ЯК ПОЧАТИ ВЛАСНУ ПАСІКУ З НУЛЯ: ПОКРОКОВИЙ ПЛАН ТА ПОЧАТКОВИЙ БЮДЖЕТ.ПЧЕЛОВОДСТВО ДЛЯ НАЧИНАЮЩИХ!!!

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 26. 02. 2024
  • Початок пасіки - це захоплюючий і відповідальний крок. Ось декілька кроків, які можуть допомогти:
    1 Освіта і дослідження: Перш ніж розпочати пасіку, докладно освітіться про бджоли, їхнє утримання та потреби. Прочитайте літературу, дивіться відео, зверніться до місцевих пасічників або відвідайте курси з пасічництва.
    2 Планування місця: Визначте місце для пасіки. Воно повинне бути добре освітлене, захищене від вітру та забезпечене доступом до води для бджіл.
    3 Придбання обладнання: Придбайте необхідне обладнання для пасіки, таке як вулики, рамки, димар, вощина ,тощо.
    4 Придбання бджіл: Знайдіть надійного постачальника бджіл та ловіть рої .
    5 Початок догляду: Після отримання бджіл розпочніть регулярний догляд за пасікою, включаючи перевірку стану бджіл, контроль за шкідниками та підгодівлю.
    6 Навчання в практиці: Навчайтеся в практиці, спостерігаючи за своїми бджолами, вивчаючи їх поведінку та реагуйте на потреби вашої пасіки.
    Запам'ятайте, що початок пасіки - це процес навчання та вдосконалення. Не соромтеся звертатися за порадою та навчатися від інших пасічників, а також набувати досвід власною практикою.
    #пчеловодство #какзавестипчел #пасекаснуля #начинающимпчеловодам
  • Jak na to + styl

Komentáře • 7

  • @user-xr5hr9pj9c
    @user-xr5hr9pj9c Před 4 měsíci +5

    Для початку потрібно зрозуміти чи ти хочешь займатися бджільництвом, то потрібно декілька разів сходити до знайомого пасічника і попробувати,подобаються чи ні праця з бджолами, потім потрібно купити вулик в чому держати їх.
    3) купити чи піймати бджіл
    4) купити інструмент і одежу
    5) купити рамки,вощину,дріт та збити
    6) купити медогонку і тару для меду
    7)Збудувати місце для зберігання рамок,тари, та бджіл в зиму(зимівник),можно і на вулиці зимувати.
    Саме головне у всьому, це зрозуміти-А ВОНО ВАМ ТРЕБА!!!!😊
    Всіх пасічників з відкриттям сезону.🤗

  • @user-wf5iz6dx6p
    @user-wf5iz6dx6p Před 3 měsíci

    Дякую дуже хочу держать спасибі за рекомендації.

  • @Standoff-fn8ub
    @Standoff-fn8ub Před 24 dny

    Привіт хотів запити чи є вас суш під українську рамку я б купив

  • @user-tr8bc1jt9x
    @user-tr8bc1jt9x Před 4 měsíci

    В ловушку можеш і з вощиною ставити, тільки вощина має бути свіжа із запахом.Ловушку став за 2-3
    неділі раньше до ройового періоду.

  • @beekeeper-b4d
    @beekeeper-b4d Před 4 měsíci

    Привіт мені 14 і я починаю займатись бджільництвом і вже зробив вулик та пастку але щоб ловити рої необхідно мати рамки суш не маєш декілька лишніх

  • @ololometer536
    @ololometer536 Před 4 měsíci +1

    Порада номер 1: не заводьте бджіл, якщо не хочете жити у злиднях. А що? Покажіть хоча б одного українського пасічника, який розбагатів на бджолах. Це по-перше, а по-друге, мед як продукт бджільництва - сумнівної якості товар, бо це фактично суміш глюкози та фруктози, вживання яких у чистому вигляді супроводжуєть потужним викидом інсуліну в організмі, що з часом приводить до виникнення діабету 2 типу. А ще до складу меду меду входить пилок, пилок із, як правило, ГМО- культур, рясно приправлений пестицидами. Про отруту, якою пасічники "лікують" бджіл, заливаючи її у вулики, особливо на основі амітрази та флувавінату, що викликають у людини рак, я взагалі мовчу. Тому пасічництво в українських реаліях - це ганебна справа, як з точки зору збагачення, так і моралі. Не вірите? Пограйтесь пару років та вивчіть матчастину, бо я теж думав, що пасічникування - це така благородна справа :) А ще перенасичення медоносних бджіл шляхом надмірного опилення пагубно впливає на врожайність (так і таке буває, але наші пасічники про те мабуть ніколи не чули) та різноманіття інших більш важливих як комах-запилювачів, так і комах-хижаків, що в свою чергу унемовливлює вирощуння культур, які медоносна бджола фізично не може запилити, та необхідність використання інсектицидів для інших видів через відсутність комах хижаків, наприклад наявність гусені на яблунях через відсутність ос. Намагання тримати велику пасіку (більше 2 вулуків на одному точку) - це така ж утопія, як і вирощування монокультур, що супроводжується шкодою для екології, біорізноманіття та шкодою для здоров'я людини. Але якщо ваша ціль - це заробити грошей будь-якою ціною - то вперед )

    • @user-bb9ej5kc5l
      @user-bb9ej5kc5l Před měsícem

      Прочитавши ваш опус, склалося враження що бджільництво - це щось седнє між тютюнопаління і епідемією коронавірусу по шкідливості для людини. А ще можна було написати про хліб який роблять з гмо пшениці обробленої фунгіцидами, м'ясо з антибіотиками і гормонами росту, і вишки 5 джі, якими Біл Гейтс чіпірує всю планету....