чорноморець програв Руху без бажання, в цьому матчі він не показав нічого граючи і в рівних складах.

• @pun_cake
      @pun_cake Před 7 měsíci

@@sashapanda4002 70 хвилин ніяк не впливають на 20. Бо статися могло що-завгодго. Рух міг собі ще один забити або таки чорноморець міг реалізувати момент, бо один гравець - це дуже багато, і ситуація на полі могла бути зовсім іншою. У вашій голові може бути як-завгодно, але результат матчу було спаплюжено суддею. От коли в рівних складах переграли б Чорноморець на протязі 90 хвилин, тоді ви б казали про "по ділу".