VE SKLUZU #9 | Krize Ligue 1. Mimozemšťan Haaland. Krádež ve Valencii! ft. Guillaume Narguet

• čas přidán 3. 03. 2024
  • V deváté epizodě jsme se s naším hostem, Guillaumem Narguetem, věnovali francouzské Ligue 1. Jak reaguje Francie na odchod Mbappého? Kde zaspali Lyon a Marseille. Jak promlouvá do fotbalu prezident Emmanuel Macron? (9:42) V Anglii řádí mimozemšťan. V FA Cupu Haaland nasázel pět gólů Lutonu, další přidal v derby s Manchesterem. I tak se možná v City schovává aktuálně hráč s lepší formou a není to KDB. (1:04:55) Ve Španělsku zase jednou zářili rozhodčí víc než hráči. Zářez proti Realu, nebo prostě chyba, která se čas od času rozhodčím stane? Body ztratili hráči Realu i Barcelony. Za to Bilbao si jde pro poháry i v poháru (1:22:25).

Komentáře • 12

• @petr4010
    @petr4010 Před 3 měsíci +8

Už sem se na vás těšil a další toop episoda 🔥🔥

• @CFC94Czech
    @CFC94Czech Před 3 měsíci +2

Díky za zmíňku o Bilbau! Fandím jim 12 let a snad se po 6 letech dočkám pohárů :D

@jakubsleis6657 Před 3 měsíci +2

Obhajujete rozhodciho ,ale toto by jste meli spise odsoudit .
    Je to frajer co piska 11 let takze neverim tomu ze toto neudelal schválně.

@patrikvachun7948 Před 3 měsíci +1

Tak zaprvé ten gól by padnul 2 minuty po nastavených 7 minutách, takže si Real nemá na co stěžovat, protože jim letos už hodněkrát rozhodčí pomohli, hlavně v zápase proti Almérii to byl totální výsměch. Takže já souhlasím s rozhodčím že to ukončil, protože pokud jste si nevšimly, tak Bellingham tam skákal sám, ale pokud by byla obrana ready a nebylo by odpískáno tak by ten gól nepadl a naprosto právem vyloučený Bellingham, protože se nemá co obořovat na rozhodčího.
    Mbappé je uplakané děcko, kterému je PSG někde. Za mě je Mbappé overrated, rozhodl jedno MS a v tom druhém dal hattrick ok dobře, ale co dokázal na klubové úrovni, vyhrát francouzský pohár a ligu to nemá skoro žádnou váhu. Měl mít nyní už třeba tři Zlaté míče, místo toho byl na třech obalech hry FIFA. Ať maká pro tým, protože toto mu v Realu nikdo nebude odpouštět. V PSG ho vždycky někdo převyšoval. To finále LM PSG nevystřílel Mbappé, ale Neymar. Být ve stínu Neymara a Messiho tomu moc nechutnalo a teď když se má ukázat jako lídr, tak nic moc nepředvádí. Enrique dělá dobře že střídá a být jím vyřadil bych Mbappého ze soupisky.
    Jaký je to rozdíl oproti Haalandovi, který i když se mu nedaří, tak pro tým pracuje a nemá takovéto hvězdné manýry. Pokud si Haaland udrží formu tak příští rok rozhodně vyhraje Zlatý míč. A Haaland vyhrál treble a byl nejlepším střelcem.

• @pytex2126
      @pytex2126 Před 3 měsíci +5

Přečetl jsem si první část a už nemám potřebu číst dál bylo nastaveno 7 minut ale kolik minut z toho se kontrolovalo jestli Valencie nebude kopat penaltu 3 minuty minimálně takže bych nekomentoval něco o zápase který si asi neviděl 🤣😁

• @MichalJinoch
      @MichalJinoch Před 3 měsíci

Moje osvěta se asi nepovedla :(@@pytex2126

• @petagod999
      @petagod999 Před 3 měsíci +1

Ty běž radši zase psát dětským youtuberům pod videa a o realném fotblale se nevyjadřuj. Komentovat každé video, které se týká fotbalu se znalostma, který máš by mělo bejt trestný. Hlavně nepochopim to, že někdo s takovou mentální poruchou jako máš očividně ty, může a komentuje výkony Mbappeho, šašku